Виниловая пластинка• 30 ноября 2023
Дарча на будинок
Як запропонувати чоловіку написати заповіт на дитину? Будинок тільки купили, їде знову на нуль. В нього є донька від дівчини, там шлюбу не було.. Мені б не хотілось щоб діти його потім між собою ділили, так як будинок купили в нашому шлюбі. І підняти цю тему не можу, бо зараз йому не до цього. Просто це ж елементарно, чому він про це не подумав
Викасикрет• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Якщо я скажу давай розведемось і на аліменти подам меркантильною буду я .
Щоб подати на аліменти розлучатись не обов‘язково
Виниловая пластинка
• 30 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Хороша мама, це правильно відставати інтереси своєї дитини
Не тоді коли чоловік на нулю. Вона в Польщі. І 5 років тянув її сам. Вона забрала бо війна, і на неї там платять .
размахер• 30 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Пощастило чоловіку з жінками
Ага, что первая, что вторая
Педиатор_я• 30 ноября 2023
Автор дом 50 на 50
Если что будут делить его часть на вас на вашу дочь и на его дочь, это маленькая часть совсем.
Они ничего сделать не смогут с такой частью, дом продать не заставят и деньги выплатить тоже это нереально, так что не переживайте
Виниловая пластинка
• 30 ноября 2023
Ответ дляВикасикрет
А яка різниця, якщо придбано в шлюбі? 50/50
Якби дім був в їхньому шлюбі то на першій дитині, в мене такі поняття
Педиатор_я• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Чтоб подать на алименты не надо разводится
Виниловая пластинка
• 30 ноября 2023
Ответ дляВикасикрет
Це як?
Пухнасті штани• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
5 років. Він платив аліменти неофіційно. Тепер подала до суду. Там мама така... Проти дитини нічого не маю
Чому звинувачуєте ту жінку? Це ви підібрали якесь одоробло, вибачте. За нормального мужика тримаються. Тобто або він у вас гімнюк що кинув жінку з дитям малим або настільки поганий що та втікала світ за очі.
Виниловая пластинка
• 30 ноября 2023
Ответ дляразмахер
Ага, что первая, что вторая
Тихіше там ало
Педиатор_я• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Шо? Переведите
Викасикрет• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ви не зрозуміли.
Ваш будинок 50/50 з чоловіком, не залежно від того, на кого оформленна купівля (якщо це саме купівля)
Викасикрет• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Це як?
Отак. Подається позов. Сходіть до адвоката
Виниловая пластинка
• 30 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Вона жила з його мамою. Він почав жити за мною в іншому місті. Він її взяв бо їй ніде було йти з малою дитиною. Сім´ї там не було. І все було обговорено заздалегідь. А вона сіла на шию в декреті сиділа до останнього поки не зійшовся зі мною. Так шо на чоловіка рота не відкривайте)
Муркошечка• 30 ноября 2023
Ответ дляВикасикрет
Ви не зрозуміли.
При смерті когось з них, 50% будуть ділитися на спадкоємців
Викасикрет• 30 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Ну так ми ж саме про це
Муркошечка• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Дитина не його?
Пухнасті штани• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Тобто він зрадив їй з вами?
размахер• 30 ноября 2023
Ответ дляЭ-велин@
А почему по вашему мнению второй ребенок не достоин части имущества от папы? Допустим, в браке там ваша половина. Разделите свою половину и вторую половину на 1х детей. Так по закону.
Автор ещё видимо молодая, и не понимает , что и ее ребенок может точно так легко остаться брошенным и появится у папы 3 ребенок.
Педиатор_я• 30 ноября 2023
А ещё 50% дома его, будут делить и на его мать, поэтому там будут какие-то микрочастицы
размахер• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
А вы уже вышли на работу? Или как та мама в декрете тоже сидите на шее?
Виниловая пластинка
• 30 ноября 2023
Ответ дляразмахер
Нам два місяці, обов´язково вийду в 1.8
Пухнасті штани• 30 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Дитина не його?
Дитина його. Але автор так пише ніби та жінка з дитиною в чомусь виноваті. Винуваті що існують
Муркошечка• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Нам два місяці, обов´язково вийду в 1.8
Виходіть швидше , поки в чоловіка третя дитина на стороні не завелася
размахер• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Нам два місяці, обов´язково вийду в 1.8
Тю...а чем вы лучше тогда? Та мама сидела в декрете, вы ее осудили, а сами то ...?
Виниловая пластинка
• 30 ноября 2023
Ответ дляразмахер
Питання було не про це)
Ms. Доброта• 30 ноября 2023
Перша дитина від чоловіка? Бо написано так, наче він якусь жінку з дитиною пожалів і взяв жити, а сам з вами зустрічався.
Виниловая пластинка
• 30 ноября 2023
Ответ дляMs. Доброта
Від нього. Чому б її брати було до себе додому