Дона Ко Ко• 02 декабря 2023
Хелп! Дівчата з Києва, як організувати їжу в лікарню!
Батька поклали в лікарню в Києві, на вул.Довженка,3 (м.Шулявська наче). В цій лікарні виявилось зовсім відсутнє харчування! Ми мешкаємо в іншому місті, батько там сам, сьогодні йому роблять операцію. Потрібно придумати, як йому доствляти їжу в лікарню. Поруч є Пузата хата, я могла би робити замовлення, та сплачувати. Але не розумію як!? Скачала додаток Глово, ввела адресу лікарні, але воно не видає через пошук Пузата Хата.. Що я роблю не так?
_Alekssandra_• 02 декабря 2023
Спросите в этой больнице, возможно они сотрудничают с какими-то службами доставки еды. Как правило, у них есть контакты.
мистерЛяпсус• 02 декабря 2023
Можливо у вас чи батька е якісь знайомі у Киеві хто може допомогти і привезти їжу?
КаваЗМолоком• 02 декабря 2023
Якось свекруху поклади в ендокринологічнмй центр на обстеження, центр мав договір з Пузатою хатою, вони забезпечували хворих зарчуванням
Дона Ко Ко
• 02 декабря 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Якби були, я б тут не питала
Омлетик• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Якби були, я б тут не питала
Знайдіть людину на Кабанчику
НичеНипанимаю• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Якби були, я б тут не питала
Яка назва клініки?
Дона Ко Ко
• 02 декабря 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
В каком именно больнице. Не может такого быть, что нет питания
вул.Довженка, 3. Лікарня, яка переїхала з Маріуполя, там оперують онко, може і не тільки
Пишу вірші, дорого• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Якби були, я б тут не питала
Краще знайти людину, в ідеалі знайомих, як ні, то на сервісах аля Кабанчик чи у групах на ФБ, щоб купувала / готувала і привозила їжу.
Бо кур´єр Глово підніматись на поверх і шукати палату не буде. А батько, не факт, що після операції зможе спускатись
НичеНипанимаю• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Ну он я вам вище скинула скріни клініка на Довженка,3 з харчуванням. Клініка назву має? Вона приватна, державна? Ви куди замовите їжу? По одній адресі може бути декілька організацій
мистерЛяпсус• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Якби були, я б тут не питала
Тоді пошукайте людину на сайті кабанчик.. або ще як варіант домовитися з таксистом по телефону,нехай одужуе як найшвидше
Чорт і Шо• 02 декабря 2023
Якщо ви за HBMedical, то раніше там все було.
Зателефонуйте просто на рецепції і запитайте.
Дона Ко Ко
• 02 декабря 2023
Дівчата, я не знаю як саме вона називається. Це довга історія, його мали оперувати в Кропивницькому. Лікар сказав, що в Києві краще обладнання і він там теж оперує запропонував їхати туди. Вчора по дорозі його туди відвіз. Все що я знаю, це адреса Довженка, 3. Лікарня, яка переїхала з усім обладнанням з Маріуполя.
Питання ж не в назві, а в тому як в Глово оформити доставку з Довженка, 1 Пузата Хата на Довженка, 3? Може я щось не так роблю? Хто в Глово замовляє, поясніть.
НичеНипанимаю• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Як вам доставлять за адресою, якщо там може навіть медичних центрів декілька? Відкрийте карту, це довжелезний будинок, там чого тільки нема
мистерЛяпсус• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Пузата на Довженка 1В
Пишу вірші, дорого• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Вам пояснюють, що за цією адресою кілька медичних установ. Спитайте у батька, в якій саме він. І де там його кур´єр має шукати?
Барабасиха• 02 декабря 2023
Автор, болт фуд мне пишет вот такое. А ваше хату вообще не предлагает почему-то. Но может дело в моей локации и оно ищет ближайшие заведения.
Млинець Мій• 02 декабря 2023
ще треба перевіряти в різний час ,бо через попит можуть ’не бачити’ ці заклади
НичеНипанимаю• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Мабуть ця. От бачте, там декілька лікарень за одною адресою. Не маючи точних данних жоден курьер не буде бігати в пошуках.
Там он є телефон, але ж я не знаю на скільки він актуальний. 0664490925
Пишу вірші, дорого• 02 декабря 2023
Там тільки тих, що переїхали з Маріуполя - обласна, онкологічна, дерматовенеролог вона і перинатальний центр
Дона Ко Ко
• 02 декабря 2023
Ответ дляБарабасиха
От і в мене так в Глово, не розумію, через один будинок хата від лікарні.. На гарячій лінії ПХ сказали що співпрацюють тільки з Гловло і Болт фуд.
Пишу в тому глово в пошуку суп.. видає том ям і всяку х..ню. А потрібна проста їжа - суп, пюре, котлета, сырники..
Всі хто пише за назву, адресу і т.д.Після операції буде дзвонити лікар мамі, вона запитає назву лікарні. Справа в тому, що я не можу в тому Глово знайти, що мені потрібно! Я цим додатком взагалі не користувалася раніше. Може воно тільки по геолокації працює якось?
Барабасиха• 02 декабря 2023
Попробуйте с болтом В нем видно, откуда возможна доставка. Ну пусть чуть дальше, не остынет же за 10-20 мин
Пишу вірші, дорого• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Вище на скріні телефони , зателефонуйте, якщо там справді немає харчування, то ви, певно, не перша з такою проблемою, вони підкажуть варіанти
Дона Ко Ко
• 02 декабря 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Дякую
Барабасиха• 02 декабря 2023
Автор, в болте вот так сейчас В самом верху вводите адрес. Лупой ниже ищите пузату хату. И ТЦ точка как раз ваша хата, на Довженко?
Дона Ко Ко
• 02 декабря 2023
Ответ дляБарабасиха
Так, в Тц на Довженка, 1. Дякую спробую болт