Доброго дня. Дівчатка,сестра два місяці як розвелася . Приїжджала в гості до мене з чоловіком,приходила о 12 ночі з якимось хлопцем.я її не пустила. Думаю чи правильно?
Ответ дляСнежинка снежная
Для чого вам дві однакові теми?
Не однакові. Я думаю чи правильно,що я її з незнайомцем не пустила
Друге про те чи можна відмовити їй у проживанні
Ответ дляBoriisa
Правельео пусть парень раскащелица и снимет номер в гастенеце наночь
Вона не захотіла з ним йти в готель
Kot_v_meshke• 29 ноября 2023
Так вы ж уже не пустили. Смысл сейчас страдать, правильно или нет? Вы ж не вернете все в зад.
Ваш дом - ваши правила. У вас же не ночлежка. Я б тоже не пустила.
Ответ дляOllka
В вашій квартирі можно приходить вашим родственники с кемто чтобы сексом заняться?
Ні
Ответ дляok1904
По-перше вона мала опитати дозволу чи можна. По друге Ви мали відмовити. Все глрм
Вона вважає,що а чого в нас не можна жтьи
Ответ дляKot_v_meshke
Вона знов збирається їхати
Бессмертный пони• 29 ноября 2023
Ответ дляZxcvbnm123Qw
1) Правильно
2) Нужно