Прибираю щодня• 01 декабря 2023
Одяг на віки
Який одяг на Вашу думку буду актуальним і в гарному вигляді найближчі ну припустимо 5 років? Мені виникла така потреба ,бо планую купити житло ,тобто весь кошт буде суворо рахуватися.
Кросівки оригінал• 01 декабря 2023
Тренч, темно сині широкі джинси, вовняне чорне пальто халат, кросівки, білі кеди
Прибираю щодня
• 01 декабря 2023
Ну як приклад. Взуття мартінос має дуже великий гарантований строк. А інші торгові марки по одягу які дивитись?
ЦібаФу• 01 декабря 2023
Классика какая то. Посмотрите что было модно пять лет назад и сейчас носят. Ну и должно быть хорошим качество ткани и пошив.
Поросенка• 01 декабря 2023
Немає такого. В моєму випадку ще розмір рази три помінявся. В секондах завжди є все і недорого, треба просто вміти шукати. Я з літа купила три куртки зимові, одна Демі, 5 натуральних светрів, багато джинсів (все нове, в Хумані)
Це не тільки собі, на сім´ю.
Прибираю щодня
• 01 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Обувь хорошая в первую очередь.
По взуттю трохи опреділилась.
Бочка порохУ• 01 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Це не тільки собі, на сім´ю.
Багато хто носить один розмір все життя
_Alekssandra_• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
По взуттю трохи опреділилась.
Ну, а что Вам нужно из одежды?
Работа офисная? Есть дресс код?
Поросенка• 01 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Багато хто носить один розмір все життя
Але ж не всі? Сестра рік тому похуділа сильно, лікувалася від ковіду, тепер весь одяг став величезним, купила інший. От і ’на віки’.
Прибираю щодня
• 01 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Це не тільки собі, на сім´ю.
Я не вмію ,чесно. Я і там можу таке купить ,що й носить не буду. Як варіант лише коли щось з розміром змінится ,дякую за підказку.
Поросенка• 01 декабря 2023
Якщо Ви приберете непотрібні витрати типу кафе, цигарки, то Вам буде вистачати на необхідний мінімум.
Прибираю щодня
• 01 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Ну, а что Вам нужно из одежды?
Работа офисная? Есть дресс код?
На данний час багато різного одягу. Та весь він не дуже якісний. Я наприклад футболок купила минулого року ,та більшість на сезон лише свій вигляд зберігли.
Поросенка• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Якщо частіше будете заходити, навчитесь вибирати там. А потім і самі не захочете купувати дорожче. Я пуховик сину 16 річному купила німецький, в жовтні, за 200 грн, на бірці була ціна 1300 в Хумані.
Прибираю щодня
• 01 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
У мене вони трохи інші. Це купа мотлоху. Кафе і цигарки ,то ні про що трати ,у порівнянні зі шмоттям((
Поросенка• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
По взуттю трохи опреділилась.
Якраз взуття за 5 років дуже змінюється. Та і заношується, навіть якщо по 4 пари на сезон, як в мене
Прибираю щодня
• 01 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Мартінос ,кларкс ну мабуть це взуття неможливо зносити за малий термін.
_Alekssandra_• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Футболки, например Gap, Tom Taylor носятся, реально годами и не теряют внешний вид.
Пусть их будет 3, но нормальные, чем 15 абы шо.
Поросенка• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Навіть тімберленди і лакоста були, можливо.
Мию чакри щоденно• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Тімберленд, кросівки
Прибираю щодня
• 01 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Дякую! Спробую. Минулого року були zara, tomi hilfiger ,bershka вижили не всі(( розчарування в деяких з першого прання((
ЗабежАЛОЧКА• 01 декабря 2023
Ответ дляTa-Ki
Тренч в наших погодних умовах майже не використовується
_Alekssandra_• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Марк Спенсер еще живучие. Очень.
Прибираю щодня
• 01 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Марк Спенсер еще живучие. Очень.
Вони ж тоненькі? Чи не всі?