Ненька наша• 30 ноября 2023
Женщины которые спали с женатым не на вас мужиком вам не жалко его жену?
Где ваша женская солидарность?
Садоводница• 01 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Десь бачила відео психологів про нарцисів, що вони часто собі шукають жінку високого рівня - зазвичай це людина емпатична, хороша мати, її можна показати друзям і не буде за неї соромно, а розважаються вони з усікими чмонями - напівпроститутками, жінками з психпроблемами, разом з нею вживають наркотики чи бухають, тобто це їхній рівень, таких чоловіків. Постійно пнутись до рівня своєї дружини він не може - особливо якщо там ще якась поважна родина. виховання і таке інше, треба йому знімати стрес із собі подібними шлюхами.
В нас все навпаки.
Я вище рівнем, і тягнеться до мого рівня. Мабуть відчуває себе потім , красавчиком.
А з дружиною зручно, хоча він її також побаюється, чи свою маму, але мені всеодно так як я такого собі чоловіка не хотіла.
Плеще язиком більше, чим ділом.
Садоводница• 01 декабря 2023
Ответ дляКапуста Маша
А не понимаю почему все пишут, что любовница ни при чем? Участвуют оба, да, муж козел , но и любовница не невинный цветочек. И часто тоже замужняя, а не как тут пишут, что свободна и т.д.. Даже если так, все равно она участвует в факте измены, если конечно она не надувная женщина и ее никто не спросил. И если вдруг жена застанет, я считаю имеет полное право насовать в рыльник, сначала ей, потом с благоверным разберется..
И не надо тут кричать она ничего не должна и тэ дэ, не должна, но если получит, то понесет последствия своих же действий и выбора.
Не переживайте прилетить всім.
Я була в ролі дружини, а тепер я в ролі коханки.
І мені тепер всеодно, на когось.
from Ukraine• 01 декабря 2023
Ответ дляБулку Дай
Так вы и о себе не думаете.
Как раз о себе и думала) мне было хорошо и это главное