Астоновитесь!• 28 ноября 2023
Не можу забути зраду дружини
Дружина зрадила мені, ще 5 років тому, я їй пробачив, але іноді накатують спогади та тримаю все в собі, бо дав дружині обіцянку не піднімати цю тему. а на душі важко буває...
Последний вагон• 28 ноября 2023
Ви не пробачайте, маєте право. Просто зрозумійте для самого себе, що кожна людина сама несе відповідальність за свої вчинки. Якщо хтось зраджує (і чим би це не аргументувалося), то це його/її особиста відповідальність. У вас є діти і є про кого думати. А все решта життя як правило розставляє саме на свої місця.
Не шукайте винних, більшість людей як правило не в стані пояснити свої поступки, як часто і не встані контролювати свої емоції. Це не ваша вина.
Лялькодзьоб• 28 ноября 2023
Разводитесь
Изменила она, еще и условия ставит. Она вас предала, а мучиться вам
Язикувата Хвеська• 28 ноября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Я сам будинок побудував, троє дітей я її кохаю, вона каже що також кохає
Їй є коли бігати по мужикам?
Играю у края• 28 ноября 2023
Ответ дляПросто болталка
Я бы не смог на пилотке висеть у изменившей жены,получается она другому сосала...
а ты никому не лизал кроме жены?
Играю у края• 28 ноября 2023
вы не рахзводитесь и обсуждайте по 100 раз одно и тоже, просто скажите что ничего не забыто и вам надо пожить отдельно, тк вместе тяжело, и передьте в другое жилье хоть и сьемное. и вот тогда будет видна ее реакция - насколько она дорожит вами и отношениями.
Фляшка на трьох• 28 ноября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Якби не любив не згадував
Кто любит,тот прощает.не обманывайте себя,что любите ее.Уже 5 лет прошло,а вы носите в себе и вспоминаете то что было 5 лет назад.