Дівка в намисті• 28 ноября 2023

Це правда що на глянцевому керамограніті будуть видні царапини?

І він вбирає в себе навіть розлите вино?
автор Дівка в намисті • 28 ноября 2023
І буде пляма потім

Кидаю курити• 28 ноября 2023
Ні, тільки на натур мармурі залишаються плями від вина/ ягід і т.д
Запароленое одеяло• 28 ноября 2023
Да, правда насчет царапин . И насчет пятен тоже. Если вы сразу уберете- то норм . Если долгое время будет это пятно- то может впитаться. У меня мойка впитала пигмент , и хоть ты чем не чисти - отмыть невозможно . И там где стоят какие -то гаджеты кухонные - типа мульти , микроволновки - тоже под ними поменялся цвет, в глаза не бросается , но все же
Мошей ницца• 28 ноября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
У вас мийка з глянцевого керамагрвніту? Столешня на якій все стоїть також?
Зубная фея• 28 ноября 2023
Плями не вбирає, а от подряпини - видно. Є ті, що при транспортуванні утворились і при укладанні. Мікро подряпини, але їх видно.
До того ж, побачила вже як затерли контрастною за кольором фугою, на плитці у мене є місця де відсутній глянець, це ніби бульбашки повітря утворились під час нанесення покриття і лопнули - дрібні, як мак, але їх досить багато. Видно при потраплянні темної затирки, як темні цятки, або при певному освітленні.
Запароленое одеяло• 28 ноября 2023
Ответ дляМошей ницца
Да, у меня сплошная столешница и литая мойка с него же . Не все стоит, но мультиварка , гриль и микроволновка стоит . Ремонту 9 лет
Запароленое одеяло• 28 ноября 2023
Столешницу от царапин можно полировать спец машинкой , ну это мастер должен знать , который устанавливает , но это можно делать только несколько раз , так как снимаются слои .
Физрукая• 28 ноября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ви не розумієте що таке керамограніт. Литу мийку роблять виключно з акрилової суміші, може бути під різною назвою.
Физрукая• 28 ноября 2023
В мене глянцнва підлога з керамограніту, так, царапини є. Але керамограніт дуже щільний матеріал, ніяких плям. На кухні біла стільниця з керамограніту, 5 рік в експлуатації, нічого вона не впитує.