САМ_ТАКОЙ• 27 ноября 2023
Знаете ли вы репетиторов, заработавших на квартиру?
Репетиторы иностранных языков
Голодаю• 27 ноября 2023
Наша логопед ещё 10 лет назад когда занималась с дочкой, брала немалые деньги за занятие, говорила что однушку сыну уже купила, работает на вторую.
Love_Love_Love_• 27 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Лікар - логопед = репетитор іноземної мови
А чого ви про повій не написали?
Телепузик• 27 ноября 2023
Конечно. Соседка дочке репетиторством заработала на квартиру, плюс преподавала в Инязе.
MacOS-ница• 27 ноября 2023
Да, купила квартиру в Киеве и машину, но она канд наук и у нее своя маленькая фирмочка, те на нее работают
Love_Love_Love_• 27 ноября 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Тільки ескортниць які насосали
Де ви з ними познайомились?
MacOS-ница• 27 ноября 2023
Ответ дляТелепузик
В инязе зп три копейки
все по ГОСТу!• 27 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Де ви з ними познайомились?
Вони регулярно тут теми створюють і діляться досвідом
Телепузик• 27 ноября 2023
Ответ дляMacOS-ница
В инязе зп три копейки
Может там у нее клиентская база сформиррвалась. Она преподаватель в госс структуре, не фрилансер, это имела в виду.
Кусюче сонечко• 27 ноября 2023
Так само, як з будь-якою роботою: пахати з ранку до вечора, заощаджувати на всьому і через 10 років заробиш
ЭтаваНиМожетБыть• 27 ноября 2023
Іноземні мови ні.
А от викладач з математики що допомагав вступити до вузу, знаю правда давно, купив 3квартири.
Шотуткоїться?• 27 ноября 2023
Наша англичанка берет 350 грн за 40 минут. Младшая школа. Как по мне - жирновато. Тысячи 1500 в день она имеет.
Кусюче сонечко• 27 ноября 2023
Ответ дляMacOS-ница
В инязе зп три копейки
Але це жирний плюс до резюме
Голодаю• 27 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А чого ви про повій не написали?
Я ж не розовая пони этот бред писать.
А цены у логопеда были кстати как и у нашей девочки репетитора английского.
Valechka-mk• 27 ноября 2023
Я много кого знаю, кто накопил на квартиру. А когда поближе знакомишься и узнаешь личные подробности, то понимаешь, что помогли родители/муж/любовник/продала старую квартиру подаренную кем-то и купила новую и тп.
Короче, реально купивших квартиру полностью самостоятельно в разы меньше, чем рассказывающих про ’все сам(а)’
Дружная семейка• 27 ноября 2023
Наша репетиторка казала, що будують з чоловіком будинок з репетиторських. Тоді, як ми від неї йшли, то добудовували.
Айболитная• 27 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Де ви з ними познайомились?
там же где и с репетиторами с ними можно знакомится. у меня кстати знакомая два в одном. Ин яз за плечами, репетиторство, переводы, и встречи в отелях с иностранцами. Вот можно сказать я знаю репетитора который заработал на квартиру)
Стрекозей• 27 ноября 2023
Мама моя бере дешево, бо це невелике місто, на житло не відкладає, бо вже є, але вистачає кататися на відпочинок закордон і на дорогі забаганки.
Natalia505• 27 ноября 2023
Людина будь якої професії може заробити на квартиру. Ніякого зв´язку немає. Тільки квартири будуть різні, в когось в центрі Парижа на 500 квадратів, в когось в Гришківцях Житомирської області.)) Все залежить від очікувань і географії.
Natalia505• 27 ноября 2023
Ответ дляСтрекозей
Молодець у вас мама.
Love_Love_Love_• 27 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Я ж не розовая пони этот бред писать.
І? Щось не розумію до чого ви це?
Love_Love_Love_• 27 ноября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Жирновато? А скільки мала б брати? Чому ви самі своїй дитині англійську не викладаєте?
ВишніВишні• 27 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
угу, особливо, якщо врахувати, як ті діти ходять
це ще той атракціон з репетиторством саме приватним
то захворіли, то поїхали, то ще якась біда, відповідно уроку немає і тю-тю той заробіток
кілька років займалася і припинила, бо ніякого життя, особливо вихідні страждають
не вірю, що суто на приватному репетиторстві можна заробити аж на квартиру
може щось було+дозбирати = і буде квартира.... детальний же звіт ніхто не дає
Корсет_на_шурупах• 27 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А чого ви про повій не написали?
Наша логопед брала 250 грн за годину.
Вчитель англійської теж бере 250 грн за годину.
Тобто приблизно однаковий рівень доходів у них, логічно порівняти.
Вообще не факт• 27 ноября 2023
Подруга со свободным англ и турецким не смогла месяц ждать зп и уехала работать в Турцию. За год отстроила дом за 100т.$.