Апофиозная• 28 ноября 2023
Відчуваєш провину за кожне не так сказане слово
Чи нормально, що я відчуваю провину за кожне не так сказане слово хлопцю? Він вирішив не бути зі мною…коли спілкувались, то знову думаю, що не так щось ляпнула
Апофиозная
• 28 ноября 2023
Ответ дляksanka_z
Не нормально.
Або у вас низька самооцінка і варто попрацювати з психологом
Або він - аб´юзер і знову таки варто вам попрацювати з психологом
А якщо дійсно не те сказала і жалкую?
Апофиозная
• 28 ноября 2023
Ответ дляksanka_z
Не нормально.
Він не аб‘юзер)
Проблема, зо боюсь його втратити, а він мене ні
Пописанная парта• 28 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
А якщо дійсно не те сказала і жалкую?
Каждый раз ’не то’?
А как вы определяете то или не то говорите?
Апофиозная
• 28 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Нет. Это не норма и говорит о том, что у Вас не всё благополучно.
В голові?)
Пописанная парта• 28 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Він не аб‘юзер)
Ну так все просто.
Вы ему не нужны и абсолютно не важно что и как вы говорите - это всегда будет ’не так’.
Апофиозная
• 28 ноября 2023
Ответ дляПописанная парта
Каждый раз ’не то’?
Бо колись він жартував і я не думала про слова, а потім здається, що після кожного слова не хоче спілкуватись і йому щось не подобається
Пописанная парта• 28 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Все. Больше не общайтесь.
Хуже всего когда женщина навязывается. Это у мужчин вызывает отвращение и презрение.
Неробименінерви• 28 ноября 2023
Автор, мені трапився такий псих, я ж з таким ніколи не стикалася, спочатку почала думати, що це зі мною щось не то, але при зближенні спілкування почалося ще круче - все не так і все не те
най воно вам таке чудо треба, тікайте
Апофиозная
• 28 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
най воно вам таке чудо треба, тікайте
Та він вже сам втік від мене(
Знає, чого хоче і в мене запальний характер , йому потрібна спокійна
Але при цьому казав, що коли без характеру, то скучно
Неробименінерви• 28 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Та він вже сам втік від мене(
радійте, що відвело від такого психа
розумію, що неприємно
до людини з усією душею, а воно як дитьо маленьке себе поводить, так для дитьоти це норм, а для дорослого чоловіка - це мрак
я своєму, навіть, правила озвучила, за якими він спілкується з людьми, це ж не тільки зі мною такий підхід виявився
1) Ти хочеш, щоб люди сприймали тебе таким, як ти є, але у той же час ти абсолютно відмовляєшся сприймати інших людей такими, як вони є
2) Спілкування з тобою - це як задачка з усіма невідомими, ніколи не знаєш, яке моє слово стане фатальним і ти припинеш зі мною спілкуватися
розумію, що неприємно
Апофиозная
• 28 ноября 2023
Ответ дляksanka_z
Ну тоді це не ’кожне’.
Вибачитися
Вибачались, але знову думаю, що сказане слово не сподобалось …хоча до нього охоче відповідав