Виниловая пластинка• 30 ноября 2023

Дарча на будинок

Як запропонувати чоловіку написати заповіт на дитину? Будинок тільки купили, їде знову на нуль. В нього є донька від дівчини, там шлюбу не було.. Мені б не хотілось щоб діти його потім між собою ділили, так як будинок купили в нашому шлюбі. І підняти цю тему не можу, бо зараз йому не до цього. Просто це ж елементарно, чому він про це не подумав
Гладиолус• 30 ноября 2023
Ответ дляСМСница
яку це ’відмову’?
чого тут тільки не прочитаєш
і отпісать, і перепісать, тепер ще ’відмова’
Звичайна.
Щось трохи інше ще читайте,окрім порадниці

СМСница• 30 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Звичайна.
наприклад?
Цивільний кодекс, що регулує правовідносини з нерухомістю, такого поняття не містить. то може порадите щось більш достовірне?
Гладиолус• 30 ноября 2023
Ответ дляСМСница
наприклад?
Ви його точно відкривали?
СМСница• 30 ноября 2023
це добре що ви вмієте читати Вікі
але у випадку саме відмови від права власності річ стає безхазяйною і за загальним правилом переходить у власність теріторіальної громади за рішенням суду.
це не правочин.
Гладиолус• 30 ноября 2023
Ответ дляСМСница
це добре що ви вмієте читати Вікі
це не правочин.
Переходить до іншого спадкоємця
СМСница• 30 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Переходить до іншого спадкоємця
до кого????
Гладиолус• 30 ноября 2023
Ответ дляСМСница
до кого????
В даному випадку-до дружини
СМСница• 30 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
В даному випадку-до дружини
а хто помер
Гладиолус• 30 ноября 2023
Ответ дляСМСница
а хто помер
Ви мене дивуєте

4есотка• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Якщо я скажу давай розведемось і на аліменти подам меркантильною буду я .
Ви можете в шлюбі подати, причому не лише на дитину, а і на себе якщо в декреті
СМСница• 30 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Ви мене дивуєте
а ви мене - ні
звичайний ікспєрд
4есотка• 30 ноября 2023
Якщо будинок куплений у шлюбі, то спадок буде лише з його половини будинку, і ділитиметься на всіх спадкоємців в рівних частинах, включаючи Вас як дружину, всіх його дітей і батьків-пенсіонерів. Подумайте, чи варта ота 1/6 будинку (або й менша якщо ще батьки є) його нервів і чистої совісті перед дитиною
Показушница• 30 ноября 2023
У Вашого чоловіка двоє дітей. І вони обоє будуть претендувати на його частину майна [при його смерті] , а також на виплати [ якщо не дай бог на нулі загине).....
Гладиолус• 30 ноября 2023
Ответ дляСМСница
а ви мене - ні
звичайний ікспєрд
Я так будинок оформила : чоловік відмовився від своєї частки.
Але кому я тут докажу?
Непробиваєма обмеженість
СМСница• 30 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Але кому я тут докажу?
Непробиваєма обмеженість
чоловік не відмовився, а подав нотаріусу заяву, що майно, яке ви купуєте, придбане за ваші особисті кошти і не є спільною сумісною власністю подружжя.
в версії автора будинок ВЖЕ у спільній власності подружжя, то ж ніяких ’відмов’ бути не може. подружжя може здійснювати між собою правочини стосовно цього майна, навіть без виділення часток, але це ніяка не ’відмова’, а може бути або купівля-продаж, або дарування.
це вам безкоштовна консультація.
Гладиолус• 30 ноября 2023
Ответ дляСМСница
це вам безкоштовна консультація.
Суті справи це не міняє.
Раз одела не бу• 30 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Що таке дарча? Договір дарування, тоді і ви не будете власником свого житла , дарувати дитині ризикована справа
До 18 років не дуже ризикована, можна спати спокійно
Раз одела не бу• 30 ноября 2023
Мадам потрібно відвідати адвоката і все вичсниться і можливо вирішиться, швидко і професійно, бо видно, що не в темі і не в курсі, що в її ситуації багато підводних каменів...