Залізна тьотя• 30 ноября 2023
Чем вы моете,чистите вытяжку над плитой?
Час драила ее,всё равно липкая( мыла средством для посуды
Лорка-хлорка• 30 ноября 2023
кислороднім отбеливателем. в тазик пару ложек и заливаю кипятком. минут 20, протираю и сушу
Залізна тьотя
• 30 ноября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
А что это за отбеливатель? Гугл соду выдает.
Мию чакри щоденно• 30 ноября 2023
поровою шваброю, раніше Півником є такий засіб в спреї не знаю як він вірно називається
Угги_в_горошек• 30 ноября 2023
Я беру містер Кріт для труб, поливаю кип´ятком, потім містер Кріт і старою зубною щіткою. Шикарно і швидко все відмиває.
Интимная• 30 ноября 2023
Милам гель или любой кислотный гель. Нанести на 5-10 мин и смыть. Убирает все абсолютно.
Горня капучіно• 30 ноября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Только вы автору сразу говорите что посуда должна быть глубокой, ато порошок сильно пенится, да хорошая вещь, в авроре
Лорка-хлорка• 30 ноября 2023
Ответ дляГорня капучіно
Тазик как бы прежпологает, что глубокий)
Мне с авроры мис Хелен не нравится, он очень быстро реагируют. для таких штук люблю тот что более длительно реагирует
Кавуся• 30 ноября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Покажите пожалуйста швабру
Мию чакри щоденно• 30 ноября 2023
Ответ дляКавуся
Покажите пожалуйста швабру
там досить багато насадок щоб помити витяжку беру з нейлоовими ворсинками круглу, я нею взагалі все мию навіть плитку на стінах і вікна
Дама_из_рекламы• 30 ноября 2023
Беру деко для випічки з духовки, кладу решітки посипаю содою, засіб для миття, можу ще солі, заливаю окропом. І чекаю. Потім промиваю і все.
Кисневий мені не допомагає.
Кавуся• 30 ноября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Спасибо большое! Скажите пожалуйста а можно ей помыть плесень в душевой кабине и чистить диваны , шторы?
Бамбарбия! Кергуду.• 30 ноября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Шантеклер
Мию чакри щоденно• 30 ноября 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Шантеклер
так якесь примудре слово в народі півник бо там він на етикетці
Мию чакри щоденно• 30 ноября 2023
Ответ дляКавуся
В душевій точно можна відмити скло за декілька разів, на рахунок плісняви не знаю чи пар взагалі може з таким впоратись, скоріше тут треба більш агресивні засоби цей досить гарно справляється, що до дивану то пропарити можна і штори теж пропарити але це скоріше дизенфекція чим чистка він не всмоктує а лише подає пару. Плитку на підлозі миє він шикарно це точно
Саджу все зарання• 30 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Кисневий мені не допомагає.
А пропорции какие?
Дама_из_рекламы• 30 ноября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
А пропорции какие?
На глаз. Просто ложкой посыпать, и поливать средством и соль бывает ещё уксусом могу. А потом кипятком