Файна пані• 29 ноября 2023

Як вони мене вже дістали

Знаю , що мене тут мало хто підтримає. Але зараз наші " а давайте..." Доводять до того, що бери та залишай дітей на цей місяць вдома. У мене двоє школярів ( 3 та 5 класи) .
Зараз дуже складна ситуація, бо певний час дуже складна ситуація на роботі. Зараз по трішки випливаємо. Але ще не те. Грошей нема. Ну от прямо немає. Де брати ось на днях на оренду - я ще не знаю.
І тут з усіх боків: а давайте з новим роком поздоровляти. І дітей, і класних, і всіх вчителів, і екскурсії театри збори для військових ( я значну частину доходу відправляю на допомогу знайомим хто збирає, відправляю посилки брату) і ТД. Ітого оце все щастя мені треба зараз взяти і майже дві тисячі здати.
Невже то тільки у мене під час війни така срака з роботою і фінансами, що тільки я відчуваю себе ізгоєм якимось?(
Школа звичайна, державна.
З горіха зерня• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
Ви особливий кайф від цього отримуєте?
Ні , тому що , я дурепа від поганого батька родила одного, свекруня кричала треба бігом ще одного народжувати .
Вот що за чмоні ці свекруні .
Я может тоже хочу много детей, но у меня нет на это средств
очки_ннадо• 29 ноября 2023
1 Написать что вы не против сдать, но просто нет денег
2 В дни поздравлений оставьте детей дома
Приму в дар• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
Двоє дітей. На все про все разом якраз десь так і виходить
Автор, если нет, и негде взять, то можно в личной беседе с род комом объяснить и не сдавать. Подарки детям собираются покупать? 3 и 5 класс как-то уже и не стоит вроде, чем их удивить?
Виправлялочка• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
Боже , обійняти вас (((
Та ми ж не одні такі, багато хто так (
Я така бойова• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
Ну он вище сказали що я погана мати бо на цукерки не здаю. І зажралася бо її діти на дистанційному, а мої ні
Не здавайте. Хіба зараз мало проблем, що ви за таку фігню хвилюєтесь? Ну ви ж доросла людина, всі ті збори від совка.
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Вот що за чмоні ці свекруні .
Якщо вам прямо так цікаво. Я народжувала від турботливого люблячого чоловіка. В нас був власний бізнес. Який гарно розвивався . Плани на майбутнє. Відкладені гроші.
Але як батько він виявився козлом ще тим. Я не могла без дітей навіть на секунду вийти. Я сидіти з ними не буду. Запив, мало не вбив.
У мене самої зараз є вже моя маленька компанія. Я не звикла попрошайнічати . Бо дохід завжди був. Я хочу жити в вільній Україні - тому допомагаю коли є. У мене там брат. І у мене там є людина яку люблю. Хоч і не разом. Раз я не можу йому допомогти, то хтось так само дасть їм.
Виправлялочка• 29 ноября 2023
Ну шо за чмоня ставить рука-лице? Шо за люди? На питання нащо було народжувати, бо чмоня саме таке питання поставить, відповім... До війни жила дуже гарно і могла собі дозволити и 5-ро дітей, ці скоти все перкрелили в моєму житті!
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Та ми ж не одні такі, багато хто так (
По перших відповідях і по тому які суми в класах збирають, то мені здається іноді що то я якийсь лох, що не має грошей 😥
З горіха зерня• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
Подайте на алименты официально.
Пусть хоть долг копится
очки_ннадо• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
двое детей... только у младшего предложили по 150 грн, все согласились..
150 это нормальная сума, по мне.
З горіха зерня• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
У нас в классе было так , мы самые бедные сдавали первые ,а самые богатые Х ложили на сборы .
Удивительно
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Подайте на алименты официально.
Пусть хоть долг копится
Так він платить. По 1500 грн на дитину. Іноді щомісяця. Якщо сказати що в цьому місяці потрібно дітям щось, то він заплатить через пару місяців. Це не вважається боргом.
А що ті 3000 грн при теперішніх цінах?
очки_ннадо• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
А що ті 3000 грн при теперішніх цінах?
выдохните и успокойтесь...
оставите детей дома и все...
занимайтесь другими проблемами
З горіха зерня• 29 ноября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Я думаю если такие люди смогли добиться , то потеряв , они смогут вновь.
А те кто жил бедно и дальше будет так же жить.
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляочки_ннадо
Ну от я так і думаю (
очки_ннадо• 29 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
Ну от я так і думаю (
все - минус одна проблема...
Виправлялочка• 29 ноября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
В чомусь Ви маєте рацію, але не бачу, щоб державі потрібні були діти. Вже добиватись чогось буду в іншій країні, скоріше за все, і податки буду сплачувти там. А потім і діти, ну так вирішила країна, потім будуть казати, що треба людей повертати, то може не робити так, щоб вони їхали?
Я така бойова• 29 ноября 2023
Ответ дляЛгин
а ми на дистанційці бо немає бомбосховища, вже не перший рік,випускний клас, 5000 кожного місяця на репетиторів. Може поміняємось школами?
А може ви самі школу зміните і перестанете страждати?)
Вся в кредитах• 29 ноября 2023
Автор, в какой школе вы столько сдаёте? Вообще это всё добровольно. У нас по возможности 50-100 грн в месяц. Это грубо говоря пачка сигарет, уже копейки.
genteestupida• 29 ноября 2023
Нафиг всех послать и делать как вам выгодно и удобно . Эта совдепия и выжим денег с родителей порядком надоел . Знания бы так давали как руки протягивают .. Тем более с НГ з/ пл учителей поднимается поэтому нехай все сами без поздравлений, вам же з/ пл не повышают в два этапа и до обеда вы не работаете . У знакомой сейчас 20 шт з/пл пусть работают без подарков .
ніколи такого не було• 29 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
А 20 это много для вас?
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляВиправлялочка
При всій моїй любові до дому, ви праві. Діти потрібні тільки коли потрібно віддати борг і сплачувати податки. Поки до цього віку доростуть - виключно проблема мами.
genteestupida• 29 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
А 20 это много для вас?
Готова ничего не делать за 20 ть ! Вас заменить ? Пишите где
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Київська державна звичайна школа.
Я така бойова• 29 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
А 20 это много для вас?
Цього достатньо, щоб не принижувати себе. Гидко дивитися на ці збори.
ніколи такого не було• 29 ноября 2023
Ответ дляЯ така бойова
А это что учителя просят сдать? Нет, комитет. Какие вопросы то
Дивне створіння• 29 ноября 2023
Тут такі майстри обісрати. Автор, я б на вашому місці відмовилася по максимуму від шкільних поборів, де це можливо. Написала б в батьківський чат чи де там збирають, Вибачте, але через фінансові проблеми гроші здати не можу.
Не поб´ють же вас за це.
автор Файна пані • 29 ноября 2023
А ще ’ принесіть іграшку на ялинку. Будемо прикрашати. ’
Так ми вже приносили. Кожен купив і приніс в першому класі іграшку .
Ой, так ті викинули. Дійсно, вони ж блін одноразові. Батьки куплять
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляДивне створіння
Не поб´ють же вас за це.
Мене ні. А от як дітям буде?(
автор Файна пані • 29 ноября 2023
Ответ дляЯ така бойова
Так це батьки. Не вчителі