Ненька наша• 30 ноября 2023

Женщины которые спали с женатым не на вас мужиком вам не жалко его жену?

Где ваша женская солидарность?
Ленивица-красавица• 30 ноября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Принаймні кращі за вас)
Ой, ваша правда, пусть лучше подстилки и спермоприемники делают добро

Зажуженная Жужжа• 30 ноября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
А мужчины? Которые спят с женатыми мужиками???!!! Они, что лучше???
Побійтеся Бога, вони і так геї, їх і так життя образило.
vikohka• 30 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну, шо- то не то вы загнули.
поддeржу.
Лялькодзьоб• 30 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Чого?
Шо то много вы смешали в одну кучу - и ущербные, и клубок, и хуйло.
Впрочем, может судите по своему окружению
Налитое яблочко• 30 ноября 2023
Мені не шкода дружини свого, бо вона в нього шмонька, яка рік тому увєла його у першої жінки))) Мало того, я ще з нею і в одному кабінеті сижу, 3 години тому пила з нею чай і слухала , який в неї Серьоженька хороший, вчора їй цукерки привіз. То він мені привіз, а я на дієті до НГ і сказала, щоб віз своїй дружині.А ще вона каже, що першій він зраджував, бо вона курка тупа була, і не давала йому сексу, а от вона дає 2 рази на неділю, частіше не може, вагітним не можна( її слова, вагітна). Іноді сиджу і думаю, розлучити їх з Серюнькой, чи хай зраджує далі цій дурі..
Королева Сарказма• 30 ноября 2023
Нет.
А какое мне дело до его жены?

Секс и подарки меня устраивают, а шо там жена - мне нет дела.

Пусть сам с ней разбирается и жалеет.
Я его не уводила, сам приклеился, по-этому значит жена его не устраивает...
Как бы - не мои проблемы.
ОхиИВздохи• 30 ноября 2023
Нет, не жалко
Какая солидарность?
Я_канеша_извиняюсь• 30 ноября 2023
Впервые слышу такую глупость. Вам жаалко хрюшку когда вы кушаете шашлык?
ПрипоРошенная• 30 ноября 2023
В щоці від відповідей і ці самі курки потім і сидять у зраджених. Солідарність, емпатія та по просту совість, моральні принципи - про те йдеться. Якби більшість не були підстилками, то і проблеми такої як у нас не було би. А зараз 90 відсотків чоловіків зраджує тому що жінки по головам йдуть. Чесно, відчуття, що я по помиях пройшлась.

Наивная Хо• 30 ноября 2023
Нет, не было жалко. Знала про него, что всегда куча баб была, а жена его женила по залету. Дочку он обожал, жена в основном жила в другом городе, училась в академии. Видела их вместе пару раз, никакого тепла между ними не было, как коллеги. Мне больше его было жалко, умный, веселый, не жадный, любит путешествовать. Жена полная противоположность и грымза.
Сама собі лікар• 30 ноября 2023
Женщины полигамны
Дева Мария• 30 ноября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Мы переспали только после того как он сказал жене, что уходит от неё. Так нормально?
А вы присутствовали при их разговоре ?)))
Emm11117• 30 ноября 2023
В них немає емпатії і їм глибоко плювати на інших людей) нарциски, психопатки, інші психічно хворі.Це патологія характера.
Сама собі лікар• 30 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Вы настоящая женщина
Emm11117• 30 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Ви думаєте ви краща за неї? То ж така сама, ви там всі однакові)
Emm11117• 30 ноября 2023
Десь бачила відео психологів про нарцисів, що вони часто собі шукають жінку високого рівня - зазвичай це людина емпатична, хороша мати, її можна показати друзям і не буде за неї соромно, а розважаються вони з усікими чмонями - напівпроститутками, жінками з психпроблемами, разом з нею вживають наркотики чи бухають, тобто це їхній рівень, таких чоловіків. Постійно пнутись до рівня своєї дружини він не може - особливо якщо там ще якась поважна родина. виховання і таке інше, треба йому знімати стрес із собі подібними шлюхами.
Налитое яблочко• 30 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Вы настоящая женщина
Я перший раз з ним переспала спеціально))) Щоб цій дурі насолити. Щоб ці курки розуміли, що з ними зраджували , то і їм будуть . Але він падло, такий сексуальний, такий крутий у ліжку. Вирішила ще трохи погратися з ним. Я з ним познайомилася, бо він до неї прийшов. Поки вона бігала за водою каву поставити, він сказав, що я офігенно виглядаю, сексі і він хоче мені запропонувати каву у вечері))) І тут мій брезгливий вираз обличчя змінився на кокетливий і я погодилась)))
Налитое яблочко• 30 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Ага))) Я про себе все знаю, а ваша думка мене не цікавить.
Капуста Маша• 30 ноября 2023
А не понимаю почему все пишут, что любовница ни при чем? Участвуют оба, да, муж козел , но и любовница не невинный цветочек. И часто тоже замужняя, а не как тут пишут, что свободна и т.д.. Даже если так, все равно она участвует в факте измены, если конечно она не надувная женщина и ее никто не спросил. И если вдруг жена застанет, я считаю имеет полное право насовать в рыльник, сначала ей, потом с благоверным разберется..
И не надо тут кричать она ничего не должна и тэ дэ, не должна, но если получит, то понесет последствия своих же действий и выбора.

Emm11117• 30 ноября 2023
Для таких шлюх є навіть спеціальний термін - ’гараж нарциса’ Типу дружина на видноті, він нею пишається і живе, а шлюхи сидять в гаражі приховані.
Кручу хвости• 30 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
это не обидно, обидно осознать, что на тебя уже у него не ...стоИт либидо(((((
Налитое яблочко• 30 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Угомоніться вже писати образи))) на них ніхто не ведеться. Вас зраджують? Так змініть своє життя. А не тут всіх лайном поливаєте зі злоби. Виглядаєте, яу дитинка обіжена у садочкку, у якої Кена забрали)))
Кручу хвости• 30 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
та там слово ШЛЮХА ей, как серпом по яйцам
Emm11117• 30 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
ні, не зраджували, принаймні я про це не знаю) я просто дуже в темі психічно хворих людей, мене це цікавить, і поняття емпатії)
Сама собі лікар• 30 ноября 2023
Весь мир — бардак, все бабы — ляди, а солнце —грёбаный фонарь ·.
Налитое яблочко• 30 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Що ви тут робите? Насолоджуєтеся?))))
Капуста Маша• 30 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Нет, нет, подождите, апдейт, это Луна светильник)
Emm11117• 30 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Що ви тут робите? Насолоджуєтеся?))))
Вирішила просвітити жінок, яким зраджували кобєлі з шмарами, щоб вони не відчували себе в чомусь винними. Не всі люди думають лише про себе та свої полові органи, є люди які хочуть допомогти іншим хоча б інформаційно.
Капуста Маша• 30 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
То есть вы такая принипиальная любовниа-социапат)? такой Дэкстер на потрахушках))? Что только не прочитаешь здесь, еще же гордятся люди, что один член мусолят
Emm11117• 30 ноября 2023
Жінки, яким зраджували кобєлі з їм подібним бур´яном без совісті та людяності - кидайте їх, і не опускайтесь до їхнього рівня якимись розборками, їм навпаки розборки подобаються бо то психовампіри і душевні каліки.