Примарочка• 30 ноября 2023
Мій сніданок сьогодні)))
А що у Вас? Всім гарного, тихого дня!!!!
Ласкове телятко• 30 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Я не можу зранку в себе більше впхати, це максимум, може бути варене яйце/яєшня з 1 яйця, овочі, кава, або хлібець з крем чізом і рибкою солоною і кава. Такі сніданки по колу, іноді хочеться вівсянки сирої залитої йогуртом з вишнею персиком, медом і кава, люблю ще 4 сирничка і кава, на завтра буду готувати сирнички.
А 80 кг як наїли?
Примарочка
• 30 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Что вкусного в полупустой тарелке? Три кусочка сыра и пол помидора, вкуснота необыкновенная
Сир підсмажений, на фото не видно, але шматочки такі товстунчики. Ну соррі, помідори, які лишилися, 2 шт, мені достатньо.
Примарочка
• 30 ноября 2023
Ответ дляMaryKa
А вечером аппетит не нападает?
По різному, дивлячись що робила, де була, скілки намотала тисяч кроків. Щоб не нападав лайфхак - спати.
Примарочка
• 30 ноября 2023
Ответ дляГолубец
где авокадо
где тост с красной рыбой
гдее сервировка и подача
Все, выйдите с Советчицы)))
где тост с красной рыбой
гдее сервировка и подача
Все, выйдите с Советчицы)))
Все буде, не все ж і відразу.
Акукарача• 30 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
68, потрібно 3 скинути. Важила і 80, і 72.
З таким харчуванням точно не скинете
Примарочка
• 30 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Как вы с таким аппетитом их наели?
Вперше під час вагітностей, але поиім за півроку-рік скидала, а в евакуації, коли жили великим колгоспом 11 чоловік, то за вечірніми чаями,,якось так наїлися печеньками, повернулася додому, не повірила своїм очам, коли стала на ваги.
Примарочка
• 30 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
А 80 кг як наїли?
Написала, за 4 місяці.
Примарочка
• 30 ноября 2023
Ответ дляАкукарача
З таким харчуванням точно не скинете
Якщо 12 скинула, то 3 вже якось підуть.
Акукарача• 30 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Якщо 12 скинула, то 3 вже якось підуть.
Та так, з таким харчуванням )
Гопница-Советчица• 30 ноября 2023
Тетяно з ІФ це ти тут?
Як справи? Ти вже вдома чи ще у Кракові?
Примарочка
• 30 ноября 2023
Ответ дляАкукарача
Та так, з таким харчуванням )
Багато ходжу, зараз холодно, тому менше, на вулиці неприємно. Знайшла вихід - ТЦ - 10 тисяч там легко набігається.
Примарочка
• 30 ноября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Тетяно з ІФ це ти тут?
Я не Тетяна, але, мабуть, з війною багато схожих історій.
Гопница-Советчица• 30 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Тобто з Краковом я все ж таки вгадала
Примарочка
• 30 ноября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Тобто з Краковом я все ж таки вгадала
Ні, на жаль, чи на щастя, не була в Польщі взагалі ніколи, мрію побувати, як турист, а не як біженець.
Примарочка
• 30 ноября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Как раз садимся завтракать
Смачного!!! Який у Вас стіл гарний!!!
Акуна_Матата• 30 ноября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Как раз садимся завтракать
чашки красивые),что за производитель?
Б´ю байдики• 30 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Смачного!!! Який у Вас стіл гарний!!!
Дякую. За вікном біло то я вирішила зробити ’білий’ сніданок. Чорна кава ще вариться
Соображалочка• 30 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Не травіть.
я и не травлю, этот ничего не дает, и грохается обмен веществ.
и заболеть от такого можно быстро очень
Акуна_Матата• 30 ноября 2023
Автор,приятного аппетита). У меня пока кофе с молоком,чуть позже будет завтрак
Примарочка
• 30 ноября 2023
Ответ дляNight1990
А що у вас в меншій кружці?
Вітаміни (біотин, аевіт, омега), шкіру потрібно підживить, бо суха, чоловік взагалі, як змія облазить на лиці. Вже майже три тижні п´є краще стан став. В мене руки сухі.
Гопница-Советчица• 30 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Що заважає?
Примарочка
• 30 ноября 2023
Ответ дляmikshyta
Я б здохла, у мене саме сніданок найситніший, на обід якась перша страва зі шматочком хліба, а от вечері може не бути
І в мене вечері немає більшість часу, обід ситний - сьогодні борщ з салом. В кожного по-різному.
Соображалочка• 30 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
причинно-следтвеннные связи между вашим питанием не уловили?
продолжаете себя гробить
Б´ю байдики• 30 ноября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
чашки красивые),что за производитель?
Меня про них тут часто спрашивают. Поэтому сфоткала специально .
Не знаю. Купила в эпике в 2017ом.
Вот фото с 2021 года на цену можно не обращать внимание, но учитывая что я купила в 2017ом, а в 2021 докупала и они были, то может и сейчас есть
Не знаю. Купила в эпике в 2017ом.
Примарочка
• 30 ноября 2023
Ответ дляСоображалочка
продолжаете себя гробить
Які зв´язки? Ви про що? Я їм хорошо і повноцінно, вітаміни пропиваю періодично. Чоловік і діти їдять без обмежень, але теж на хрлод шкіра суха.