Пьяная вишня• 03 декабря 2023

Проголосуйте, обираю горнятко на подарунок

Готую подарунки усім своїм друзям, задум - шкарпетки (останнє фото) і горнятко (косівська кераміка) - допоможіть обрати яке симпатичніше
Результат:
вже голосів: 870
267 (30.69%) 2
257 (29.54%) Поглядіти результат
123 (14.14%) 4
113 (12.99%) 3
110 (12.64%) 1
LoveYouOrNot• 03 декабря 2023
Ответ для__Jane__
Бо воно ж ’ горнятко’😄 якщо не помиляюсь— горнятко то горщик, а чашка то чашка, або філіжанка.
Короче,шо горнятки, шо носки,— суперподарунки
Коли кажуть ’горнятко’ в розмовній мові, то мають на увазі чашку.
100% у Львові так.

__Jane__• 03 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
100% у Львові так.
Ну може у вас у Львові так. Львів — то ж не вся Україна, правильно?
Може у вас у Львові п´ють з горщиків, таке теж може бути🤷‍♀️. Я п´ю з чашки.
vasilek5050• 03 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Склад: 82% бавовна, 15% поліамід, 3% еластан. і ціна 550? Як патріотично гроші за фігню деруть.
Не купуйте
juliyadorosh• 03 декабря 2023
може, на фото виглядає не дуже, але косівська кераміка дуже гарна. Колись купила кілька чашок на подарунок,потім хотіла собі таку- і не знайшла (чашка велика, для чаю,переважно роблять маленькі)
bella21• 03 декабря 2023
Господи, где вы вообще взяли эти чашки кошмарные? Это надо кого-то наказать что ли?
автор angelannet • 03 декабря 2023
Ответ дляbella21
Та ж няшні
Rey_555• 03 декабря 2023
Ответ для__Jane__
Горня та горнятко вживаються в більшості областей західної України. Принаймні я особисто знаю за Львівську, Франківську та Тернопільську. Жіночко, ви це слово вперше сьогодні напевно побачили і тут будете розповідати, як воно вживається?? Серйозно? Давайте срач зробіть, що ’галицький діалект’ то не укр мова. Зате на свинособача - то язык языков)

Taby• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Косівська кераміка навіть внесена до спадщини ЮНЕСКО, ви чого, люди
Ну воно етнічно, але ті яких ви виставили на фото не мають естетики. Дарувати таке треба тільки тоді, коли знаєте, що людина таке полюбляє.
Шкарпетки сподобалися, доречі
Киппи• 04 декабря 2023
Ответ дляvasilek5050
Не купуйте
Та я і не збиралася викидувати гроші на таку фігню.
__Jane__• 04 декабря 2023
Ответ дляRey_555
Удалено администрацией...
__Jane__• 04 декабря 2023
Ответ дляRey_555
Удалено администрацией...
LoveYouOrNot• 04 декабря 2023
Ответ для__Jane__
Пийте хоч з граньоного стаканчика.
У нас чашку можуть назвати горнятком, а все, шо ви пишете (пʼють з горщиків) брєд. 😅