27 ноября 2023

Makeup - доставка з ЄС

Якщо я зроблю замовлення де частина товарів буде зі складу в ЄС, а частина з українського складу - то воно приїде 2 окремими посилками чи все разом, але пізніше, коли доставлять товар зі складу ЄС?
Весела моль 27 ноября 2023
Окремо
Карамелька 27 ноября 2023
По отдельности. Только мейкап офигели и вместо обещанных 5-7 рабочих дней мне доставляли месяц. Это ещё до истории с Польшей. Будьте просто к этому готовы. А другую посылку доставили за 4 дня
2 1
Люблю_смаколики 27 ноября 2023
А может быть задержка доставки ес из за проблем с польскими фурами на границе, у кого то есть опыт
автор Анютины ласки 27 ноября 2023
Ответ дляКарамелька
По отдельности. Только мейкап офигели и вместо обещанных 5-7 рабочих дней мне доставляли месяц. Это ещё до истории с Польшей. Будьте просто к этому готовы. А другую посылку доставили за 4 дня
Мені не терміново, це не проблема, але з українського складу в мене лише один тестер за 20грн, оце буде заради нього тільки курʼєр іхати…
автор Анютины ласки 27 ноября 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
А может быть задержка доставки ес из за проблем с польскими фурами на границе, у кого то есть опыт
З Китаю посилки без затримок доставляються, а тут - хз…
Карамелька 27 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Мені не терміново, це не проблема, але з українського складу в мене лише один тестер за 20грн, оце буде заради нього тільки курʼєр іхати…
Вы прекрасный человек) но не переживайте: курьер работает по району и в вашем доме у него несколько заказов
Завжди недо... 27 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Мені не терміново, це не проблема, але з українського складу в мене лише один тестер за 20грн, оце буде заради нього тільки курʼєр іхати…
І доставка платна
автор Анютины ласки 27 ноября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
І доставка платна
Я ж правильно зрозуміла, що я лише за доставку з ЄС маю заплатити, як там пише при оформленні замовлення, а за посилку з українського складу не буде доплати за доставку?
Завжди недо... 27 ноября 2023
Яка сума замовлення по україні ? Пишуть інімальна сума замовлення - від 169 грн.
автор Анютины ласки 27 ноября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Яка сума замовлення по україні ? Пишуть інімальна сума замовлення - від 169 грн.
В мене там комбіноване замовлення: 500грн з ЄС і 20грн товар з українського складу. Загалом виходить 520
БезПаспортаНеПродаю 27 ноября 2023
Я замовила ще на початку листопада - досі немає товару
Тиждень тому плюнула, і замовила з іншого сайту. Вже доставили)
Тепер ось думаю - коли врешті решт приїде товар з мейкапу, чи зможу відмовитись від нього ? Чи потрібно буде платити за доставку?
Блондинка в Шоколаде 27 ноября 2023
Так, окремо. Я нещодавно замовила товар зі складу і з ЄС. Той що зі складу був дешевий, доставили окремо через день, а той що з ЄС нема і не відомо коли буде. Напевно буду відмовлятися, він є і в наявності, але різниця в 150 грн.
Маргарита и Мастер 27 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
В мене там комбіноване замовлення: 500грн з ЄС і 20грн товар з українського складу. Загалом виходить 520
це просто 2 окремих замовлення
іронічна антитеза 27 ноября 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
А может быть задержка доставки ес из за проблем с польскими фурами на границе, у кого то есть опыт
замовляла півтори тижні назад з єс, досі немає. хоча статус замовлення «доставлений». писала на мейкап типу «раз доставлений то де замовлення?». відповіли що затримка на кордоні а статус такий бо я оплатила замовлення.
поки та посилка ще їде я вже передумала фарбуватись в колір тієї фарби що замовила
Карамелька 27 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я замовила ще на початку листопада - досі немає товару
Тиждень тому плюнула, і замовила з іншого сайту. Вже доставили)
Тепер ось думаю - коли врешті решт приїде товар з мейкапу, чи зможу відмовитись від нього ? Чи потрібно буде платити за доставку?
Отказываетесь. Я отменила просто в личном кабинете. Мне звонил курьер, ему никто эту информацию так и не передал. Сказала, что уже купила в другом месте и отменила давно. Ничего не брали. Они просто выставляют его на продажу и кому-то не надо будет ждать
БезПаспортаНеПродаю 27 ноября 2023
Ответ дляКарамелька
Отказываетесь. Я отменила просто в личном кабинете. Мне звонил курьер, ему никто эту информацию так и не передал. Сказала, что уже купила в другом месте и отменила давно. Ничего не брали. Они просто выставляют его на продажу и кому-то не надо будет ждать
Дякую
В кого тако було 29 ноября 2023
Жду посылку с ЕС уже неделю,интересно есть смысл ждать дальше или купить так