Українська Мрія• 28 ноября 2023
Какой крем для рук питательный ваш самый любимый?
Пожмаковна• 28 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Цей
Я его тоже люблю, но он помоему больше увлажняющий. Вот их же карите 20% другое дело
Редисочка• 28 ноября 2023
Мені багато що підходить з Топікрему, а от їх крем для рук так собі, бальзам для тіла і обличчя і то в рази мені краще, взяла собі в запас 200мл і наношу на руки теж.
А чисто для рук крем, то у вітчизняного виробника Лізоформ є чудова серія бюджетних кремів, майстри манікюру знають і користуються, зараз мені зайшов той, що один раз на день наносить, я купила їх всі, буду тестить всю зиму.