40каградусная• 27 ноября 2023
Що приготувати з червоної риби?
Крім засолити, запекти? Є десь 600-800 г риби. Які ще є варіанти, не філе, а частина, з якої стейки ріжуть.
Слава Українi• 27 ноября 2023
Мои любят пасту с лососем, шпинатом и кремчизом. Готовится элементарно и вкусно.
Тектологиня 80lv• 27 ноября 2023
Зварити порізані на великі куски 4 картоплини і 1 моркву до півготовності (10 хв кипіння). Посипати овочі сіль, перець, приправа, олія. Викласти на деко. Зверху в класти шар шпинату, посолити його. Зверху шар риби, посолити , поперчити.
Заливка: 3 яйця, ложка сметани, ложка муки, 200 грам сиру твердого тертого або моцарели..Поставити а духовку на 30 хв
40каградусная
• 27 ноября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
я бы запекла и все
салаты разные можете делать...
Валятиметься в холодильнику поки котам бродячим не викину, діти взагалі не їдять її, ми з чоловіком їмо, але без інтузіаму. Жалко, вже біля місяця лежить в холодильнику.
40каградусная
• 27 ноября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Лаваш з крем сиром, рибою, зел.лук
Або суші торт
Дякую, погуглю що це, як це.
ГугелП@лАмался• 27 ноября 2023
Ответ для40каградусная
Сделайте что едите.
40каградусная
• 27 ноября 2023
Ответ дляКоржик
Суп или пасту или киш
Дякую, можливо кіш, а суп і паста - ні (((
ГугелП@лАмался• 27 ноября 2023
Ответ для40каградусная
Вопрос - а как оно может месяц в холодильнике лежать?
Голубец• 27 ноября 2023
500 гр рыбы без костей и кожи нарезать небольшими кусками.
2 картошки
1 лук порей
200 мл жирный хороших сливок
1 лавровый лист, 3-4 горошины черного перца, соль.
белую часть лука-порея нарезать колечками, в кастрюле с толстым дном притушить порей на растительном или сливочном масле.
Когда станет мягким, долить полтора литра воды, доварить нарезанную картошку и лавровый лист. Варить до готовности картошки.
Из супа достать и размять картошку (а можно прямо в кастрюле, можно не всю, чтобы остались кусочки), обрастно положить в суп, добавить лосось и черный перец
через 5 минут добавить сливки, еще через две минуты добавить соль по вкусу.
2 картошки
1 лук порей
200 мл жирный хороших сливок
40каградусная
• 27 ноября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Воно може і рік лежати, питання - яке воно буде на смак.
ГугелП@лАмался• 27 ноября 2023
Ответ для40каградусная
В холодильнике? Свежая рыба?
Голубец• 27 ноября 2023
Ответ для40каградусная
Как запекаете? Еще не видела, чтобы выбрасывали рыбу, запеченую, например, с медом и кориандром или в сливках с сыром янтарь
40каградусная
• 27 ноября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Сделайте что едите.
Та особливо нічого, лише на бутерброди солону їмо більш-менш нормально, навіть син може з´їсти таку.
40каградусная
• 27 ноября 2023
Ответ дляГолубец
2 картошки
1 лук порей
200 мл жирный хороших сливок
2 картошки
1 лук порей
200 мл жирный хороших сливок
Звучить апетитно.
40каградусная
• 27 ноября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
В холодильнике? Свежая рыба?
В морозилці, з жадібності купила 2,5 кг, частину засолила, частину на грилі приготували. А ця валяється, розумію, що треба щось робити, бо буде взагалі бяка.
Голубец• 27 ноября 2023
Ответ для40каградусная
Звучить апетитно.
Это один из самых вкусных супов, у меня даже дети едят:) Попробуйте
40каградусная
• 27 ноября 2023
Ответ дляГолубец
Оооо, таку,,як Ви пишете, зразу б в смітник, зі спецій лише перець, часник, всякі коріандри (крім моркви), орігано, чебреці тощо - не сприймаємо.
40каградусная
• 27 ноября 2023
Ответ дляГолубец
Дякую, в мене діти рибу практично не їдять, лише, якщо щось їм пообіцяю, і то лише дорадо (((. Тяжко це, тому призодиться омегу їм курсами давати.
Своего не предлагать• 27 ноября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Лаваш з крем сиром, рибою, зел.лук
Або суші торт
Єто сначала нужно засолить,а автор не хочет
40каградусная
• 27 ноября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Кістки вибирати пінцетом (((, немає настрою.