Невловимий Джо• 28 ноября 2023
Як так? такі великі суми із Францііі до раши...
Прочитала і дивуюсь , чи я чогось не розумію
Тетя Фрося• 28 ноября 2023
Ответ дляПушАпница
Просыпаемся.
И чехия опять российский газ покупает
Они переставали его покупать?
Само_достаточная• 28 ноября 2023
Всіх задовбала війна, хіба ви не бачите? Нас в НАТО ніхто не запрошував і не запросить, всі будуть робити так, як вигідно їм
Пульт от линолеума• 28 ноября 2023
А вы думали все будут нас поддерживать в ущерб себе? Нет таких дураков, кроме...
ПушАпница• 28 ноября 2023
Ответ дляТетя Фрося
Они переставали его покупать?
Да.
Вот из заявления год назад
Чехия через Германию импортирует сжиженный газ из Бельгии и Нидерландов. Также страна закупает газ у Норвегии.
Вот из заявления год назад
Невловимий Джо
• 28 ноября 2023
Мабуть я нічого не розумію. Наче допомогають нам але невже не можна не купувати у раши
Татьяна-ebc7• 28 ноября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Нельзя быть такой наивной
Ответ дляБізешка
Ви наче вчора народились, їм пофіг кого вони підтримують, а би їм добре було, ніхто ради нас не буде жертвувати собою та фінансами, хіба ви ще цього не зрозуміли
Так навіщо тоді кричати як ЕС нас підтримують і т.д , якщо іншою рукою фінансують зброю . Якась гра
Жага ЄС до палива приносить Путіну несподівані 5 мільярдів фунтів стерлінгів
Незважаючи на обіцянку відмовитися від московського палива, Іспанія та Франція є другим і третім за величиною покупцями зрідженого газу після Китаю
Країни Європейського Союзу тихо профінансували військову машину Володимира Путіна на суму 6,1 мільярда євро (5,4 мільярда фунтів стерлінгів) цього року через закупівлю зрідженого природного газу (СПГ), повідомляє The Telegraph...
Анечка1979• 28 ноября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Автор, ви як маленька. Всіх цікавлять гроші, а не люди(((
Spicy -02f0• 28 ноября 2023
Ответ дляНатаГон
Це якийсь жах, вони ж розуміють що підтримують армію раши цими грошами.
Так мы тоже им помогаем над продавать. Труба по нашей территории идёт, или забыли ?
Spicy -02f0• 28 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Так а мы зачем помогает им рос хаз транспортировать?
Незважаючи на те, що обсяги СПГ зросли, це все ще відносно невеликий рівень і дуже невелика частка нашого загального імпорту енергії», — сказав журналістам речник виконавчої влади ЄС.
Європа, додали вони, ’відмовляється від російського газу якомога швидше’.
Менше 15% загального імпорту газу в ЄС надійшло з Росії в першій половині цього року, порівняно з 45% у 2021 році.
Але звіт Global Witness у середу показав , що кількість скрапленого природного газу, імпортованого до ЄС із Росії з січня по липень цього року, зросла на 39,5% порівняно з тим самим періодом 2021 року, до початку російського вторгнення в Україну.
У четвер Комісія надала різні цифри, а представник підтвердив, що дослідження Global Witness, яке використовує дані про доставку, надані аналітичною компанією Kpler, засноване на іншій методології.
За даними Європейської комісії, за перші шість місяців цього року до ЄС надійшло 10,8 млрд кубометрів (млрд кубометрів) російського СПГ. У 2022 році було імпортовано 19,3 млрд кубометрів, а в 2021 році – 13,5 млрд кубометрів.
Незважаючи на те, що цифри свідчать про те, що цього року до ЄС із Росії надходитиме більше СПГ, ніж у 2021 році, Європейська комісія запевнила в четвер, що СПГ становить дуже невелику частку в енергетичному балансі ЄС.
Три прибережні країни-члени - Бельгія, Іспанія та Франція - входять до п´ятірки найбільших глобальних клієнтів Росії для СПГ, але їхні порти виступають як ворота для поставок на весь континент.
Після вторгнення Росії в Україну ЄС розробив плани щодо диверсифікації свого енергетичного балансу шляхом інвестування у відновлювані джерела енергії та укладення угод про постачання з іншими країнами. Він виділив 300 мільярдів євро на підтримку держав-членів.
Але в той час як ЄС запровадив санкції щодо певних енергоносіїв, включаючи вугілля та нафту, санкцій щодо російського СПГ чи газу немає.
Комісія не підтвердила, чи блок розглядає можливість накладення санкцій на імпорт СПГ, щоб запобігти подальшому збільшенню закупівель.
Irina-5d24• 28 ноября 2023
Ответ дляНатаГон
Да у них дома, производство все на газу.
Mrs.Ochmonek• 28 ноября 2023
Ответ дляSpicy -02f0
В трубу на Угорщину скоро попаде рашистська ракета
KozaNostra_I• 28 ноября 2023
Ответ дляНатаГон
Ну откажутся они от российского газа, а где они купят другой? На общем мировом рынке. Никто лишнего газа не производит. В банках его не хранят. Весь газ уже зарезервирован. А значит купить вместо российского можно только чей-то другой. А где владелец другого газа, который выкупит Евросоюз, возьмёт для себя газ? Правильно. Он купит освободившийся российский, потому что другого просто нет.