Пьяная вишня• 03 декабря 2023
Проголосуйте, обираю горнятко на подарунок
Готую подарунки усім своїм друзям, задум - шкарпетки (останнє фото) і горнятко (косівська кераміка) - допоможіть обрати яке симпатичніше
Результат:
вже голосів:
267 (30.69%)
257 (29.54%)
Поглядіти результат
123 (14.14%)
113 (12.99%)
110 (12.64%)
миссАрфография• 03 декабря 2023
3. мити зручно і тримати. А взагалі то треш трешовий. таке щось наліпили.
миссАрфография• 03 декабря 2023
От якщо честно, то я б не обрадувалася таком аляповатому подарунку.
Пьяная вишня
• 03 декабря 2023
Це косівська кераміка, це ’фішка’ карпатська...
Пухнасті штани• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Це жах
Кицюююня• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
І що з нею робити? Особливо якщо це одна чашка? Навіть якщо б уявити,що воно гарне(а воно не дуже).
Пьяная вишня
• 03 декабря 2023
Наприклад подрузі котра в США буде приємно отримати чашку карпатську, з дому типу
А поговорить?• 03 декабря 2023
Мені кума часто дарувала то чашку, то заврник, то підставку, то картину. Виносила в під´їзд, залишала на поштових скриньках, люди розбирали.
Пьяная вишня
• 03 декабря 2023
Ответ дляКицюююня
Любити, пити каву зранку
Планшетница• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Удалено администрацией...
Планшетница• 03 декабря 2023
Ответ дляКицюююня
Каву пити
Пьяная вишня
• 03 декабря 2023
Косівська кераміка навіть внесена до спадщини ЮНЕСКО, ви чого, люди
Молода і нерозважлива• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Фішкою, звісно, можна зробити все, що завгодно, але воно ж не зручне. Дуже товсті краї, з таких чашок незручно пити. Правильно вище написали, з великою вірогідністю те горнятко відправиться в смітник. А Ви б хотіли такий подарунок?
Пьяная вишня
• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Удалено администрацией...
В Карпати ж їздили, хоч половина, то як не зрозуміти що то за горнятка і в чому фішка?...
Кицюююня• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Каву пити
Ви думаєте,що у людей немає з чого пити? Це дуже і дуже індивідуально. Треба прямо вгадати,щоб людині таке сподобалось. В мене, наприклад,вдома весь посуд набором,в різнобій чашок немає.
Файна_зупка• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
В Карпатах повно інших ’фішок’, не таких стрьомних.
Шкарпетки, до речі, - ок.
Пьяная вишня
• 03 декабря 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я і собі планую весь посуд косівської кераміки купити... Це дорогезні чашки по 400-500грн
Планшетница• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Їсти, пити і на позашляховиках на гору виїхати, вони їздили.
Пьяная вишня
• 03 декабря 2023
Ответ дляТоска в носках
А чого ’горнятко’? Це ж чашка
У Карпатах немає слова Чашка
Планшетница• 03 декабря 2023
Ответ дляКицюююня
Значить автор знає, що вгадає з подарунком.
Молода і нерозважлива• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Та хоч куди нехай буде внесена, воно страшне. Ну пороздивлятись десь в музеї як образчик наївного мистецтва, от і все. Дома таке навіщо?
Тоска в носках• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
У Карпатах немає слова Чашка
тобто не українська мова?
Вареничніца• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Явно не пить с нее, как сувенир может кто берет, когда бывает в тех местах ..типа как тарелки, что на стену вешают.
Кто будет пить с такой толстенной чашки? Я например тонкий фарфор люблю
Планшетница• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Автор гляньте в цьому майстра, я брала на святвечір в нього посуд.
Пьяная вишня
• 03 декабря 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива