kanareyka_tweety• 30 ноября 2023

Яким ви бачите найгірший для України сценарій закінчення війни?

Моя думка: захоплення всієї України та капітуляція Києва неможлива. Втрата Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Херсона, Миколаєва, Одеси теж неможлива.
А що можливо? Втрата залишку Донецької області й припинення війни під якісь гарантії НАТО з неприйомом нас у це НАТО. Це і є, на мою думку, негативний сценарій, коли Україна сумарно втратить уже 25% своєї території.

Те, що нам не дають елементарних снарядів, вказує, наскільки Америці на нас стало байдуже. До речі, рашка чекає приходу Трампа, а я думаю, що Трамп якраз може показати себе краще й рішучіше, ніж Байден, щодо України (так, як це було в Сирії). Трамп значно помʼякшив риторику щодо нас і навряд дозволить диктаторам принижувати Штати. Але це все одно буде нескоро. Та й він не погидував свого часу зустрітися з Ким Чен Ином, а це так собі гордість. Трамп дуже ірраціональний, невідомо, що в нього в голові на ту чи іншу мить. Водночас Байден дуже раціональний, але нерішучий.
Ирина-bbd0• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Це провина Пороха. Він заморозив усе і зробив теплий душ для українців, що війна десь далеко, на якомусь Донбасі
Пороха?)))
А сегодня для некоторых не где-то там далеко война? ’Дайте просто жить! Какую сумочку красную или синюю?.а то спать не могу!’
Уже когда бомбы падают на головы.некоторым не доходит что война в стране
Flower Girl23• 30 ноября 2023
Ответ дляgolublexa3
Почитайте, а не інтерпритуйте те що нам довели.
Можуть бути різні варіанти, в найближчій час ні яке закінчення війни не можливе, ні одна із сторін до цього не готова.
Какие именно варианты возможны? Рашка сейчас на переговоры не согласна категорически...
kitty cat• 30 ноября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Мия _я вы так узнаваемы .
По 1+1 новый репортаж ,военные говорят ,что в Бахмуте силы были 1:10 . Как и под Авдеевкой сейчас
Такая цифра потому что они так не хотят воевать ?
Да, тут и думать нечего. Кто не хотел, тот сбежал. Границы то открыты. Более того, они пишут, что можно было просто порвать повестку, не пойти, что попались наивные, которые пошли «исполнять долг». А про добровольцев, для которых 200 или сколько там тысяч в месяц, это невиданная ранее сума, я в прошлой теме написала.
NYC• 30 ноября 2023
Ответ дляZenkas
ну почему же.я жила в россии.в разных регионах.я знаю изнутри русских.ни одна мама,ни одна жена не отправит на убой родного и любимого человека.вы прочтите какая паника у них сейчас.от слова мобилизация вас пошлют на ..там свой дом защищать не все пойдут.их мало.они не китай.
У меня муж там родился и жил до 22 лет, тоже так говорил как вы. Уже год как прозрел, что никого те гробы не пугают…
VA 11• 30 ноября 2023
Ответ дляFalcon82
А де їм жити в Україні? І на який ресурс?
Ну у окупантів же вони можуть жити, у тих , хто забрав у них житло. То не так вони і хочуть в Україну і не такі українці. Ви жили б у вбивців???
Zaviriuha• 30 ноября 2023
Ответ дляVA 11
Ви відкрийте просто зараз кордони під час війни. І ви побачите скільки в нас українців.
VA 11• 30 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
Я б вам написала, чому вони залишаються там, але ви мене матрьошкою зараз назвете, тому думайте самі.
Сидять в Криму, діти ходять в рассєйську школу і співають рассєйський гімн? Так?
totana• 30 ноября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Я понимаю, что ’капитуляция’ - это страшное слово, абсолютно неприемлимое для нашей власти, а тем более для Белого Дома... Поэтому всё будет продолжаться как есть - рашка будет потихоньку отжимать наши территории, а мы будем терять сотни тысяч наших бойцов, теперь уже молодых ребят и возможно женщин... Такой ответ Вас устраивает?
Так нужно сопротивляться этому сценарию.
Zaviriuha• 30 ноября 2023
Ответ дляVA 11
Ні. Не так.
Falcon82• 30 ноября 2023
Ответ дляVA 11
Добре говорити, сидячи в теплій власній оселі. Чи не так? Ви особисто, може допомогти, наприклад, одній родині, прихистити. В не кидати гасла. Тільки д у вас квартиранти, я забула. Благодійність це інше
Ирина-bbd0• 30 ноября 2023
Ответ дляtotana
Выбираем Оппоблок, и войне конец. Грустно, но иначе, как сейчас без конкретной поддержки США, война будет долго и намного худший конец(( Намного больше погибших людей и разрушенных городов.
Кого кого выбираем?
Flower Girl23• 30 ноября 2023
Ответ дляMarusia.
хуйло здохне.
Так проблема не в хуйле, к сожалению... Сдохнет он, его сменят другие..
VA 11• 30 ноября 2023
Ответ дляFalcon82
Я прихистила жінку з Бахмута. Живе тільки за комунальні платежі зараз. Лікар. 62 роки.
Ще є питання?
Ирина-bbd0• 30 ноября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Проблема и в вас в Украине! Совковое и ватноголовое будет мутить бучи.
Life is Beautiful• 30 ноября 2023
Ответ дляZenkas
вы смеетесь?покажите хоть одного добровольца в их военкомате
Випадки поджогів воєнкоматів в рашці були.
Falcon82• 30 ноября 2023
Ответ дляVA 11
Ще є питання?
Писати можна що завгодно. У вас, я, бачу, безліч житла. І квартиранти, і біженці.
karkusha.biz.ua• 30 ноября 2023
Ответ дляgolublexa3
Яке може бути закінчення війни, якщо не одна із сторін не хоче її закінчувати...
Зе не пойдет ни на какие переговоры, потому что: ему и так труба (хоть будет топить за Украини ценою жизни последнего украинца хоть доверится переговорному процесву предположим). Он битая карта для Запада, вопрос времени когда его уйдут с поста. Мой прогноз: каким-то образом будет заморозка войны до НГ, по указке Запада Залужного снимут и тогда он сможет вступить в предвыборную гонку. Теперь даже не знаю, что выберет народ в случае выборов весной: Залужный, Кличко, Притула, Арестович. Один одного краше. В любом случае будет заморозка войны. Боюсь, что на время. След год - выборный для многих стран.
VA 11• 30 ноября 2023
Ответ дляFalcon82
Про благодійність не треба мені розповідати.
Допомагаю чим можу. Є багато подяк, але я не за подяки допомагаю, а по совісті.
Flower Girl23• 30 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Это когда нечего сказать по теме, начинается переход на личности? Ну, ну...
Falcon82• 30 ноября 2023
Ответ дляVA 11
Ще є питання?
Люди з Бахмуту до останнього могли виїхати, окуповані території, то інша справа. Порівнювати Олешки і Бахмут не дуже вдало. Перші пережили окупацію з перших днів і паводок. Там люди взагалі набідувались від і до
Flower Girl23• 30 ноября 2023
Ответ дляFalcon82
Я не кажу про війну до останнього українця. Я за перемовини. Якщо вже на те пішло, то Стамбул треба було підписувати ще в квітні минулого року, бо зараз ми ще в гіршій позиції. Окуповані території треба повертати і мирним шляхом. Адже після бойових дій з цих територій і на цих територіях і так нічого не лишається(
Ні, я не готова віддавати (теоретично), бо в мене немає чоловіків в родині. Якби були, то зробила б усе, аби їх вивезти
Относительно Стамбула согласна на 100%. Но сейчас раша уже ни с кем договариваться не хочет и обмен пленными заморозила с августа...((
VA 11• 30 ноября 2023
Ответ дляFalcon82
А де я писала, що люди не бідували. Просто для мене дико жити в Криму, якщо їх там насильно ніхто не тримає.
автор kanareyka_tweety • 30 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Пороха?)))
Ну при Зе набагато сильніша українізація та націєтворення, як не дивно. При Пороху пів України балакало свинособачою мовою.

При Зеленському були реформи стосовно цифровізації. Поглиблення євронтеграції та шляху до НАТО (саме при Зеленському найближче підійшли до ЄС та НАТО). При Зеленському наша армія займає найвищу позицію за весь час в рейтингу найсильніших армій світу. Найбільше національне відтворення української нації та більш впливову позицію в геополітичному просторі Україна здобула завдяки сміливості Зеленського, а не Пороха. Також він отримав Премію свободу імені Рональда Рейгана «За його мужню боротьбу з тиранією та незламну позицію щодо свободи та демократії», також отримав премію лідерства імені Черчилля «за неймовірну мужність, опір і гідність перед обличчям варварського вторгнення Путіна». Також був нагороджений найвищою нагородою Литви— орденом Вітовта Великого. лютого 2023 року Президент Франції Емманюель Макрон нагородив Зеленського орденом Почесного легіону і т.д. і т.п.
Zaviriuha• 30 ноября 2023
Ответ дляVA 11
Знаю одну історію, люди втратили все, житло, кошти, втомлені від всього, рашка дала сертифікат на житло, в рашці вони не захотіли жити, взяли житло собі в Криму, бо сказали, що Крим то Україна в будуть чекати на звільнення.
pamidoroff• 30 ноября 2023
Удалено администрацией...
Zaviriuha• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety

Аплодисменти👏
Ирина-bbd0• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety

Какое утворення.если ватноголовые пишут.что голосовали за зе в надежде на мир с рашкой и свободу русскому языку в Украине?
Украинцы сплотились перед лицом угрозы. Ватноголовое бежало.пряталось.а сейчас в тылах уже гадит полным ходом в Украине.
Ирина-bbd0• 30 ноября 2023
Ответ дляpamidoroff
Удалено администрацией...
Помечтайте !
Графиня Шезвездицкая• 30 ноября 2023
Крым и Донбасс- пусть забирают.
Там уже зомби.
автор kanareyka_tweety • 30 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
На жаль, теж маєте рацію