Весела моль• 30 ноября 2023
Сукня мамі на весілля сина
Якось тут наша форумчанка виставляла свої фото з весілля сина в зеленій сукні. Так вона мені припала до душі! Хочу схожу купити, або пошити. А фото загубила
Може, власниця сукні відгукнеться, або у когось збереглися фото...
Буду дуже вдячна
Весела моль
• 30 ноября 2023
Ответ дляparele
Насколько я помню, автор тех фото зашила разрез.
Платье смотрелось невероятно круто на очень стройной блондинке.
І мені здається, що розрізу не було...
Автор у сукні тій була просто вау! сукня на ній сиділа краще, ніж каталожне фото
Джинци на Флісі• 30 ноября 2023
Ответ дляВесела моль
І мені здається, що розрізу не було...
То яка сукня,да ще зріст і фігура.
Цибулька зла• 30 ноября 2023
Ответ дляparele
А можна цю тему 🙏
Цибулька зла• 30 ноября 2023
Ответ дляparele
Я не храню темы) Платье по имени дизайнера нашла в интернете, запомнила просто.
😘
Мамзелькіна• 30 ноября 2023
Я хочу быть невесткой свекрови, которая придет на мою свадьбу в платье с таким разрезом
Мамзелькіна• 30 ноября 2023
Ответ дляparele
Не надо зашивать разрез!!!!
Уходя дверю не хлопать• 30 ноября 2023
Сейчас кстати уже все больше и больше таких мам, у старшей на выпускном помню было очень приятно смотреть на многих мама, молодые , ухоженные,прям парад мам))
Весела моль
• 30 ноября 2023
Нема ніде вже її в наявності. На ОЛХ була трохи б\в за 10000, але продана. Це колекція 2019 року.
Знайшла на якомусь англійському сайті трохи схожу за акційною ціною - 73,5 фунта.
Не така, звичайно, але і не 1000 доларів
Весела моль
• 30 ноября 2023