Дона Ко Ко• 02 декабря 2023
Хелп! Дівчата з Києва, як організувати їжу в лікарню!
Батька поклали в лікарню в Києві, на вул.Довженка,3 (м.Шулявська наче). В цій лікарні виявилось зовсім відсутнє харчування! Ми мешкаємо в іншому місті, батько там сам, сьогодні йому роблять операцію. Потрібно придумати, як йому доствляти їжу в лікарню. Поруч є Пузата хата, я могла би робити замовлення, та сплачувати. Але не розумію як!? Скачала додаток Глово, ввела адресу лікарні, але воно не видає через пошук Пузата Хата.. Що я роблю не так?
БоВжеВільна• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Дівчата, я не знаю як саме вона називається. Це довга історія, його мали оперувати в Кропивницькому. Лікар сказав, що в Києві краще обладнання і він там теж оперує запропонував їхати туди. Вчора по дорозі його туди відвіз. Все що я знаю, це адреса Довженка, 3. Лікарня, яка переїхала з усім обладнанням з Маріуполя.
Питання ж не в назві, а в тому як в Глово оформити доставку з Довженка, 1 Пузата Хата на Довженка, 3? Може я щось не так роблю? Хто в Глово замовляє, поясніть.
Почему вы не с отцом в такой ситуации??? Рядом обязательно кто то должен быть, это ж всего неск первых дней. Никто кроме вас не позаботится. Доставку заказать не выйдет, там нужно спецпитание
Дона Ко Ко
• 02 декабря 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Слухайте, це питання не по темі. Я живу в Дніпрі. Батьки в Кіровоград.обл. Мав оперуватися в Кропивницькому, мама би їздила до нього. Вчора з бухти барахти він з лікарем поїхав на Київ о 9 вечора. І сьогодні вже операція. Як маю опинитися так різко в Києві? Де мені там зупинитися?
Дона Ко Ко
• 02 декабря 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Там тільки тих, що переїхали з Маріуполя - обласна, онкологічна, дерматовенеролог вона і перинатальний центр
Дякую. Перша в списку. Додзвонилися до секретаря. Сказала немає фінансування на харчування зараз. Дізнається, як там замовляють всі і передзвоне.
БоВжеВільна• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Приїхати і зняти квартиру, а взагалі такий поспіх-це просто видурювання грошей. В дніпрі то набагато краще б зробили. Ви ж дочка, чому таке ставлення до батька? Це помилка оперуватись в такий підворотні
Дона Ко Ко
• 02 декабря 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Ви про що? Його оперує Кандидат Медичних Наук, один з найкращих лікарів хірургів-урологів! Відчепіться.
БоВжеВільна• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Вас лапшу навішали, шкода вас. Віччепилась
Файна_зупка• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Ви не ображайтесь,але ви зовсім не орієнтуєтесь в післяопераційному періоді.
Людина ні попити сама не може,ні встати до туалету.і це кілька днів.
Які там сирники?!
Найміть санітарочку або доглядальницю. Вона і їсти принесе
Які там сирники?!
Дона Ко Ко
• 02 декабря 2023
Всим дякую, питання закрите. Санітарка за гроші може ходити і купувати їжу в Пузату хату. А взагалі вже шукаю квартиру на тиждень, щоб могла поїхати мама і навідуватися до нього.
ЧупакабраЗеБест• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
автор, отец вообще сам на связи? он в осзнании?
вам надо по телефону у него спросить есть ли какая то санитарка, попробуйте с ней по телефону договориться чтобы она из ХАты ему приносила, а вы ей заранее деньги на карту и за еду, и за доставку.
ЧупакабраЗеБест• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
ой что вы оправдываетесь, нашли хорошего врача и слава Богу. пусть все сделает как надо.
накряйняк можно ему накупить детского питания в баночках, мне муж покупал .
ЧупакабраЗеБест• 02 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
еще хостелы есть, если кв очень дорого вам.