Наче, вже мала б не дивуватись, але далі дивуєшся. Що вони там пишуть, докази типу наших методичок, медіаплан і тд
Кому цікаво через vpn
zztop-b844• 29 ноября 2023
Наші методички справді тупі, вже навіть не заходжу в суспільні теми, гидко
Ирина-bbd0• 29 ноября 2023
Ответ дляzztop-b844
Ваши это чьи?)))) К Украине Вы никакого отношения не имеете. Руснявые или какие у Вас?)))
Ответ дляzztop-b844
А де ви українську вивчили?
Ирина-bbd0• 29 ноября 2023
Причем так смешно.ненавидящие Украину Zeтники срочно перешли на мову ))))и продрлжают из взаграниц переживать и болеть за Украину))))
Ирина-bbd0• 29 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А де ви українську вивчили?
Тоже заметили?)))) Ненавидящие Украину европейки срочно на мове заговорили)))) в унисон с русней пригожинской))))
Ответ дляZenkas
Русня это все состряпала,выдала,якобы это мы.У нас никто не будет прикалываться так.С ребят наших,азовцев.
Та да, про це і мова
Ингеборга Д.• 29 ноября 2023
Ответ дляzztop-b844
що таке ’’суспільні теми’’?
zztop-b844• 29 ноября 2023
Ответ дляИнгеборга Д.
що таке ’’суспільні теми’’?
Подивіться в тлумачному словнику значення двох слів ’суспільний’ і ’тема’ і далі вже обміркуйте, що це словосполучення означає.
Ингеборга Д.• 29 ноября 2023
Ответ дляzztop-b844
Удалено администрацией...
zztop-b844• 29 ноября 2023
Ответ дляИнгеборга Д.
Удалено администрацией...
Ингеборга Д.• 29 ноября 2023
Ответ дляzztop-b844
Удалено администрацией...