Моя думка: захоплення всієї України та капітуляція Києва неможлива. Втрата Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Херсона, Миколаєва, Одеси теж неможлива.
А що можливо? Втрата залишку Донецької області й припинення війни під якісь гарантії НАТО з неприйомом нас у це НАТО. Це і є, на мою думку, негативний сценарій, коли Україна сумарно втратить уже 25% своєї території.
Те, що нам не дають елементарних снарядів, вказує, наскільки Америці на нас стало байдуже. До речі, рашка чекає приходу Трампа, а я думаю, що Трамп якраз може показати себе краще й рішучіше, ніж Байден, щодо України (так, як це було в Сирії). Трамп значно помʼякшив риторику щодо нас і навряд дозволить диктаторам принижувати Штати. Але це все одно буде нескоро. Та й він не погидував свого часу зустрітися з Ким Чен Ином, а це так собі гордість. Трамп дуже ірраціональний, невідомо, що в нього в голові на ту чи іншу мить. Водночас Байден дуже раціональний, але нерішучий.
Ответ дляVika26
Я писала в конктексті, що ми більше не зможемо використовувати наші чорноземи для господарства в регіонах, де продовжуються бойові дії, не порівнюючи при цьому життя людей і цінність землі. Я вважаю, що важливіше ніж життя людини немає нічого. Але наша влада мабуть з цим не згодна.
Сори, не поняла сразу. И с нынешними технологиями и без чернозема можно отлично развивать сельское хозяйство.
А ценнее человеческой жизни нет ничего.
Ответ дляVA 11
Ніт. З Броварів.)
В мене квартиранти з Криму, у мами директор. Виїхали з Криму в 2014 році. Кажуть, ноги їх там більше не буде. Всі, хто залишився, за рашку. Двое моїх старих знайомих з Криму перейшли на сторону русні. Один воєнний. Розкажіть мені, хто там чекає Україну. Всі притомні звідти виїхали.
Знаєте скільки людей з Олешків, тих що дамбою затопило, зараз в Криму? Там зараз дуже багато українців.
Ответ дляVA 11
Ніт. З Броварів.)
Тікати із своєї землі можна. Питання, де наступного разу зупиниться ворог. А міг би і до Броварів дійти, чи не так? І окупувати значно більше. То то вже все? Є чіткі кордони. І нові кордони раші світ все ж не визнав
Allka- skakalka• 30 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Просто ФУ!!!! Оправдывать оккупантов !
Глаза стеклянные у желудков на ножках!
Местные детективы вышли на охоту
Ответ дляTaFo
я вот как дура верила, что победим, в наши прекрасные земли, заводы, и тп пойдут инвестиции. станем Дубаем цветущим.
а потом началось...то барабаны в метро, то миллиарды на мыльные оперы.
мы никогда не выгребем. прям обреченность.
я может и пессимиздю, но блин. тут последнее донатишь
Я сегодня слушала про переименования в Крыму. Обсуждают переименование Севастополя и ещё каких то городов. Не хохма. Верховная рада одобрила.
Не до заводов им сейчас.
Ответ дляTatyanaagafonova1
Я вважаю що ми не виграємо, і наші ненажерливі депутати цьому допомогли, бо велику частину допомоги від інших країн вкрали, наші волонтери ’притули та стерненки’ ( є і справжні, але не багато) також вкрали майже все, ну 90% точно. Наш президент живе у замку мрій, який сам собі побудував. Військові прозріваютьз кожним днем. Скільки людей загибло? Скільки територій втрачено з 24.02.. Питання ’Нахіба’? Але ж хто буде його задавати..
Тут не згодна. Нахіба... я зараз у Харкові почуваюсь не так, як у квітні 2022 під градами і для мене це дуже багато. А Херсон? Я вклоняюсь кожному, хто звільнив хоч 1 км наших територій
Ответ дляFalcon82
Так всіх людей покласти за ті кордони? Ви готові всіх своїх чоловіків віддати на фронт?
Ответ дляFalcon82
Світ може і не визнав, але йому похєр по великому рахунку на нас.
Flower Girl23• 30 ноября 2023
Ответ дляMarina444448
Хуже всего по мне не потеря территорий сейчас с подписанием хоть каких-то соглашений и гарантий при участии соющников, а затянутая на года война с неясным концом, замороженный конфликт, когда никто из инвесторов не прийдёт в воюющую страну, можно будет попрощаться с НАТО и с будущим для страны.
Ндааа... Даже Зе на этот счёт уже не оптимистичен...
Зеленський не впевнений, що Україна буде членом НАТО
Для меня самое страшное сейчас - закрытая страна, в которой все военнообязанные, как в ловушке...(( И неизвесто, что нас ждёт с НГ, и насколько понизят возраст для мобилизации...((
Ответ дляFilomena
То вже ж один прийшов.
Домовився?
Як збираєтеся нового обирати?
Домовився?
Як збираєтеся нового обирати?
Знову, вірити на слово🥺 А як ще ми можемо впевнетися? От одному люди повірили, хоча я чомусь йому не вірила, сварилася і доказувала кожному за нього і казала, що нас чекає. Несіть наступного🤪
Ответ дляarmaniy
Будь яка війна завершується переговорами, рано чи пізно будуть переговори і якщо віддадуть Д.і Л., то питання за що ж тоді положено стільки людей,зруйновано села, міста і т.д.
Життя людей нічого не варто, ніхто не думає за це...
На данный момент хуйлу переговоры не нужны. И не ограничется он этими областями
Ответ дляVA 11
еще раз.покажите хоть одного добровольца в русских военкоматах.хоть одного.и спросите для начала у русских жен и мам-готовы ли они отдать на войну родного и любимого человека?там и так с мужиками напряг.на одного по три бабы.
То, что происходит сейчас и есть на наихудший сценарий, потому что задача каждого руководства - не допустить войны, тем более вот такой кровопролитной. Уже потеряли территории, уже погибли люди, мне все равно - 1 человек или 100, тысячи людей остались инвалидами, с ПТСР, которое может вылиться во все что угодно. Экономика в глубокой ж.пе, даже если остановить все это сейчас,сколько нужно времени, сил, СРЕДСТВ, чтоб все отстраивать и тд. И с каждым днем все усугубляется. Вот это и есть самое худшее.
А интервью Арахамии - это вообще что-то за гранью цинизма.
Ответ дляVA 11
Я не кажу про війну до останнього українця. Я за перемовини. Якщо вже на те пішло, то Стамбул треба було підписувати ще в квітні минулого року, бо зараз ми ще в гіршій позиції. Окуповані території треба повертати і мирним шляхом. Адже після бойових дій з цих територій і на цих територіях і так нічого не лишається(
Ні, я не готова віддавати (теоретично), бо в мене немає чоловіків в родині. Якби були, то зробила б усе, аби їх вивезти
Ответ дляZenkas
Мне похєр добровольцы они или нет. Достаточно того, что их тут как грязи . И захотели бы, то пошли в тюрьму, а не убивать нас. Не пишите мне эту дичь больше!
Ответ дляВИТАМИНКA
Чому ви так думаєте, що йому переговори не потрібні? Наш головнокомандуючий в Конституції записав, що не можна домовлятися, тільки виграти. От два барана вперлися і все, але один кабан вгодований добре, то може дозволити собі далі воювати.
Ответ дляZaviriuha
Я з вами згодна, але 10 років в окупації цих територій для України було ок, лише коли почалося повномасштабне вторгнення то згадали про кордони 91 року.
Це провина Пороха. Він заморозив усе і зробив теплий душ для українців, що війна десь далеко, на якомусь Донбасі
Ответ дляZaviriuha
Типу ви не зрозуміли про що я? Вони всі з одного кодла, всі злодії, але якщо з двох злодіїв, то я буду за того який домовиться щоб ця війна скінчилася.
Знов на ті самі граблі. Вже ж люди які ’усталі ат вайни’ голосували за того хто обіцяв перестать стрілять.
Но мало. Давайте ще раз.
Ответ дляVA 11
ну почему же.я жила в россии.в разных регионах.я знаю изнутри русских.ни одна мама,ни одна жена не отправит на убой родного и любимого человека.вы прочтите какая паника у них сейчас.от слова мобилизация вас пошлют на ..там свой дом защищать не все пойдут.их мало.они не китай.
Allka- skakalka• 30 ноября 2023
Ответ дляZenkas
вы сначала спросите у русских баб,готовы ли они отправить на войну своих родных и любимых за кусок посадки ,на убой,в чужую страну?ответ вас удивит.вас пошлют матами ,при чем все
Мия _я вы так узнаваемы .
По 1+1 новый репортаж ,военные говорят ,что в Бахмуте силы были 1:10 . Как и под Авдеевкой сейчас
Такая цифра потому что они так не хотят воевать ?
Ответ дляVA 11
Ніт. З Броварів.)
Це наша земля. На руснявих виблядків мені якось пофіг. А взагалі-то Крим для кримських татар.
Flower Girl23• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Для цього потрібна капітуляція. Її не буде
Я понимаю, что ’капитуляция’ - это страшное слово, абсолютно неприемлимое для нашей власти, а тем более для Белого Дома... Поэтому всё будет продолжаться как есть - рашка будет потихоньку отжимать наши территории, а мы будем терять сотни тысяч наших бойцов, теперь уже молодых ребят и возможно женщин... Такой ответ Вас устраивает?