Лавров на зустрічі ОБСЄ заявив, що Захід готує Молдову до нападу на РФ міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров на зустрічі ОБСЄ звинуватив Україну, Грузію та Захід у нападі на росію."Лавров на зустрічі ОБСЄ говорив про те, що в Києві нацистський режим, що ми забороняємо російську мову, знищуємо російськомовні книжки, забороняємо навіть говорити російською мовою в Україні, але це не головне. Головним було те, що Лавров сказав, що ЄС перетворився на агресивний блок, такий самий, як і НАТО. Він сказав, що це Грузія напала на Росію у 2008 році, що це Україна напала на Росію. А зараз, що насправді є тривожним, Лавров заявив, що злий Захід готує Молдову, щоб Молдова напала на росію", - розказав Потураєв.
Голова Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики також додав, що вже зрозумілі наступні кроки Росії щодо точки дестабілізації ситуації."Зрозуміло, що Україна має допомагати Молдові зберігати стабільність, і захищатися від можливих дестабілізаційних кроків Росії. Звичайно, що Лаврову місце в Гаазі, а не в ОБСЄ", - наголосив Потураєв.
виктория7аас• 01 декабря 2023
Ответ дляvinika
Вы в адеквате?
вы никогда не думали почему Россия Абхазию и ЮОсетию признало а Приднестровье нет,потому что и Россию и ПРиднестровье и Молдову статус кво устраивает Приднестровье гарантия независимости Молдовы спасает её от поглощения Румынией.Приднестровье обеспечивает Молдову электричеством Тираспольский футбольный клуб Шериф в чемпионате Молдовы участвует и еврокубках Так что там никто не заинтересован нагнетать Республика Молдова не всегда была недружественной России страной. С момента распада Союза первые 4 президента были бывшие коммунисты, а Додон был социалистом. И только при соросовчанке Санду пошли разногласия
Mariya Prokhorova• 01 декабря 2023
Ответ дляZenkas
и никто не встал и не сказал-ты вообще дебил,конь пидальный?
І що він там робив ? Як вони його слухали ще (((((
Ответ длявиктория7аас
Я должна думать и оправдывать действия страны террориста? В нормальная?
Смотрю под рукой держите, чтоб брякнуть в оправдание уродам.
Им нет оправдания ни в одном захвате территорий. Они конченые твари
Lena24101987• 01 декабря 2023
Ответ дляdf364tye3
молдоване сумеют пропетлять , не в ляпаться ,,,
Їх іще й в НАТО візьмуть
Європа подумає, що краще тягти ту Молдову чим рашики під боком як білорусь
krasotalisa• 01 декабря 2023
Ответ дляНина____
А как?
хто їх знає, можливо з Африки літаком, або з Сирії, мало цих кацапів по світу?
Ответ длявиктория7аас
А как вы думаете, Молдова собирается напасть на россию?
виктория7аас• 01 декабря 2023
Ответ дляфлена
Дуже погані дзвіночки,дуже.Щей заяви сальдо про Одесу ,Миколаїв,Їзмаїл .І тут цей Лавров. Коли вони вже повиздихають ,прости Господи.
сальдо никто из звать его никак в России с предателями имеют дела короткий период ладно Аксенов и Пушилин и колаборционистами в отличие от Сальдо не назватьСальдо ждет участь ивестногорезинового изделия
виктория7аас• 01 декабря 2023
Ответ дляVShpak
На Россию речи не идет на ПРиднестровье вполне
Ответ длявиктория7аас
Так Молдова и не против чтобы ее,, поглотила,,как вы выразились Румыния. Только румыны не хотят, у них и соц . опрос был,не хотят)
Ответ дляНина____
Мне это тоже сразу на ум пришло. Какая-то связь между этими высказываниями есть.
Так это не секрет с начала войны. Пуйло еще в прошлом году открыто говорил, что решением сво будет Одесса и ответ за нашим правительством. Я так понимаю, на переговорах в 2022 речь шла о сдаче юга, отказе от Черного моря.
krasotalisa• 01 декабря 2023
кк думаєте Труханов мер Одеси, при нагоді міг би здати місто? Я думаю так(( не розумію чому він досі при владі.