Прибираю щодня• 01 декабря 2023

Одяг на віки

Який одяг на Вашу думку буду актуальним і в гарному вигляді найближчі ну припустимо 5 років? Мені виникла така потреба ,бо планую купити житло ,тобто весь кошт буде суворо рахуватися.
автор Прибираю щодня • 01 декабря 2023
Буде ,звиняйте((

Пишна молодиця• 01 декабря 2023
Джинсы, гольфы, свитера, футболки, шорты 🤷🏻‍♀️
Кросівки оригінал• 01 декабря 2023
Тренч, темно сині широкі джинси, вовняне чорне пальто халат, кросівки, білі кеди
автор Прибираю щодня • 01 декабря 2023
Ну як приклад. Взуття мартінос має дуже великий гарантований строк. А інші торгові марки по одягу які дивитись?
ЦібаФу• 01 декабря 2023
Классика какая то. Посмотрите что было модно пять лет назад и сейчас носят. Ну и должно быть хорошим качество ткани и пошив.
_Alekssandra_• 01 декабря 2023
Обувь хорошая в первую очередь.
Поросенка• 01 декабря 2023
Немає такого. В моєму випадку ще розмір рази три помінявся. В секондах завжди є все і недорого, треба просто вміти шукати. Я з літа купила три куртки зимові, одна Демі, 5 натуральних светрів, багато джинсів (все нове, в Хумані)
Це не тільки собі, на сім´ю.
автор Прибираю щодня • 01 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Обувь хорошая в первую очередь.
По взуттю трохи опреділилась.
Ms. Dolly• 01 декабря 2023
Базовые модели, которые из года в год не меняются.

Бочка порохУ• 01 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Це не тільки собі, на сім´ю.
Багато хто носить один розмір все життя
Всюди влазю• 01 декабря 2023
Я не следую моде
_Alekssandra_• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
По взуттю трохи опреділилась.
Ну, а что Вам нужно из одежды?
Работа офисная? Есть дресс код?
Поросенка• 01 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Багато хто носить один розмір все життя
Але ж не всі? Сестра рік тому похуділа сильно, лікувалася від ковіду, тепер весь одяг став величезним, купила інший. От і ’на віки’.
автор Прибираю щодня • 01 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Це не тільки собі, на сім´ю.
Я не вмію ,чесно. Я і там можу таке купить ,що й носить не буду. Як варіант лише коли щось з розміром змінится ,дякую за підказку.
Поросенка• 01 декабря 2023
Якщо Ви приберете непотрібні витрати типу кафе, цигарки, то Вам буде вистачати на необхідний мінімум.
автор Прибираю щодня • 01 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Ну, а что Вам нужно из одежды?
Работа офисная? Есть дресс код?
На данний час багато різного одягу. Та весь він не дуже якісний. Я наприклад футболок купила минулого року ,та більшість на сезон лише свій вигляд зберігли.
gem-nli• 01 декабря 2023
Пиксель и камуфляж
Поросенка• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Якщо частіше будете заходити, навчитесь вибирати там. А потім і самі не захочете купувати дорожче. Я пуховик сину 16 річному купила німецький, в жовтні, за 200 грн, на бірці була ціна 1300 в Хумані.
автор Прибираю щодня • 01 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
У мене вони трохи інші. Це купа мотлоху. Кафе і цигарки ,то ні про що трати ,у порівнянні зі шмоттям((

Поросенка• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
По взуттю трохи опреділилась.
Якраз взуття за 5 років дуже змінюється. Та і заношується, навіть якщо по 4 пари на сезон, як в мене
Маю натхнення• 01 декабря 2023
Вот!
автор Прибираю щодня • 01 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Мартінос ,кларкс ну мабуть це взуття неможливо зносити за малий термін.
_Alekssandra_• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Футболки, например Gap, Tom Taylor носятся, реально годами и не теряют внешний вид.
Пусть их будет 3, но нормальные, чем 15 абы шо.
Поросенка• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Навіть тімберленди і лакоста були, можливо.
Мию чакри щоденно• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Тімберленд, кросівки
автор Прибираю щодня • 01 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Дякую! Спробую. Минулого року були zara, tomi hilfiger ,bershka вижили не всі(( розчарування в деяких з першого прання((
ЗабежАЛОЧКА• 01 декабря 2023
Ответ дляTa-Ki
Тренч в наших погодних умовах майже не використовується
_Alekssandra_• 01 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Марк Спенсер еще живучие. Очень.
автор Прибираю щодня • 01 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Марк Спенсер еще живучие. Очень.
Вони ж тоненькі? Чи не всі?
Манкоголік• 01 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
Вот!
ой, пинжачек морщит....