Дивне створіння• 01 декабря 2023

Сколько времени нужно на изучение data science, AI, ML?

Если есть математическое образование 10 летней давности, математику нужно будет повторить, а вот программирование с нуля. Цель найти работу трейни, джуном.
Менее Более• 01 декабря 2023
Курсы на youtube и через три месяца Вы программист)
Паспортний стіл• 01 декабря 2023
Не полінювалась, відкрила матрицю компетенцій по data science в компанії, в якій працюю.
Якщо ви справді знаєте і розумієте мат.статистику і теорію ймовірності, то на трейні основи (!) python, sql, ML clouds (one of) - 6-12 місяців.
Інше питання, що станом на зараз знайти позицію трейні-джуна - задача з двом зірочками, але, може, поки ви довчитесь, ситуація зміниться на краще
Можу брикнути• 01 декабря 2023
Какой у вас бэкграунд? Кем вы сейчас работаете?
автор Дивне створіння • 01 декабря 2023
Ответ дляМожу брикнути
Технический факультет Шевченко, сейчас никем не работаю, могу уделить время учебе
personality• 01 декабря 2023
Я вам говорю як є- зараз в айті ви не ввійдете. Сенйорів безробітних як собак.
Вчора відкрила джині. Вакансія, в якій прекрасно все тут тобі і ейджизм (шукають молодого і талановитого) і реквайрментів на 4 скрола і досвіду 2 роки і зп в 1500 баксів і тестове на тиждень роботи, тобто все те від чого раніше ойтішнігів бомбило люто. І 96 відгуків в вакансію якій доба. Отаке воно ойті.
автор Дивне створіння • 01 декабря 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Математика не проблема, проблема именно освоить технологии, программирование. Скажите, пожалуйста, по дата сайнс сейчас тоже много желающих?
автор Дивне створіння • 01 декабря 2023
Ответ дляpersonality
Спасибо, но я таки рискну попробовать
Паспортний стіл• 01 декабря 2023
Ответ дляДивне створіння
Трейні і джунів зараз з будь-якої технології багато. Зате на сінійорів попит все ще високий :)
personality• 01 декабря 2023
Ответ дляДивне створіння
Їх не много. Їх тьма.
Хіба ви сядете вчитись на перспективу. Авось війна літом скінчиться і всі до нас яяяяяк ломануться. Ога.
Паспортний стіл• 01 декабря 2023
Ответ дляДивне створіння
Спасибо, но я таки рискну попробовать
це правильно
personality• 01 декабря 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Яка технологія?
Паспортний стіл• 01 декабря 2023
Ответ дляpersonality
Яка технологія?
де? у кого?
personality• 01 декабря 2023
Ответ дляПаспортний стіл
де? у кого?
Попит на сенйорів ви кажете високий. На яку технологію?
Паспортний стіл• 01 декабря 2023
Ответ дляpersonality
на всі ) принаймні, на всі сучасні
сінійор / lead + вільна англійська = черга пропозицій
personality• 01 декабря 2023
Ответ дляПаспортний стіл
на всі ) принаймні, на всі сучасні
Жартуєте? Де можна глянути?
Паспортний стіл• 01 декабря 2023
Ответ дляpersonality
Жартуєте? Де можна глянути?
що глянути? жартуєте? )
personality• 01 декабря 2023
Ответ дляПаспортний стіл
що глянути? жартуєте? )
Аааа, так ви так, поговорити? Я думала ви серйозно.
Паспортний стіл• 01 декабря 2023
Ответ дляpersonality
навзаєм

Я бачу мейли hr компанії ’даємо бонуси, 1-2 тис уе, якщо порекомендуєте друга на сінійор позицію’.
І бачу, що і у мене, і у моїх друзів з галізу кількість запитів від рекрутерів в лінкедіні не зменшується
personality• 01 декабря 2023
Ответ дляПаспортний стіл
навзаєм

Всі ті пропозиції в черзі, як ви кажете, або мертвонароджені, або на холді або там 30 кандидатів і хрюшки вже з жиру бісяться, чекають 31го.
Зараз знайомі шукають і джавіст і ангуляр+реакт і девопс. У всіх по 10 років досвіду. Про англійську я взагалі мовчу, то по дефолту.
personality• 01 декабря 2023
Ответ дляПаспортний стіл
навзаєм

Ооооо…. Добрий вечір))). Запитів не зменшується, а запропонувати вони щось можуть?😂😂
Воронку розкручують та й все.
Паспортний стіл• 01 декабря 2023
Ответ дляpersonality
як це ’на черзі’? тобто рекрутери від нема чого робити пишуть ’є чудова пропозиція, супер-пупер компанія і бла-бла ... не будет так люб’язіні щоб подивитись на опис позиції?’
Паспортний стіл• 01 декабря 2023
Ответ дляpersonality
Воронку розкручують та й все.
у мене особисто в лінкедіні: вчора 3 пропозиції, позавчора 2, спілкувалась з колегою - йому пишуть ще частіше.

Місяць назад з цікавості сходила на інтервью, отримала оффер, відмовилась, але на своїй поточній отримала + до винагороди
personality• 01 декабря 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Ну мусять же вони щось робити. Ота чудова, як ви кажете, вакансія- це і швець і жнець і на дуді грець за 2500 і по суботах онлайн сидіти.
Паспортний стіл• 01 декабря 2023
Ответ дляpersonality
то вас хтось образив? чи просто всепропало?
personality• 01 декабря 2023
Ответ дляПаспортний стіл

Це ви ще спите? Чи вже прокинулись?😂
Гуляю босоніж• 01 декабря 2023
Ответ дляМенее Более
Биг дата инженер
Гуляю босоніж• 01 декабря 2023
Ответ дляДивне створіння
по дата сейчас даже можно встретить вакансии на джунов. проблема в том, что пока вы научитесь - ситуация может измениться
Чай не пью, только кофе• 01 декабря 2023
авторе,донька півроку вчилась у Стенфордському університеті,онлайн.
автор Дивне створіння • 01 декабря 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ваша дочь нашла работу?
Можу брикнути• 01 декабря 2023
Ответ дляДивне створіння
Спасибо, но я таки рискну попробовать
Пробуйте) Раз есть время и образование, то ищите курсы и вперед.