Maliva• 28 ноября 2023

Хто користувався/користується феном-щіткою

Чи варто купляти замість фену?
Напишіть, будь ласка, чи зручно? Задоволені?
За якими критеріями обирали?
coloritka• 28 ноября 2023
Мені зручно. Але якщо я вдома то сушу феном спочатку звичайним. Цим досушую
Janeke_in_UA• 28 ноября 2023
Очень довольна, намного быстрее укладка.
автор Maliva • 28 ноября 2023
Ответ дляJaneke_in_UA
Яка модель у Вас?
Яку б зараз обрали?
Елена1265• 28 ноября 2023
Если у вас длинные волосы, то вместо фена она не подойдет
Мария10• 28 ноября 2023
Користуюсь тільки, якщо треба святкову укладку. В мене бейбілісс
ViktoriyaM2013• 28 ноября 2023
В мене Бейбілісс, в принципі гарна річ, якщо ви часто вкладаєте волосся
Мені таком феном набагато легше, ніж звичайний фен+браш
Janeke_in_UA• 28 ноября 2023
Ответ дляMaliva
Яка модель у Вас?
Яку б зараз обрали?
У меня бэбилис, побоялась брать вращающуюся) думала, что мои тонкие волосы намотает ) теперь жалею, надо было все таки брать фен, чтоб вращался. Хотя и так очень удобно приловчилась. И выровнять, и завить. Очень долго плойку из ящика не доставала за ненадобностью
автор Maliva • 28 ноября 2023
Ответ дляЕлена1265
Середня довжина. Стрижка потребує укладки.
Чому на довгі не підійде? Через те, мабуть, що обертається і намотується на щітку?
Елена1265• 28 ноября 2023
Ответ дляMaliva
Очень долго сушит. Я сначала феном сушу, а потом этой щеткой укладываю. Она крутится, выравнивает волосы, но на щетку не наматывается, если протягивать вниз. Если, конечно, вы захотите намотать от кончиков до корней, то запутаются волосы. Крутить длинные волосы этой щеткой вряд ли получится
автор Maliva • 28 ноября 2023
Ответ дляЕлена1265
У мене не довгі.
Дякую
автор Maliva • 28 ноября 2023
Ответ дляJaneke_in_UA
Я думала вони всі обертаються. Ні?
ViktoriyaM2013• 28 ноября 2023
Ответ дляMaliva
Я думала вони всі обертаються. Ні?
Не всі, і не на всіх режимах. Наприклад,в мене крутиться лише на теплому/гарячому режимі. На холодному чомусь ні
Fresh_coconut• 28 ноября 2023
Якщо у вас каре то крута штука я собі такий взяла як на першому фото але дешевший, укладка за личені хвилини.
naturlich• 28 ноября 2023
Я сушу феном и досушиваю насадкой щеткой. С этой насадкой про утюжок вообще забыла, хотя у меня пористые и непослушные волосы. Утюжком сейчас укладываю только челку.
Bejza• 28 ноября 2023
Ответ дляMaliva
У мене не довгі.
Дякую
У мене каре, спочатку фен, потім щітка
автор Maliva • 28 ноября 2023
Ответ дляFresh_coconut
У мене довжина за плечі. А зверху коротше, потребує укладки.
irin-chic• 28 ноября 2023
Фен или просто сохнут сами, до 80%, а потом фен-щетка. У меня бебилисс, сейчас бы ровенту взяла, дешевле на треть
автор Maliva • 28 ноября 2023
Ответ дляirin-chic
Теж так планую робити.
Дякую.
автор Maliva • 28 ноября 2023
Дякую, красуні) допомогли.
А який діапазон температур у них?
Плюс мінус співпадає як і у фена?