Мовчу, але хочу• 27 ноября 2023

Що ви дарували дітям в садочку на новорічні свята?

В групі, всім разом. Що подарувати дітям можна на 4 5 років? Як завжди обговорення серед батьків і спори . Не солодке
Смайликівна• 27 ноября 2023
Пряники в виде новогодних декораций ( сапожок, варежка, звездочка и тд)
Кашпо• 27 ноября 2023
Начинается 🤦🏻‍♀️
Сундучок с каникулами• 27 ноября 2023
Нічого
Завжди були подарунки від мерії
ПампушОК• 27 ноября 2023
Найкращим подарунком за 3 роки в садочку на Новий рік, була гра «Схопи привида». Сину вже 7, досі грати просить в неї😆
Непереможна• 27 ноября 2023
Солене?
100pudov• 27 ноября 2023
На Миколая пряник новорічний, після зимового ранку подарунок з цукерками. Вікова група 4+
Лиса Патрикевна• 27 ноября 2023
Всем по набору машинок хот-вилла (1 шт или 3 шт) и девочкам по какой-нибудь куколке, поняшке.
Или всем по набору для творчества, из тьма на любой кошелек.
По новогодней книжке.
А вообще, обернувшись на 18 лет назад… всем по любому набору из Рошена и не парить мозги.
Арина85• 27 ноября 2023
у нас від міста дарують солодки подарунок
на Миколая вирішили Равлик Боб з іграшкою
до цього 2 роки взагалі нічого не дарували , і норм, всі живи
Organic• 27 ноября 2023
Книги про Різдво