Гл. Амурная• 28 ноября 2023
Чи змінив ваш перманент колір з часом?
Дівчата, хто зробив брови, міжвійку. Як колір через рік-два? Поступово сходить чи довелось видаляти лазером?
осень харашо• 28 ноября 2023
Поступово сходить, колір не змінює, просто тьмяніє. У мене брови, міжвійка і губи.
Але мені робили так щоб трохи виразніше ніж своє, тому ніяких чітких яскравих контурів, все природньо.
До речі міжвійка сходить сама, стрілочка ні - різниця в структурі шкіри в цих місцях.
Роздратована шкіра• 28 ноября 2023
робила брови, за 3 сеанси лазера не можу їх звести, хоча і брови світлі, не темний мікроблейдинг був. Але мені підняли кінчики брівок, от їх і хочу звести, зрозуміла, що мені подобаються мою опущені брови...
Гл. Амурная
• 28 ноября 2023
Ответ дляосень харашо
Від стрілки мене взагалі відмовила майстер, сказала ’на вушко’, що 10 разів подумати, перш ніж робити її. Бо вона не сходить в нуль взагалі
Гл. Амурная
• 28 ноября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
І мені цього разу зробили більш підняту форму. Добре майстер акуратно і неглибоко внесла пігмент. А от щодо форми в нас не зійшлися думки. І на корекцію до неї я не піду, бо не бачу сенсу.
Амбасадор щастя• 28 ноября 2023
Ответ дляГл. Амурная
Конечно, ничего в ноль не уйдёт. Стрелка светлее стала. И да, делать не надо было)
Роздратована шкіра• 28 ноября 2023
Ответ дляГл. Амурная
Ну от і я ще раз-два схожу на лазер, а потім вже зроблю нові у іншого майстра, можливо волоскову техніку спробую, але вже по своїй лінії росту брівок. Без цього ніяк, бо свої дуже рідкі і прозорі....