Сиреневенькая• 28 ноября 2023
Куди не глянь - одні закохані парочки
Ти саме в тому стані, коли згріб себе в купу, живеш далі. Качаєш сраку. Заробляєш гроші і намагаєшся забути . А скрізь в соц мережах, на вулиці обійми, за ручки . І скрізь його ім´я переслідує: на роботі через одного так звати, на вулиці чомусь різко тільки так чоловіків звати.
Я так за ним сумую😥.
Марафетчица• 28 ноября 2023
Я когда ребёнка хотела, то вокруг видела только беременных. Это психология.
Радикальная• 28 ноября 2023
Ви зациклилися, то вам таке і мерещеться всюди, можливо пройде час і попустить, просто треба пережити, якщо ще мало часу пройшло.
Сиреневенькая
• 28 ноября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А він за вами?
Ну якщо ми не разом, то мабуть ні
Сиреневенькая
• 28 ноября 2023
Ответ дляМарафетчица
Я після викидня так( Боже як я тоді ненавиділа , заздрила всим( не могла контролювати. Ще й в палаті поклали разом з вагітними на збереженні
ДеньгиНеСдаю• 28 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Ще гірше з тими, хто на аборт прийшов.
Мене тоді засмучували звістки, що в нашому оточенні вже народжували 2 дитину.
Сиреневенькая
• 28 ноября 2023
Ответ дляКатерина-5e78
А чому розійшлись?
Бо виявилося що він трішки козел
А вот недавно• 28 ноября 2023
ви бачите те, що хочете бачити, значить ще болить. Я щось не спостерігаю навкруги закоханих пар
Сиреневенькая
• 28 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
дуже співчуваю вам
Дякую) у мене вже після того народилося двоє чудових хлопчиків
А вот недавно• 28 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
ох уж ці наші лікарні...це пиздець якийсь, невже лікарі того не розуміють
Фізик-ядерщик заочно• 28 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Це жах(( Завжди дивувала ця бездушність. Я коли на зберіганні лежала, то в палату весь час клали дівчат після викидня. Вони так голосили, що я думала у самої від цього викидень буде. Невже так важко робити роздільні палати 🤷
Дверной_Проем• 28 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Бо виявилося що він трішки козел
І Ви за козлом продовжуєте сумувати?
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
який жах( я думала що в різні палати кладуть
А вот недавно• 28 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Бо виявилося що він трішки козел
та і хер на нього, якщо козел
А вот недавно• 28 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
ви медперсоналу не казали, щоб їх окремо поклали? я б сказала обов´язково, це ж жах
Фізик-ядерщик заочно• 28 ноября 2023
Автор, лише час допоможе. Ну не працює нічого більше. Можна радити переключитись, але з дієвого - лише час, багато часу...
СМСница• 28 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
І Ви за козлом продовжуєте сумувати?
Кстати, да, никакой логики не прослеживается.
Злюсь до кипіння• 28 ноября 2023
Коли ви під час заробітку грошей вспіваєте ще навкруги озирнутися?Де ті парочки?
Сиреневенькая
• 28 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
І Ви за козлом продовжуєте сумувати?
він не насттільки був козлом щоб ненавидіти його
Сиреневенькая
• 28 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
ну по перше у мене велика частина роботи через соцмережі. тут бачу. на вулиці бачу. я ж не в вакуумі живу
Сиреневенькая
• 28 ноября 2023
Ответ дляПузата Хата
А мне одни военные везде и женщины, которые их ждут.
на форму у мене прям тригер ще той. бо все по класиці((((
Сиреневенькая
• 28 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
та я знаю. Куди ти переключишся? Ну от відкриваю ноут,заходжу по роботі пости написати- а там ... І ти така залипла, або псіхонула закрила. Але все рівно ж згадала. При чому якось хвилями. То вже думала що попустило, норм. І тут знову(((. Давно я так не западала