Файна пані• 29 ноября 2023

Як вони мене вже дістали

Знаю , що мене тут мало хто підтримає. Але зараз наші " а давайте..." Доводять до того, що бери та залишай дітей на цей місяць вдома. У мене двоє школярів ( 3 та 5 класи) .
Зараз дуже складна ситуація, бо певний час дуже складна ситуація на роботі. Зараз по трішки випливаємо. Але ще не те. Грошей нема. Ну от прямо немає. Де брати ось на днях на оренду - я ще не знаю.
І тут з усіх боків: а давайте з новим роком поздоровляти. І дітей, і класних, і всіх вчителів, і екскурсії театри збори для військових ( я значну частину доходу відправляю на допомогу знайомим хто збирає, відправляю посилки брату) і ТД. Ітого оце все щастя мені треба зараз взяти і майже дві тисячі здати.
Невже то тільки у мене під час війни така срака з роботою і фінансами, що тільки я відчуваю себе ізгоєм якимось?(
Школа звичайна, державна.
Лгин• 29 ноября 2023
а ми на дистанційці бо немає бомбосховища, вже не перший рік,випускний клас, 5000 кожного місяця на репетиторів. Може поміняємось школами?
З горіха зерня• 29 ноября 2023
Надо здавать, детям в школе тоже надо , не только куда вы передаёте.
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Я ж не проти. У мене немає.
З горіха зерня• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
Я ж не проти. У мене немає.
А двое детей есть
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
А двое детей есть
І? Погано бо вчителю на цукерки немає? Я від цього погана мати?
З горіха зерня• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
2000 грн с Вас это только на конфеты?
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
2000 грн с Вас это только на конфеты?
Двоє дітей. На все про все разом якраз десь так і виходить
Холодная каша• 29 ноября 2023
Автор, ну не здавайте гроші на другорядні речі (непотріб).
Поставте у цьому місяці свої інтереси вище інтересів сторонніх осіб.
Дивно, наприклад, донатити, якщо дітям на їжу не вистачає.
Вільний митець• 29 ноября 2023
Расставляйте приоритеты
З горіха зерня• 29 ноября 2023
У Вас практически погодки, наверное у Вас очень хороший муж, раз Вы на такое согласились
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
Ну он вище сказали що я погана мати бо на цукерки не здаю. І зажралася бо її діти на дистанційному, а мої ні
З горіха зерня• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
Кто сказал что вы плохая, может перестать донатить и подумать о детях?
Заліковий троль• 29 ноября 2023
тоже не было денег,жили на копейки,выпускной класс.на все надо сдаваться.получали зарплату копеечную в первую очередь платили коммуналку,потом ежемесячный сбор денег в школу и оставалось пару копеек на крупы.Ничего,слава Богу,живы-здоровы!
Холодная каша• 29 ноября 2023
Дивіться, у вас немає на оренду, а ви ’значну частину доходу відправляєте на допомогу знайомим хто збирає’.

Для чого?
Все буде• 29 ноября 2023
Ну незнаю, а чоловік? А може батьки можуть хоть чимось трішки допомогти?
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша

Для чого?
Ну от зараз не відправляю. Коли були відправляла.
Холодная каша• 29 ноября 2023
Ответ дляВсе буде
Якби могли, то автор не створила цю тему.
З горіха зерня• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
А надо было откладывать
ніколи такого не було• 29 ноября 2023
Да, тільки у вас така срака. Бо народжуючи дітей, треба думати, що то не іграшка. І чим старша, тим більше потреб
Холодная каша• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
Потрібно вести домашню бухгалтерію
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляВсе буде
Господи та що ж ви з тим чоловіком то((((
Немає його в мене. Немає 😥
Забігаючи на перед. Як чоловік був хороший. Тому і двоє дітей. Як батько - поганий. Тому я і сама тепер з ними
Все буде• 29 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
Різні ситуації бувають, може встидається попросити?!
З горіха зерня• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
Немає його в мене. Немає 😥
Від поганого батька двоє дітей?
Дуже дивно
Холодная каша• 29 ноября 2023
Ответ дляВсе буде
А після цієї теми сором зникне?

Та ні. У неї системна проблема.
Вона не вміє витрачати кошти. Така собі ’роздай біда’.
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляВсе буде
Батьки інваліди і не ті у нас відносини. Я цілком нормально жила і справлялася сама. Просто останні декілька місяців із-за війни у нас не було замовлень. Я знаю що все вирішується і трішки та буде знову норм.
Але от прямо зараз немає. І саме от прямо зараз всім скрізь потрібно .
Мабуть у мене така істерика, бо я не звикла коли немає грошей. (((
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
А надо было откладывать
Треба було. Тепер буду. У мене просто не було такого, щоб декілька місяців без доходів
З горіха зерня• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
Діти будуть старші , там ховайся скільки грошей треба , просто жопа .
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Від поганого батька двоє дітей?
Дуже дивно
Ви особливий кайф від цього отримуєте?
Виправлялочка• 29 ноября 2023
У мене трое так, ще кожний тиждень ярмарка, по 400 грн з дитини виходить. Зараз треба здати кожному по 1000 грн. на свята. На труди постійно щось купити: стрічки, клей з блискітками, кульки, нитки, тканину, бісер, наліпки і т.д. Теж брати там, кожен день збори на щось... Теж дитина у випускному класі, репетиторі, додакові заняття, курси. Всі гуртки покинули, бо не тягну просто. Ще й хворіємо постійно...
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Боже , обійняти вас (((