Звезда в шоке• 02 декабря 2023

раптовий запах диму який чую тільки я

чоловік каже шо він не відчуває його. в мене ще й ніс набрякший як типу перед хворобою.
шо це може бути?
svetolino• 02 декабря 2023
Ковид
парИла я парИла• 02 декабря 2023
В мене таке. Звужені судини в шиї, кисневе голодування, внаслідок мозок видає такі глюки.
автор Звезда в шоке • 02 декабря 2023
Ответ дляsvetolino
Ковид
теж шось на ковід одразу подумала. але інші запахи наче не спотворені.
Не стесняюсь• 02 декабря 2023
В мого батька таке нещодавно було. Каже , щось палять на вулиці, або чимось їдким топлять, аж все в нас в хаті смердить. Крім нього цього запаху ніхто не чув.
Kuzik9• 02 декабря 2023
Так може й спраді пахне димом і у вас чутливий нюх, після блекаутів минулого року багато підприємств стали палити вуглем і цей запах може бути ледь помітним але він є і розноситься зараза повсюди, я ненавиджу його капець як і ще і токсичний
автор Звезда в шоке • 02 декабря 2023
Ответ дляНе стесняюсь
пройшло?
Налогообложу• 02 декабря 2023
Ой, ми переїхали на іншу оренду і тут газовий котел. Перші два тижні все нормально, а потім мені усюди запах не те, щоб газ. А наче продукти горіння, наче в котлі витяжка на вулицю не справна. І тільки мені цей запах надокучливий до сказу. Купила аналізатор - все норм. Десь тижня три, а потім все норм.
Лупаю цю скелю• 02 декабря 2023
Мене так від негативу чистили, думала, що теж глюки, але відчувала запах землі і присмак.... Бррррр
Але тут багато в таке не вірить
Марс атакует• 02 декабря 2023
Бензином не пахнет? (не шучу). Лучше сходите к врачу, может и пустяк, а может быть серьезное дело.
автор Звезда в шоке • 02 декабря 2023
Ответ дляМарс атакует
ні, бензином не пахне. запах диму сигарет, як в прокуреній кімнаті