jabka ya• 01 декабря 2023

долар чи євро?

дівчата, підкажіть що ви купуєте для тривалого зберігання коштів? чи гривня на депозиті?
Valechka-mk• 01 декабря 2023
Сейчас депозиты это глупость. Завтра заблокируют счета типа типа военное положение и надо, и привет.
Доллары и немного евро, если будете в ближайший год-полтора куда-то ехать

автор jabka ya • 01 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
та нікуди не збираюся, а рахунки ж якщо заблокують то це вже буде переворот.. напевно цього не допустять..
demra• 01 декабря 2023
Ответ дляjabka ya
Рубли берите ;) Шутка !
nata-c531• 01 декабря 2023
Працюю в банку, трохи купили доларів, залишок копимо на депозиті, поки відсоткі не погані.
Ирина_Б_• 01 декабря 2023
юань
Valechka-mk• 01 декабря 2023
Ответ дляjabka ya
От вы наивная) у нас везде беспредел и беззаконие и все молча в тряпочку возмущаются. А вы думаете, что будет переворот
автор jabka ya • 01 декабря 2023
Ответ дляdemra
Рубли берите ;) Шутка !
добре що дописали шутка )))

автор jabka ya • 01 декабря 2023
Ответ дляnata-c531
мені потрібно буде зуби робити, це дуже дорого то збирати потрібно уілька років, зараз почала по трошки збирати на рахунку, по гривні є % а по валюті ні..
автор jabka ya • 01 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
бо не напряму з карману крадуть, а коли з карману й кожного..
manri• 01 декабря 2023
Ответ дляnata-c531
вот ви працюєте в банку а чому валюта катастрофічно летить вниз для чого ті долари тоді потрібні ? взагалі незрозуміло що твориться , ціни вгору , валюта вниз ,
Valechka-mk• 01 декабря 2023
Ответ дляmanri
Курс прыгает постоянно, что первый раз?
Пока, если брать длительный период, доллар только растет. И все, кто покупали доллары в плюсе в любом случае
english book• 01 декабря 2023
На довгострок-років 5+, 10+ купують золото. Це якщо для збереження від знецінення. Якщо купити сьогодні, і продати через 2-3 роки, то програєте.
Купувати треба лише за ціною максимально наближеною до НБУ.
Зараз ще й невдалий час, золото поступово зростає. Ще 30$,і буде історичний максимум.
Найбільша перевага золота-малий розмір, і ціна незалежна від будь якого коливання валют. Недолік- де зберігати без ризику.
А якщо по темі і валюту, то краще різну, але не екзотичні. Бо в разі чого її важко обміняти.
nata-c531• 01 декабря 2023
Ответ дляjabka ya
Так, по валюті відсоток ніякий. Ми ВПО збираємо на житло, пару років тому відсотки були 6-7, зараз краще 15-16.
автор jabka ya • 01 декабря 2023
Ответ дляenglish book
дякую за пораду