Печальки.нет• 30 ноября 2023

Ботокс міжбрівка

Хто колов? На скільки вистачає? Залом ледве помітний 36 р. Хочу спробувати
Вільний митець• 30 ноября 2023
Окремо не колять, треба разом з лобом
Kusalochka• 30 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Окремо не колять, треба разом з лобом
чего тут только не прочитаешь
автор Печальки.нет • 30 ноября 2023
Ответ дляKusalochka
чего тут только не прочитаешь
Це точно
ПешитеБесАшипок• 30 ноября 2023
3-4 месяца
всемВсёИмного• 30 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Окремо не колять, треба разом з лобом
Нет, это лоб без межбровки не колят, а межбровку без лба можно
Пургену мне• 30 ноября 2023
В кого як. В мене ботокс тримається гарно 2 місяці, потім починає відпускати
Мовчу, але хочу• 30 ноября 2023
Я почала в 34,спочатку був ботокс,місяці 4,потім перейшла на диспорт і зайшло ,раз протрималося 6 міс,потім міміка змінилася і 8 міс і останній раз колола 1.5 роки тому і все тримається чудово ,мені 39. Треба просто підібрати препарат ,зараз є ще ксеомін ,наче так,але я його ще не пробувала.
Небоброїдка• 30 ноября 2023
На 8 месяцев. Начала в 40, колю раз в год
автор Печальки.нет • 30 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Дякую, з кожним разом все надовше вистачає?
автор Печальки.нет • 30 ноября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Почали, коли вже були заломи чи тільки з´являлися?
Небоброїдка• 30 ноября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Заломів в мене ніколи не було, це профілактика. А ось навколо очей зморшок без ботоксу багато , бо я сліпенька
рукиЖимолости• 30 ноября 2023
колю раз в полгода, хватает вполне
Шумелка Мышь• 30 ноября 2023
7 місяців - лоб і міжбрівка
Ms. Android• 30 ноября 2023
Все дуже індивідуально. Поки не спробуєте, не дізнаєтеся. Потратьте краще час на пошук хорошого лікаря
автор Печальки.нет • 30 ноября 2023
Ответ дляMs. Android
З таким тільки до профільного косметолога з медичною освітою. Звісно що. Так здається, що міжбрівка - це дрібниці. Насправді ні