Сусідка знизу• Изменено сегодня в 01:34

Ви ревнуєте бувшого чоловіка?

Розлучились після 22х років шлюбу.
Майже рік, він такий щасливий, до мене веселий як ні в чому не бувало говорить, бачимось рідко. Але так накриває мене після тих зустрічей, знаю в нього зʼявилась інша. В мене нікого немає і не хочу. Як так можна обнулити все , всі роки…
Навіть у Фейсбуці дві фотки спільні були десятилітньої давності і то бачу на днях видалив. Що вони йому заважали, це ж частина життя, спільні діти, так багато подій.
Дуже боляче дівчатка( Я ніби вже відійшла, але приходив до мене по справах, хвилин 5 був і так мене накрило. Треба не пускати його в квартиру.
Чи то ревність чи біль чи жаль, не знаю, реву два дні(((
В кого таке було? Як витримали?
Черговий по кухні• сегодня в 09:57
Ответ дляТрейдер кріпти
Абсолютно ні! Жінка молодець, має право жити як хоче тепер. Вона нічого чоловікові колишньому не винна. До чого тут ’поверхностная’ взагалі?
Якщо з чоловіком жити гірше і важче, ніж без нього, то вибір очевидний. Жаліємо ми тільки за власними ілюзіями
При чём тут это. Та женщина пишет, что никогда не понимала, зачем брак на всю жизнь. Такие люди легко сходятся и расходятся, у них нет глубоких переживаний. Они всегда у себя на первом месте, ну не способны они на глубокое чувство. И часто это даже хорошо для них. Отряхнулись и пошли. Они не хорошие и не плохие, просто такие люди.
Черговий по кухні• сегодня в 09:58
Ответ дляФоточки нема
😆
Я себя люблю просто больше чем других.
Мужиков на свете миллиарды, а я одна у себя.
Мне не комфортно больше, я разлюбила, значит ✋️
Да, так и есть)
автор Сусідка знизу • сегодня в 10:10
Ответ дляСама купляю квіти
Вот. Вы уже осознали проблему - это половина успеха.
Выздоравливайте от этих больных отношений.
И да, ’я уже ничего не хочу’ - это от того, что вас заездили, и дети, и этот наглый хитрожопый мужик. Нормальная женщина после развода чистит перышки, расправляет крылья - и хочет жить и летать.
А Вы этот чемондан без ручки и дальше подолжаете на себе тянуть, при том, что вам от этого плохо и больно. Сбросьте с моста этот балласт.
Пусть он Вам с детьми деньги носит, а не у вас одалживает.
Спасибо❤️
автор Сусідка знизу • сегодня в 10:14
Ответ дляПрацівниця року
Ми розлучені 10р, я живу за 500км, не бачимось, але він раз-два на рік бере малого до себе, вже втретє одружений, друга дружина після розлучення знайшла мене...спілкуємось іноді, і тут він набрав мене, говорили про гроші, не буду вдаватися у подробиці і тут мене накрило, підійшлв такий комок під горло, я блювала, мене нудило 2 доби. Не хочу його ні чути, ні знати про нього. Я вже все щабула, а тут він нагадав....Я так нікого ненавиділа у своєму житті
От так схоже, як не бачу не чую норм, а побачу, накриває. А він ні- він ніби навпаки відчуває себе потрібним, що я ще під контролем. Вампір і маніпулятор у мене. Теж живе за 700 км, але два рази на міс.приізджає по справах, і мене дьоргає, а потім іде і забиває на мене . Сумно
Фиона Шрековна• сегодня в 10:16
Ответ дляСусідка знизу
Так не отвечайте🤷‍♀️
Біток чи ефір?• сегодня в 11:01
Ответ дляСусідка знизу
Дякую) Він гроші в мене приходить позичати, уявіть… Хоч заробляє досить, але вічно не вистачає🤦‍♂️
Не позичайте.
Викупана• сегодня в 11:04
Ответ дляКидаю курити
На картку йому пересилайте якщо вже позичаєте
Бачитися з ним не треба
Ви ж бачите що з вами після того робиться

А загалом — нащо позичаєте? Хай сам вигрібає. Які вам вигоди йому позичати?
Так хіба не зрозуміло з постів автора? Автор все ще надіється, що він повернеться
Викупана• сегодня в 11:06
Ответ дляСусідка знизу
Теж так думаю і йому казала- з яким лицем ти приходиш за грошима до мене((( він ніби досі живиться мною хоч якось
А ви раді старатися.... ’типу’вернись, я все прощу’. Згодався чогось анекдот про курку, що біжить від когута і переживає/озирається чи не зашвидко біжить
Викупана• сегодня в 11:07
Ответ дляСусідка знизу
Я. Але він поіхав в інше місто, рік жив там, мене не кликав до себе. То ж розлучення було скоріше- я взяла відповідальність і прийняла рішення яке було очевидним. Він каже, що це я винна, але він навіть не спробував щось врятувати, я розуміла тоді, що ми чужі. Але важко і сумно що 22 роки і така байдужість з його боку
Мда.... можу лиш одне порадити і то не вам, ’мужик, тікай’
Викупана• сегодня в 11:10
Ответ длябуреЛОМКА
Зачем вы вообще с ним общаетесь и мучаете себя? Сократить общение до минимума, если полностью исключить из за детей невозможно . Поставить точку в голове для себя, не тешить себя надеждами никакими , не думать почему и как он там удалил . Вообще не смотреть его соц сети . Все , это чужой вам человек
Автор лікті собі кусає, що поспішила розлучитись, показала свої коники. Тепер би вже й назад вернула, от тільки мужик спробував жити сам і йому сподобалось. Фіг він тепер вернеться
Викупана• сегодня в 11:12
Ответ дляРадикальная
Вы какая-то жертва, не жалко вас совсем.
Та ніяка автор не жертва
ХвостПистолетом• сегодня в 11:27
Ответ дляСусідка знизу
Похоже, вы себе просто надумали. Он не вампир и манипулятор, а просто относится к вам как к хорошему знакомому, другу даже можно сказать. Общается так же как и с другими друзьями и даже не думает что у вас есть какие то другие чувства, кроме как к простому знакомому. Не подавайте никакого значения его словам и действиям, так как он сам им не придает значения. Дистанцируйтесь от него и все. Или скажите прямо что бы не вел себя как ни в чем не бывало, потому что вам ещё больно.
175см55кг19лет (она)• сегодня в 11:28
Ответ дляСусідка знизу
Ви що, не давайте
Ви ж не його мама, він вас використовує розізлився на нього і живіть для себе
175см55кг19лет (она)• сегодня в 11:30
Ответ дляСусідка знизу
Да, я такою все життя була в сімʼї, відповідала за все, гроші відкладала, про сімʼю думала про всіх.., Надоїло в сімʼю грати- тому і розійшлись.
А він ніби не розуміє що робить
Він і не повинен розуміти. Розставити кордони це ваш обов´язок
175см55кг19лет (она)• сегодня в 11:35
Ответ дляСусідка знизу
Я от знаю, так багато жінок розлучились і справились, і я ніби все ок… Квартира, машина, жити є за що, але морально накриває іноді.
Дивлюсь на нього і думаю, такий гарний і я ще нічого… живіть і радуйтесь, діти дорослі…
В нього бронь, їздить в Карпати, зі мною не їздив(
Так обідно, що я йому не потрібна ще в шлюбі була, зараз тим більше. Разом з 18 років мені було))
Головне що ви потрібна СОБІ
Капризуля• сегодня в 11:38
Ответ дляСусідка знизу
Він ні разу не просився назад, ні разу не сказав що йому шкода… як чужі люди розійшлись. А він зараз спілкується весело, як ні в чому не бувало
Ви самі відповіли на своє питання. Ви йому, на жаль, більше не потрібні. Він радий, що почав нову сторінку свого життя.
Вам треба змиритись і відпустити.
У нього окрім нової жінки, скорі за все, життя насичене, є хобі, друзі, ніколи йому згадувати минуле.
А Ви, напевно, постійно сидите у своїх думках, не дозволяєте собі радіти, можливо й друзів не маєте і не маєте хобі. Загалом, життя не надто цікаве, тому чіпляєтесь за спогади.
Капризуля• сегодня в 11:39
Ответ дляСусідка знизу
Він ще й використовує Вас.
Кидаю курити• сегодня в 11:42
Ответ дляВикупана
Вы всегда за других людей отвечаете и все типа знаете?
Или это ваша собственная тревожность так вас штырит?
автор Сусідка знизу • сегодня в 14:25
Ответ дляВикупана
Я навпаки таких от як ви почитаю і думаю, от нехай тепер собі от таку шукає голодну на мужиків,убогу і недалеку… Ви аж пищите так мужика хочете
От сподіваюсь він таку як ви зустріне , таких 100 на 101 Бо дійсно що йому, що таким як ви до мене як свині до неба)
Ви мені такими коментами аж настрій підняли)
Фиона Шрековна• сегодня в 14:32
Ответ дляСусідка знизу
Вы сами себе противоречите и пищите тут вы ,как хотите бывшего.Иначе почему пишете о ревности
автор Сусідка знизу • сегодня в 14:41
Ответ дляФиона Шрековна
От такі недалекі жінки йому і потрібні, до таких я не ревную) Почитала скільки таких кругом і вже не ревную чесно)
Він теж такий, таких йому і треба