Трохи злякана• 29 ноября 2023

ненавидять майже всі, все валиться - в когось було таке?

я вже в такому стані "жертви", що вийти з нього не можу.
мене ненавидять всі: від незнайомих людей просто в онлайн чаті - до колег на роботі.
все валиться, все не виходить.
в мене були теми про травлю жуків - зараз з дитиною живем в готелі.
Просто взагалі не бачу просвіту. У всіх сферах все валиться.
Це містика якась?
невже наслідки "жертви" звалились би у відносно "один день"?
автор Трохи злякана • 29 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Может вам к психологу сходить , обсудить эту ситуацию.
я уже звідти)))))
Romina83• 29 ноября 2023
Ответ дляТрохи злякана
ну чому не підходить. я таки потравила жуків, зараз провітрюю в тій квартирі і на декілька днів поїхали в готель.
Так цікаво, оця жертва - її що видно навіть ’без слів’?
Ну отлично, что вы наконец-то приняли решение. А жертву видно по тому, как она общается с окружающими. Вы ей вариант решения проблемы, а она вам - нет, так не получится, я все равно самая несчастная...
Стріляний птах• 29 ноября 2023
Ответ дляТрохи злякана
група міста за кордоном, українців.
на мене просто всі почали ’нападати’.
я проплакала тоді весь вечір, бо така самотня, а мене ненавидять тупо всі.
Сьогодні ще й получила від начальника.
Таке відчуття, що я всіх нервую і хочуть мене прибити, як букашку якусь
Це не ви всилялися у квартиру, де жили раніше коти, а ви боялися, бо у вас алергія?
автор Трохи злякана • 29 ноября 2023
Ответ дляRomina83
аааа дійшло
тобто бажання не вирішити, а втікнути - це показник жертви?

я завжди тікала.
не таке спілкування - змінила роботу.
і т.п.
Romina83• 29 ноября 2023
Ответ дляТрохи злякана
аааа дійшло

я завжди тікала.
не таке спілкування - змінила роботу.
і т.п.
Тут персонаж один есть - Таня - если знаете, у которой вечно неразрешимые проблемы. Классика жанра....
автор Трохи злякана • 29 ноября 2023
Ответ дляRomina83
не знаю Тані тут..
Romina83• 29 ноября 2023
Много потеряли))
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 30 ноября 2023
Ответ дляТрохи злякана
дякую!
Пожалуйста!