Ласковая_львица• 27 ноября 2023
В кого теж вроджений пофігізм?
Я дуже спокійна, і мені здається, що в мене від природи вроджений пофігізм якийсь, байдужість до всього і до всіх, може через це я самотня, маю лише 1 подругу. Коли я навчалась в школі, я була дуже замкнутою, ні з ким не комунікувала, мені просто було не цікаво. Через це я стала білою вороною, мене могли обзивати, ображати, а я мовчала, а в душі така буря була..в універі мене теж намагались дражнити, але побачивши мій пофігізм, бистро відчепились. Я не можу за себе постояти, не можу ставити на місце інших, захистити себе, і мені як на зло весь час попадається оточення, де мене можуть подавляти, цькувати, ображати, а я боюсь слово сказати, щоб не бути "поганою", навіть буває таке, що стараюсь всім догоджати навіть "вопреки"( не знаю як це слово українською буде) своєму комфорту. І мені обідно, що мою доброту, всі сприймають як слабкість, не бояться витерти ноги об мене, висказувати все і тому подібне. А я мовчу, бо хз що це чи пофігізм, чи безхребетність. Як це побороти?
Ласковая_львица
• 27 ноября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Це безхребетність. Дайте п´ять. Це я така.
✋️
Ласковая_львица
• 27 ноября 2023
Як я хочу побороти цю рису характера... Кожного разу кажу собі, що з новими людьми потрібно навчитись показати себе, присікати якийсь негатив в свій бік, але не виходить
Сиамская сороконожка• 27 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
✋️
Але у мого тата справжній пофігізм. Я таких людей ще не зустрічала. Він ні на кого не ображається. Дуже м´який, але.. На диво, ніколи не робить те, що йому не подобається. Він унікальна людина)
Він не конфліктний, але якщо щось від нього треба, просто ховає голову в пісок і потім не відчуває провини.
Сиамская сороконожка• 27 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
А який саме негатив? Наведіть останній приклад, коли ви могли б щось відповісти, але промовчали.
Дверной_Проем• 27 ноября 2023
Я теж така як Ви автор, а слово вопреки, українською буде: всупереч. Головне Ви людина, яка має світлу душу, а пофігізм це добре, бо будь хто не має на Вас нікого впливу, щоб вчинити конфлікт.
Дверной_Проем• 27 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Можливо Вам книги допоможуть побороти цю рису характеру.
Я навіть не знаю, які саме можна порадити, щоб вони були цікаві, та корисні. Можливо дівчата такі книги знають🤷🏻♀️
Экспертиза• 27 ноября 2023
Не старайтесь нікому сподобатись, забийте, зосередьтеся на собі, полюбіть себе! І до психолога бажано.
Ласковая_львица
• 27 ноября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну наприклад, на моїй старій роботі..Коли прийшла нова начальниця, і через не виконання плану продажів, вона мені заявила, що буду я за свої гроші просрочену косметику викупляти, я могла її послати, але я промовчала. Також на тій роботі була в мене колега, яка весь час мене обзивала тупою, підставляла, я в відповідь огризалась на неї, казала, типу ти сама тупа і тому подібне, на що вона мені сказала ’закрий рота’, і я промовчала. Як вона продивлялась камери за той період, коли були мої зміни, і скидала відео начальниці, типу, що я не поприбирала і тому подібне. Я терпіла, терпіла, а потім звільнилась звідти, чому дуже рада. Зараз працюю на іншій роботі, звичайно є свої нюанси, але тут я себе людиною відчуваю, до мене прислухаються, мені ідуть на зустріч. Звичайно, бувають моменти коли колега скидає в групу якісь косяки після моєї зміни(типу щось не там де треба стоїть), але я теж почала і її косяки скидати
Ласковая_львица
• 27 ноября 2023
Ответ дляЭкспертиза
Я завжди, скільки себе памятаю, намагаюсь всім догодити, щоб мене полюбили, щоб мене помітили. Спочатку завжди догоджала мамі в дитинстві, щоб вона не кричала на мене, не покарала. Завжди сиділа вдома за уроками, ні з ким не ходила гуляти(за її словами, ти ходиш вчитись, а не дружбу водити з кимось),тепер в мене немає друзів, лише одна подруга і все. Потім на роботі, догоджала всім, щоб бути на гарному рахунку, виходила не в свої зміни, працювала без вихідних. А коли мені потрібно було, то ніхто не пішов на зустріч.
Экспертиза• 27 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
От, я не розумію, деякі люди не розуміють добра, а сприймають як слабкість. Але я ціную таких людей. А от якщо самовпевнена вискочка, то всі ж…у лижуть, не дивлячись на косяки
Ласковая_львица
• 27 ноября 2023
Ответ дляЭкспертиза
Да да, так і є. В мене є одна на роботі така, як ви написали самовпевнена вискочка. Яка не виконує поставлені задачі, може просто забиби болт на роботу, коли начальниці нема, завжди після себе безлад залишає, за спиною може так обісрати, що й не снилось. Начальниця в курсі за це все, але один ращ вона їй це сказала, а зараз нічого їй не каже, закриває очі. Зате коли в мене якийсь косяк, робить з мухи слона, виписує мемуари в чаті....і мене це ображає
Я такая наивная• 27 ноября 2023
Девочки, добро - оно всегда добровольное, то есть это выбор, а вы называете себя добрыми, хотя это не ваш выбор, а просто неумение за себя постоять. Это важный навык, которому необходимо научиться, а не прикрываться ширмой ’я же хорошая´. Хорошей станете потом, когда у вас появится свобода выбора
Life is Beautiful• 28 ноября 2023
Це не пофігізм, а низька самоцінка та невміння захищати себе.
З цим треба працювати з психологом, напевно.
Life is Beautiful• 28 ноября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Вірно. Добрий - той, хто робить добрі справи. Для цього нужна сміливість та сила волі.
А не той добрий, кого усі використовують та на шию сідають.
Life is Beautiful• 28 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Оця вискочка і є пофігістка) А не Ви.
Life is Beautiful• 28 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Я схожа на Вас, це ще й склад характера такий, тревожний емотив. Трошки цікавлюсь психологією)
Але надо коректувати, вважаю, характер, трошки нарощувати ’броню’, бо з´їдять) Мені це важко дається(