Пьяная вишня• 03 декабря 2023
Проголосуйте, обираю горнятко на подарунок
Готую подарунки усім своїм друзям, задум - шкарпетки (останнє фото) і горнятко (косівська кераміка) - допоможіть обрати яке симпатичніше
Результат:
вже голосів:
267 (30.69%)
257 (29.54%)
Поглядіти результат
123 (14.14%)
113 (12.99%)
110 (12.64%)
Ответ дляlilu502
Ви все правильно робите! Просто почитавши коменти якось не по собі стає
Ага, є такий післясмак мерзкий...
Rina_europa• 03 декабря 2023
Мені також все подобається, але особливо припала більше до душі на третьому фото та шкарпетки)
Ответ дляlilu502
зайшла на сайт, розміри тільки великі🥹 Сподіваюся, зʼявляться!
На свята розібрали, з´являться потім точно
Nataly_Nab• 03 декабря 2023
Дуже дивні, як на мене.
Я зі скромної сім´ї, у нас не дуже ’перебирають ’ , але я би не користувалась таким посудом 100% і не із за ціни. Але якщо Вам подобається і Ви впевнені, що вашим друзям це до душі, чого б ні, але не можу проголосувати за жодну, вибачте.
Ответ для_Н_а_т_а_л_и_
Автор, чашки прикольні. Але сфоткали ви їх коряво. Це приклад, як не треба фотографувати товар на продаж.
Перша мені здається зручнішою, але то на мій розсуд. Єдине, що мені не подобається в такому посуді, що треба ручками мити, але то таке.
А я спробую у посудомийці, думаю можна, там же гразурь, фарба під глазурью
Ответ дляKysya 26
Зато есть слово ’ поглядиты’
У вас проблеми з гумором
Автор, я была бы рада такому подарку. Я не в Украине и с удовольствием бы имела дома что-то подобное, аутентичное, домашнее, теплое, напоминающее о стране. Это посуда не на каждый день, под настроение конечно. И когда было бы настроение я пила бы с этой чашечки глинтвейн, каждый раз с тёплыми чувствами вспоминая дарителя
Mira29-c3c3• 03 декабря 2023
Ответ дляangelannet
У вас проблеми з гумором
То не гумор .то відверте глузування над українською мовою
.
YOzhik v tumane• 03 декабря 2023
Вспомнилось выступление в метро виртуоза на дорогущей скрипке. Почти для всех прохожих это было пиликанье. Но на его концерт ценой несколько сотен баксов шла уже другая публика. Так и тут...
Ksenia-e9d7• 03 декабря 2023
Прикольно, як у всіх змінилася думка після зняття анонімів)) Я за шкарпетки, ніколи зайвими не будуть
Ответ дляYOzhik v tumane
в метро люди идут по своим делам и пиликанье на скрипке в помещении с плохой акустикой - с чего там быть в восторге?
У мене враження, що більшість і справді їздить в гори лиш бухати..жодних спостережень, знайомств з місцевими і тд
Ответ дляRolisa
по-моему, красная кружка нескафе нам как-то аутентичнее будет. и уж поаккуратнее и удобнее этих.
Юлия_Юлия-2175• 03 декабря 2023
Автор, горнятко дуже на любителя.
Я люблю і українську вишивку, і ляльки мотанки (сама і вишиваю, і мотанки робила), люблю глиняний посуд, але от такі горнятка взагалі не подобаються, не моє і в інтер´єрі дратували б.