Вчителька з мікрорайону• 28 ноября 2023

Дитина у ванну хоче таку плитку… яку краще? Не може вирішити

Буде в неї свій с/в
Я думаю або за дзеркалом таке «пано» зробити
Або в душовій стіну
Що краще виглядатиме?
автор Вчителька з мікрорайону • 28 ноября 2023
Ответ дляВ шоколаде
Якщо не навколо дзеркала, то десь вертикальну полосу зробити
Достатньо буде купити 9 штук?
Типу 1 полоску в душі зробити
Не буде виглядати скудно?
Сижуревувшоке• 28 ноября 2023
А мити цей жах буде?
Ответ дляСижуревувшоке
А мити цей жах буде?
А чому жах? Вона гладенька
Коник-стрибунець• 28 ноября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Достатньо буде купити 9 штук?
Типу 1 полоску в душі зробити
Не буде виглядати скудно?
Можно и там и там акцент сделать, надо просто примерно представлять как это у вас должно выглядеть)
В шоколаде• 28 ноября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Достатньо буде купити 9 штук?
Типу 1 полоску в душі зробити
Не буде виглядати скудно?
Де саме - то вам видніше. Ми ж не знаємо ні плану санвузлу, ні того, яки душ буде, наскільки прозорі двері і чи вони взагалі є...
От тому я в житті за контраст-контраст, бо його як вліпити, то буде всюди видно 😆
заварний look• 28 ноября 2023
Мне кажется вертикальной полосой по всей высоте эта коса будет лучше всего смотреться. Но это точно не душ, это должна быть какая-то открытая часть стены
Незнакомлюся• 28 ноября 2023
Віддати 6300 за 9 плиточок ? Мені цього не зрозуміти. Повинно ж бути якесь раціональне зерно. Чому не взяти просто плитку іншого дизайну, а не поштучний декор по захмарним цінам?
Золота орда• 28 ноября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
1 стінку де буде дзеркало
Я теж за стіну з дзеркалом, бо рельєфна плитка в душ, потім не намиєшся оті зігзаги вимивати вид нальоту.
Золота орда• 28 ноября 2023
Ответ дляВ шоколаде
Поддерживаю. Я вообще за какое-то контрастное пятно в белом с/у. Дерево, ч/б узор, какие-то вставки.
Хоть капля цвета оживит
Рушники яскраві додасть і будуть ’пятна’
В шоколаде• 28 ноября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Достатньо буде купити 9 штук?
Типу 1 полоску в душі зробити
Не буде виглядати скудно?
Одну полоску - це в ширину однієї плитки? Тоді ну дуже замало
Чудо в декрете• 28 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Тому що у мами нема такої можливості - купляти всі бажалки
Разве автор написала о своих возможностях?
Кастрюлька• 28 ноября 2023
Покажіть проект кімнати, бо так складно радити куди і скільки тієї плитки
Не прохожу мимо• 28 ноября 2023
Робіть усю стіну там, де буде інсталяція
Сонячний зайчик• 28 ноября 2023
Ответ дляМедсестричка
Вообще то у ребёнка всегда с детства должен быть выбор всего. И он тогда будет знать в жизни, что он хочет. А не вы за него решать до 20 лет
Та шо вы говорите, а ничего что ребёнок ещё не понимает как тяжело заработать деньги на его хотелки? А в данном случае кроме дорогой цены, ещё и не практичная плитка с которой придётся возится маме.
Там все розмивчато• 28 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
В душевой
ото Ви ’добра’
Незнакомлюся• 28 ноября 2023
Купа плитки Paradyz по ціні 500-900 грн. Можна підібрати щось цікаве, якщо хочеться одного виробника. Але ж польська плитка майже за 4000грн за квадрат
Marmu• 28 ноября 2023
автор, не робіть хоч на всі стіни таке. у мене в квартирі зйомній, то розетки відпадають від тих хвиль
Запароленое одеяло• 29 ноября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
А де ви знайдете такий самий формат,товщину і тд?
Незнакомлюся• 29 ноября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ви це серьозно? При всьому різноманітті вибору у Вас виникають такі питання?
По-перше, я ж пишу про вибір у одного виробника, виробництво у якого йде на налаштованному обладнанні і це означає такий самий формат, товщина і т.д. Хоча для мене це не є проблемою. Я можу використовувати плитку різних виробників і форматів. Моя задача придумати дизайн, а робота плиточника зробити все в один рівень. Тим більше що зараз більшість працює з свп, то товщина взагалі не проблема. По-друге, те що виробник пропонує коллекцію це усього лише зручність підбору плитки з цієї колекції, але це дорого коштує. І це всього лише можливість вибору, а не обов´язковість. Дивимось на світ ширше.