Романові Шадловському було 27 років. Мав освіту менеджера та працював на автозаправці. У 2017-му підписав контракт із ЗСУ й став військовослужбовцем 72 окремої механізованої бригади, мав позивний Рамзес. Обороняв Авдіївку, за що отримав нагороду. Під час війни на Донбасі переніс дві контузії. Повернувшись у 2019-му до цивільного життя, працював охоронником.
Романа вбили російські військові у Бучі в березні 2022 року.
Олександрові Приходьку назавжди 31 рік. Народився в Бучі. За освітою був кухарем. Любив готувати для себе й родини, а також мав досвід роботи у столичному ресторані. Останній період життя працював у сфері ритуальних послуг — допомагав виготовляти пам’ятники. На дозвіллі любив рибалити, мав хист до малювання.
Олександра теж убили російські військові у Бучі в березні 2022 року.
Ответ дляkh0110
Видимо таки да, потому как моего интеллекта и правда не хватит, что бы объяснить тут очевидные вещи
Так,бо його просто немає,нажаль.
По-іншому пояснити ваші ’ брєдні’ про ’ нормально жити в окупації’ не можливо.
Ответ дляSeehund
Нет, конечно, что может сделать человек с голыми руками против вооруженного? А даже если устроить бунт прилетят опять самолёты и все зачистят. Элементарные логические цепочки позволят избежать таких вопросов.))
«Мешканці здали українських воїнів, які сховались у підвалі, росіянам». Розповідь переселенця з Маріуполя.
В цьому вам і вся різниця.На півночі країни такого не було і бути не може,щоб ви там не казали.
Ответ дляДивнулька
Ну, спробуйте тоді пофантазувати хоча б на тему ’наші випускають, але сусіди не запускають’. Сподіваюсь, інтелекту на це вистачить.
Даремно сподіваєтесь
Ответ дляMtatjana
Удалено администрацией...
Ответ длямульти1
Я з вами абсолютно згодна, що то зло і не справедливо
Але це реальні розповіді моїх знайомих, як не доказуй, але вони за рашку і все
Тому і питання,чи варті вони того,щоб їх повертали в Україну
Ответ дляkh0110
Удалено администрацией...
Ответ дляВалентина Як
Я не против, если Украина станет немного меньше. Она и так уже давно немного меньше, только в лозунга «Крим - це Укрїна». На деле давно нет. И это просто надо принять. Войну в любой момент можно прекратить. Каждая из сторон может объявить, что «ми перемогли», что цель СВО достигнута.
Украина не может победить страну, которая больше ее по населению в разы. Вы же видите, что никто не хочет отправлять в Украину своих солдат на помощь. Пока дают оружие , деньги, но не людей. А скоро прекратят и финансировать.
Удалено администрацией...
Валентина Як• 03 декабря 2023
Ответ дляvesper204
Удалено администрацией...
svetlapanna• 03 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Сьогодні вночі здалися
Це відео облетіло всі канали.І ше раз довело НЕ МОЖНА домовлятичя з кацапами.Це падли.Крапка
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви розумієте різницю між армією і збродом ополчення?
Мобілізація в армію відбувається централізовано,справа нороду виконувати закони,а не ухилятися і ігнорувати їх.
это вы кого сбродом назвали?
Мы же здесь про нашу страну, про нашу армию, так кто это сброд??? а что касается выполнять законы, вот как только вашим придет повестка на фронт, так и посмотрим, как вы здесь будете писать про демобилизацию.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
У вас все нормально?а ви чого чекаєте? Коли сину дозволять виїхати за кордон? Бо ви лише триндіти вмієте
А щодо «освободітєлєй», то я з Херсону, і, на щастя, дочекалась їх.11го листопада 2022 року
.
І, якщо б ви хоч трошки мали емпатію, то, як мінімум, притримали б язика, а як максимум, то навіть в страшних думках нікому б такого не побажали, бо ви взагалі не уявляєте, що таке окупація.
Не пишіть мені більше, ви *****
nightwoman• 03 декабря 2023
Ответ дляBejza
Тут згодних на руський мір морище. Почитайте теми, як вони деребанять країну, як згідні на рашистьке громадянство
Не згодна з вами. ’морище’ з якої кількості?
Я з Херсона, всю окупацію поряд зі мною весь дім чекав Україну, ми на референдум з дому не виходили щоб ніхто з автоматом голосувати не заставив. Зараз в окупованій області багато родичів знайомих залишилось, всі чекають визволення.
Не без колаборантів, але не треба казати що всіх треба кинути. Люди чекають навіть зараз пишуть мені українською .
Ответ дляkh0110
Автор, а так же все кто за продолжение войны в этой теме, почему вы не на 0? Почему вы хотите воевать чужими жизнями? Вот реально, вам нигде не жмёт такое лицемерие?
За вашою логікою, треба було і гітлерівцям здатися, замість того щоб відправити мільйони людей на смерть. Жити при них таким пристосуванцям і зрадникам як ви, точно було не гірше.
Ответ дляnightwoman
У мене свекруха з Херсонської, зараз примусовоевакуйована, згідна, що ця область зовсім відрізняється від Луганської. Я не казала, що кинути, я навпаки так не рахую, мова про сепарів, які згвалтовані українською мовою і які пишуть, що в окупації норм.живуть
Ответ дляkh0110
Так вам она и не нравится, вы не готовы принять, что не все вокруг как вам кажется и спорите , спорите . Я не вижу смысла в пустых спорах, потому и беседу с вами прекратила.
Звісно не готова прийняти таких сепарів, які виправдовують окупацію, не донатять на зсу, а ви як думали?
Ответ длямульти1
а вони не планують повертатися
І це прекрасно!
Одне лише питання,чому ДО 2022 не првернулися на історичну батьківщину?
Ответ дляkh0110
Нет, я и вся моя семья киевляне, в восточные области мои тети уехали, выйдя замуж, ещё в 90-х
Це не ваш чоловік часом? Бо по-опису дуже схоже:
СБУ затримала агента фсб, який скоригував ракетні удари по Києву напередодні 2023 року
Саме за його координатами 31 грудня 2022 року агресор завдав ракетного удару по одному із корпусів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Також зловмисник розвідував локації штабів та місця найбільшого зосередження особового складу і військової техніки ЗСУ на території столиці та Житомирщини.
У результаті спецоперації співробітники СБУ викрили російського агента, встановили його місцезнаходження і затримали у власному помешканні у Києві.
За даними слідства, ворожим поплічником виявився 40-річний мешканець столиці, який сповідував прокремлівські погляди.
Ответ дляMtatjana
.
Не пишіть мені більше, ви *****
Дуже цікаво,ви також прокоментуєте цю інформацію,як і ваша підспівала в цій темі?
У деокупованому Херсоні в одній із виявлених катівень знайшли окрему кімнату, де утримували неповнолітніх осіб.
«Ми вперше зафіксували факт катування дітей», – заявив омбудсмен, зазначивши, що апарат уповноваженого виявив окрему камеру, де утримували неповнолітніх осіб.
«Одного з хлопчиків, йому 14 років, забрали тільки за те, що він сфотографував розбиту російську техніку, – повідомив омбудсмен. – Після цього його затримали і утримували там із застосуванням тортур».
Загалом, за інформацією уповноваженого Верховної Ради з прав людини, на деокупованій частині Херсонщини виявлено 10 катівень. З них чотири – у самому Херсоні.
...
Струм, протигаз, «кат-спеціаліст». Свідчення херсонців про російські катівні
«Привозили людей у мішках і ставили під стінку…», «До вух, пальців і нижніх органів під’єднували струм – і катували», «Били битами, ногами, кабелем», «Надягали протигаз і душили». Ці свідчення – від мешканців Херсону, яких під час російської окупації переслідували та піддавали численним жорстоким тортурам і катуванням. Цим людям вдалось вижити, а деякі з них погодились розповісти про це журналістам.
Знімальна група «Схем» побувала в Херсоні через тиждень після звільнення міста, щоб особисто поговорити з місцевими мешканцями – колишніми бранцями двох херсонських катівень і зафіксувати ці свідчення дій російської армії та підконтрольних їй угруповань.
...
Хто ви після цього,навіть коментувати не буду.Не рашистське дно,а ще нижче
...
Ответ дляL-i-s-a-92af
...
Жіночко, ви впевнені, що саме мені це писали? Чи аби що написать?
Ответ дляL-i-s-a-92af
...
І після таких статей ви ще бажаєте людям окупації
Ви монстр
Ответ дляMtatjana
А ви читайте кому піддакуєте,перш ніж схвально коментувати.
Ви тут лайки ставите kh0110,яка в свою чергу написала,що всі її багаточисельні родичі чудово живуть в окупації. А також вона зауважила,що розстріли цивільних на Київщині,як і катівні в Херсоні-це фейки і маніпуляції змі
Ви теж цим згодні? Добре вам жилося в окупації,як вона каже?
Ответ дляMtatjana
Ви монстр
Я всього лише зауважила,що якщо далі продовжити хейтити мобілізацію і припинити допомогати ЗСУ,то дуже скоро наші кордони значно звузяться,бо не буде ким їх утримувати.І ваш Херсон,а разом з ним і Запоріжжя,Миколаїв,Одеса,Харків,Дніпро-поповнять лави ’ нових республік’ рф з всією Донеччиною і Луганщиною,зрозуміло.
Як вам такі перспективи,подобаються?