В курсі діла• 28 ноября 2023

Батьки випускників, куди вступатимуть ваші діти

Більше питання до батьків дітей, що проживають у невеликих містах і не про спеціальність,а про місто.
Донька закінчує школу, буде 16 років, навіть не знаю, що їй радити. Не було б дибіла по сусідству, питання б не стояло, поїхала б куди схотіла, а так саму страшно відправляти у Київ, наприклад. Де збираються навчатися ваші діти?
Якщо за кордон, напишіть будь ласка країну і які умови вступу.
Результат:
вже голосів: 47
22 (46.81%) Тиць
12 (25.53%) Київ
9 (19.15%) За кордон
4 (8.51%) Інше велике місто
Заздрість то погано• 28 ноября 2023
В Київ не страшно, якщо що.

Угги_в_горошек• 28 ноября 2023
Львів
Добротная• 28 ноября 2023
Вступайте десь у Полтаві. У нас не страшно)
ХаДиДиШь• 28 ноября 2023
Моя донька цьогоріч першокурсниця. Навчається в Києві. Обирала між Львовом і Києвом. Вибір був її. Як на мене саме в Києві зараз найкраще ППО. Та й прилетіти може куди завгодно.
Ліплю вареники• 28 ноября 2023
Київ - не страшно, живемо з двома дітьми, все добре. Особисто я закінчила університет Шевченка, класний вуз, чого і вашій доньці бажаю. Але вимоги туди високі.
Вподобайден• 28 ноября 2023
Поперше, розраховуйте на форму навчання. Великі виши мають мало укриттів, навчання онлайн переважно. Ну і що що Київ під про, КПІ на зараз і могілянка переважно онлайн
Ласковая_львица• 28 ноября 2023
За кордон треба було завчасно готуватися

автор В курсі діла • 28 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Куди ви готуєтеся?
Ласковая_львица• 28 ноября 2023
Ответ дляВ курсі діла
Куди ви готуєтеся?
Нікуди, в мене 3-курсниця КНУТШ
ничевока• 28 ноября 2023
Залежно де ви живете і чи хоче дитина близько біля дому навчатися
автор В курсі діла • 28 ноября 2023
Ответ дляничевока
Живемо в центральному регіоні, сильних бахів донька не чула, але знаю, що для неї це було б дуже нервово, бо чутлива, тому думаю їй буде важко слухати і звуки ппо. Це для неї і є головним моментом, чому на рахунок Києва сумнівається.
ЛисаЛилу• 28 ноября 2023
якщо хочете бюджет, то уважно усі шанси врахуйте, є регіональний коефіцієнт
Самохвалова• 28 ноября 2023
Зараз 10 клас ще, поки тільки розмови ведемо. Вибір невеликий: або Київ, або Львів. У Львів донька не дуже хоче, хоч там і сестра живе старша. Їй більше КПІ подобається... Якби не війна, обирали б між Києвом і Харковом.
За кордон не розглядаємо, англійська гарна, але англомовну програму я не потягну фінансово. А якусь іншу мову зараз вже пізно починати вчити, щоб вийти на потрібний рівень, та й не хоче.
автор В курсі діла • 28 ноября 2023
Ответ дляСамохвалова
Якби не війна, ми б в Харкові були і вступала би донька теж там((
Небалувана Галя• 28 ноября 2023
Ответ дляВ курсі діла
А вы из Харькова?
автор В курсі діла • 28 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
А вы из Харькова?
Ми, взагалі з Луганська, з 14 жили в Ха, в 22 році виїхали в центр ближче до родичів, 24 лютого були в гостях, тому увесь треш в Ха не застали. В Харкові житло теж орендували. Своє лишилося в Луганську.
Летала_НаМетле• 29 ноября 2023
Цього року вступив до Львова. Для краси ще були Чернівці та Київ на вимогу тата.
Через рік буде вступати менший - Київ, Львів і поки ще є малесенька думка про закордон.
А, так, ми з Одеси (впо)
Пульт от линолеума• 29 ноября 2023
Для заграницы нужно знание иностранного языка. Какие языки учила и уровень? Для остальных советов: что нравится? Уровень успеваемости? Моя поступила на дистанционное, но это я считаю не обучение. Советую искать офлайн.
автор В курсі діла • 29 ноября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Англійська на рівні с1. Атестат теж має бути гарним. Куди ваша дитина вступила на дистанційну?
Звісно хочеться більше офлайн, але дивлюся наче в київських ВНЗ теж в деяких дистанційна.

Пульт от линолеума• 29 ноября 2023
СумДУ(it), но планируем магистратуру в Европе делать. То что английский хорош уже очень хороший плюс. Я бы смотрела или заграничные ( англоязычные программы) или украинские с программой Ерасмус( полгода учатся в иностранном ВНЗ).
автор В курсі діла • 29 ноября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
О, дякую! А ви не дізнавалися в яких наших ВНЗ є ця програма?
Англомовна освіта, на скільки я знаю є лише в країнах, де немає безкоштовного навчання. Нажаль контракт за кордоном не потягнемо.
Пульт от линолеума• 29 ноября 2023
Ответ дляВ курсі діла
Заходите на сайты Вузов там обычно указывается международное сотрудничество. Направление советую выбирать посерьёзнее, всё таки основные знания мы получаем молодыми. Но по опыту со старшей дочерью -Вуз даёт мало, самообразование и мотивация. Самое главное выбрать направление, а там отталкиваться от Вуза. Может филология?
автор В курсі діла • 29 ноября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Дякую велике! Так, донька на лінгвістику орієнтується наразі. Будемо вивчати можливості!