L-i-s-a-92af• 02 декабря 2023

Тема для тих, хто згоден жити в окупації

Романові Шадловському було 27 років. Мав освіту менеджера та працював на автозаправці. У 2017-му підписав контракт із ЗСУ й став військовослужбовцем 72 окремої механізованої бригади, мав позивний Рамзес. Обороняв Авдіївку, за що отримав нагороду. Під час війни на Донбасі переніс дві контузії. Повернувшись у 2019-му до цивільного життя, працював охоронником.

Романа вбили російські військові у Бучі в березні 2022 року.

Олександрові Приходьку назавжди 31 рік. Народився в Бучі. За освітою був кухарем. Любив готувати для себе й родини, а також мав досвід роботи у столичному ресторані. Останній період життя працював у сфері ритуальних послуг — допомагав виготовляти пам’ятники. На дозвіллі любив рибалити, мав хист до малювання.

Олександра теж убили російські військові у Бучі в березні 2022 року.

https://hromadske.ua/posts/u-nas-takih-yak-vi-duzh...
Mtatjana• 07 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я всього лише зауважила,що якщо далі продовжити хейтити мобілізацію і припинити допомогати ЗСУ,то дуже скоро наші кордони значно звузяться,бо не буде ким їх утримувати.І ваш Херсон,а разом з ним і Запоріжжя,Миколаїв,Одеса,Харків,Дніпро-поповнять лави ’ нових республік’ рф з всією Донеччиною і Луганщиною,зрозуміло.
Як вам такі перспективи,подобаються?
А я писала, що не треба допомагати ЗСУ??
Mtatjana• 07 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А ви читайте кому піддакуєте,перш ніж схвально коментувати.
Ви тут лайки ставите kh0110,яка в свою чергу написала,що всі її багаточисельні родичі чудово живуть в окупації. А також вона зауважила,що розстріли цивільних на Київщині,як і катівні в Херсоні-це фейки і маніпуляції змі
Ви теж цим згодні? Добре вам жилося в окупації,як вона каже?
З яких це часів тут видно, хто ставить лайк? у вас уявний світ, розбирайтесь з ним самі
автор L-i-s-a-92af • 07 декабря 2023
Ответ дляMtatjana
Це писала коментаторка,яку ви лайкали і схвалювали.