Ненька наша• 30 ноября 2023

Женщины которые спали с женатым не на вас мужиком вам не жалко его жену?

Где ваша женская солидарность?
Сама собі лікар• 30 ноября 2023
Всех нормальных женщин ипут Потому,что они не против..

Emm11117• 30 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
То есть вы такая принипиальная любовниа-социапат)? такой Дэкстер на потрахушках))? Что только не прочитаешь здесь, еще же гордятся люди, что один член мусолят
Удалено администрацией...
Капуста Маша• 30 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Та я даже не пытаюсь)) Но читать смешно, комедия)
Налитое яблочко• 30 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Нн вгадали, але фантазуйте.
Капуста Маша• 30 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Нн вгадали, але фантазуйте.
Удалено администрацией...
Налитое яблочко• 30 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Удалено администрацией...
Кубик Рубика• 30 ноября 2023
Ответ дляДева Мария
А вы присутствовали при их разговоре ?)))
Нет. Но ко мне шипеть приходила мама жены, поэтому я верю, что мужчина не соврал. К тому же, он ей квартиру купил, чтоб она из его квартиры съехала.
Налитое яблочко• 30 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Удалено администрацией...
Фантазуйте ще, а то слабенько.
Emm11117• 30 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Удалено администрацией...

Emm11117• 30 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Удалено администрацией...
Сама собі лікар• 30 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Вирішила просвітити жінок, яким зраджували кобєлі з шмарами, щоб вони не відчували себе в чомусь винними. Не всі люди думають лише про себе та свої полові органи, є люди які хочуть допомогти іншим хоча б інформаційно.
Шмар більше
Emm11117• 30 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
У кого вы спрашиваете? Здесь шобло ущербных свилось в кубло. Те кто ничерта своего никогда не имел и не будет.
Все они ничем не лучше пуйла по сути и по жизни
Пуйло теж психопат, кажуть параноїдальний - психів повно навкруги
Emm11117• 30 ноября 2023
Ответ дляЗакусенец
Я не спала но причина была в самоуважении, не хочу быть на втором месте. А насчёт сочувствия вот представьте, в магазине платье Вашей мечты, и к нему бежит со стороны незнакомая тётка. Уступить ей потому что жаль?
Це коли кобельок в вуха казок наговорить і наобіцяє золоті гори, набреше що жінка хвора чи без руки, як тут було?) А потім в побуті він і пукає, вибачте, і какає і ригає і що там ще - яке плаття мєчти і потасканий кобєль? Як можна порівнювати?
Emm11117• 30 ноября 2023
Я вже не говорю про те, що вони часто не миють член і розносять венеричні хвороби - бо люблять спати з різними коханками, але кожна думаю, що то жонатий обрав лише її, і це зовсім не спосіб його життя
Пліткарка• 30 ноября 2023
А чего её жалеть? Я же мужа у нее не забирала🤷
Мания-Величия• 30 ноября 2023
Почему я должна думать о незнакомой мне женщине
Люблю_смаколики• 30 ноября 2023
Я навіть не знала, що вона є
Тому соррі, не до мене претензії
Люблю_смаколики• 30 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Десь бачила відео психологів про нарцисів, що вони часто собі шукають жінку високого рівня - зазвичай це людина емпатична, хороша мати, її можна показати друзям і не буде за неї соромно, а розважаються вони з усікими чмонями - напівпроститутками, жінками з психпроблемами, разом з нею вживають наркотики чи бухають, тобто це їхній рівень, таких чоловіків. Постійно пнутись до рівня своєї дружини він не може - особливо якщо там ще якась поважна родина. виховання і таке інше, треба йому знімати стрес із собі подібними шлюхами.
Мрійте
Прибираю щодня• 30 ноября 2023
Та де там, вони вважають що стали вище дружини
Якось розкрутила таку подругу, там таке в голові
Це жінки, які не люблять і не поважають себе, вони не зможуть когось пожаліти, самі по вуха в дефіцитах

Прибираю щодня• 30 ноября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я тій жінці нічого не винна
Живу своє життя
Як раз не своє
Люблю_смаколики• 30 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
ні, не зраджували, принаймні я про це не знаю) я просто дуже в темі психічно хворих людей, мене це цікавить, і поняття емпатії)
То пийте ліки , якщо у вас проблеми з психікою.
Шмоточницаца• 30 ноября 2023
Ответ дляЗакусенец
Ну в данной ситуации - платье бежит к тётке само
Каяспер• 30 ноября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Автор, в мене зворотня ситуація, бо я тама сама жінка, чоловік якої колись завів коханку.
І мені трохи смішно це читати зараз, бо та жінка мені точно ніц не винна.
Вина виключно на чоловікові.
Сучка не схоче, кобель не скоче, знаєте таку пословицю?
Каяспер• 30 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Я перший раз з ним переспала спеціально))) Щоб цій дурі насолити. Щоб ці курки розуміли, що з ними зраджували , то і їм будуть . Але він падло, такий сексуальний, такий крутий у ліжку. Вирішила ще трохи погратися з ним. Я з ним познайомилася, бо він до неї прийшов. Поки вона бігала за водою каву поставити, він сказав, що я офігенно виглядаю, сексі і він хоче мені запропонувати каву у вечері))) І тут мій брезгливий вираз обличчя змінився на кокетливий і я погодилась)))
Дура тут тільки одна і це ви
Я_канеша_извиняюсь• 30 ноября 2023
Ответ дляНаивная Хо
Нет, не было жалко. Знала про него, что всегда куча баб была, а жена его женила по залету. Дочку он обожал, жена в основном жила в другом городе, училась в академии. Видела их вместе пару раз, никакого тепла между ними не было, как коллеги. Мне больше его было жалко, умный, веселый, не жадный, любит путешествовать. Жена полная противоположность и грымза.
Слеза скупая по щеке. Бедный несчастный, присунул и так попал. А нечего было сувать!
Каяспер• 30 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Угомоніться вже писати образи))) на них ніхто не ведеться. Вас зраджують? Так змініть своє життя. А не тут всіх лайном поливаєте зі злоби. Виглядаєте, яу дитинка обіжена у садочкку, у якої Кена забрали)))
Шалави вони і в Африці шалави))
Булку Дай• 01 декабря 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Какая солидарность к совершенно незнакомому мне человеку? Почему я должна думать о ком то, а не о себе? Если б это была знакомая хорошая, тогда да…можно и подумать.
Так вы и о себе не думаете.
Лялькодзьоб• 01 декабря 2023
Ответ дляКапуста Маша
А не понимаю почему все пишут, что любовница ни при чем? Участвуют оба, да, муж козел , но и любовница не невинный цветочек. И часто тоже замужняя, а не как тут пишут, что свободна и т.д.. Даже если так, все равно она участвует в факте измены, если конечно она не надувная женщина и ее никто не спросил. И если вдруг жена застанет, я считаю имеет полное право насовать в рыльник, сначала ей, потом с благоверным разберется..
И не надо тут кричать она ничего не должна и тэ дэ, не должна, но если получит, то понесет последствия своих же действий и выбора.
Ха - ха- ха..
Лялькодзьоб• 01 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Будь ласка уточніть - полові органи це статеві чи ті, що на підлозі?
Садоводница• 01 декабря 2023
Не жалко, але я їй співчуваю, що такого собі знайшла.
І не раз йому говорила, а його це так бісило ’ ця ваша жіноча солідарність’.