Молчалка• 27 ноября 2023
Зачем украинцы продолжают это делать??
Живу в Польше, также попадаются видео с польского тик тока. Вот например. Рождественская ярмарка в Кракове, украинцы вышли с флагами и выли на всю площадь Чорнобривці. Коментарии поляков жесть… Кто такой же патриот, скажите , зачем вы это делаете????? Потом дети поляков наслушавшись про ненависть к украинцам дома, несут это в школу и начинается булинг…
nightwoman• 27 ноября 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
В Днепре и кришнаиты по Яворницкого регулярно выплясывают, ничего кроме улыбки не вызывают
Тому що їх мало і поодинокі випадки. Коли вони будуть вам на кожному кроці свою позицію проявляти вже не буде посмішок в їх сторону
nightwoman• 27 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Не вигадуйте. У нас завжди було багато різних національностей.
Ви їх просто не помічали, бо весь постсовок говорив російською.
Ви навіть можете не здогадуватися, що поряд білорус, або азербайджанець.
І всі прекрасно жили.
Ну попереду нас чекає не постсовок після перемоги. І коли раїна стане на ноги, тут буде тихіше і ситніше в порівнянні з перенаселеною біженцями Європою. Відкриється так би мовити ’пусте місце’ з відкритими дверима в Європу. Як зараз прекрасно араби та інші живуть прекрасно в цивілізованому світі ми всі прекрасно бачимо
Vlada-Maria• 27 ноября 2023
Ответ дляМолчалка
Комментаторами почитайте. В Польше с 19 года, да отношение ко всем украинцам изменилось резко.
а особливо різко змінилось до особочелюстної кацапні з українськими паспортами. Поляки вже навчились відрізняти українську мову від кацапячого язика
Ответ дляАтланта
Их НАТО защищает. Чего им бояться? Это наша война. Они и так сделали по максимуму, всё что могли.
Згодна з коментарем Віхоли, що поляки трохи срунькали, коли в нас почалося повномасштабне вторгнення. Родичі мого чоловіка в Жешуві тримали заправленим бус, щоб будь-якої миті виїхати подалі від кордону. А інші родичі в Старгарді робили запаси їжі і води на всяк випадок, в будинках перевіряли підвали чи можна їх використовувати, як бомбосховища, навіть збори жільців з цього питання проводили.
Тепер усі втомилися від війни і українці стали незручні. Ситуація може кардинально змінитися, коли українці закінчаться. Побачимо, хто тоді і як почне ’завивати’.
Mira29-c3c3• 27 ноября 2023
Ответ для vihola
Якраз вся їхня допомога була не через велику любов, а через страх. Страх минув, завдяки українським героям і полізло гімно.
Ну в принципі нічого дивного. Як і в українців.сьогодні одна тут писала що ЗСУ дупу чиюсь там захищає ,а не її .
Vlada-Maria• 27 ноября 2023
Ответ дляМолчалка
Это так было пару лет назад. Работаю на заводе, сейчас идет сокращение, в первую очередь увольняют поляков, так как им нужно оплатить вдвойне выходные, праздники. Вот в эту субботу поляку не разрешили выйти на работу, вместо него записали украинца, так он говорит мне Когда вы уже спердалите отсюда??!
для чого ви брешете? Українцям платять надурочні чи виходи в святкові дні аналогічно полякам
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Які ’неадеквати’ могли понаїхати з війною?
Жінки й діти? Пенсіонери?
Багато хто перекручує факти і хоче показати українців у невигідному світлі. Польщі дуже потрібна робоча сила з України. Багато платять податки і потім не отримають пенсію, бо повертаються в Україну!
Останні роки деякі політичні партії Польщі розкачують тему Волинської трагедії. Не згадуючи про подібні ситуації але зі сторони поляків. Тим самим хочуть використати це, наче вони вболівають за країну. По друге сильний конкурент в обличчі України на Європейському ринку не вигідний їм. Так що так.
Ми маємо дбати про свої інтереси, шукати консенсус і триматись.
Vlada-Maria• 27 ноября 2023
Ответ дляМолчалка
Так само. Працюємо з 19 року, платимо всі податки. Поляки вже зняли окуляри співчуваюття.
ой, як гугл-перекладач підвів))))))
Ответ дляnightwoman
Кришнаитов много в Днепре, но безусловно глобально меньше, чем украинцев в Польше. Я вот одного не пойму, сначала обвиняют - почему вы за границей молчите о войне, тут же обвиняют - зачем вы напоминаете об Украине. Хочется сказать - от*сь от людей!
Ответ дляМолчалка
Разве украинцам не нужно вдвойне оплатить выходные? Или у них трудовой договор разный?
В любом случае, записал на субботу поляк, а не украинец.
Ответ дляLizavel
Вы правы. Интересно, как мы реагировали украинцы на поток беженцев...если даже в Киеве вздыхают: понаехали ВПО,вроде они от хорошей жизни уехали....
Харьков из городов принял больше всего беженцев в 2014. Харьковчанки на Южном вокзале организовали волонтерский пост. Отпаивали и как могли успокаивали, помогали. Некоторые девченки по домам ездили на своих машинах и собирали гуманитарку, передавали ВПО. Ребята в лагере Ромашка селили беженцев. В нашем районе жило много девченок с детками из Луганска, Горловки с 2014. Никогда не слышала плохих слов в их сторону.
Ответ дляКарусель-весель
Ну так зачем лишний раз обращать на себя внимание? Поляки очень помогали нам когда началась война. Но за 2 года украинцы показали себя не с лучшей стороны
Ну понятно, если туда наехало полно таких, как вы которым Украина надоела, и они просто воспользовались случаем свалить, то это очень бросается в глаза.
Irina-5d24• 27 ноября 2023
Ответ дляКарусель-весель
Надоели, понимаете. Трудно это объяснить. Надо тут жить.
Я вот не понимаю. У нас в городе каждую субботу акции с флагом и песнями + ярмарки на праздники организовывают и я не слышала от французов про негатив или задолбали. Пару сирийцев вначале рот открыли, но полиция их быстро заткнула, а местные наоборот стараются помочь любым способом.
Ответ дляnightwoman
Якщо громадянство буде надаватися за виконання певних умов: екзамен з мови та конституції, до прикладу, то чому б ні?
Європа переповнена через те, що раніше вони були імперіями та мали колонії. Тепер у них болить сумління щодо арабів, тому вони стараються бути дуже лояльними до них.
У нас може бути інша ситуація. Все залежить від законодавства.
Ответ для vihola
Автор, схоже, себе з українцями взагалі не ототожнює. Живучи в Україні, мабуть, росіянкою, чи гражданкою срср почувалась, а тепер стала польська пані, «заховайте ваш український прапор», «ваші українські пісні», «навіщо українці це роблять».
Бджілка) просто бджілка)
Irina-5d24• 27 ноября 2023
Ответ дляКарусель-весель
Поляки у себя дома. Чувствуете разницу
И что? Пусть поблагодарят Иезуса и Матку Божку за то, что у них более удачно географическое расположение и что в свое время сделали праввильный выбор. У украинцев ни первого, ни второго, но про ’надоели’ это уж слишком
Irina-5d24• 27 ноября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Цікаво, в якій країні гарне відношення до українців ?
Везде кроме Польши. Та как плохой танцор которому вечно что-то мешает
Irina-5d24• 27 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Тому що вони їх бояться)
100%. Он навпроти мого вікна вісить прапор палестини. Це при тому, що в країні забороняється вивішувати прапори взагалі на приватних оселях. Але скажи йому, воні буде на півкраїни
Irina-5d24• 27 ноября 2023
Ответ дляlyusiko-lyu
Историю никто не отменял. По крайней мере мы сами постоянно на нее оглядываемся. Так почему же полякам не связать эту песню с тем ужасом, который они пережили? У нас игра в одни ворота...
А какой они ужас пережили? Подробнее, плиз)