Пьяная вишня• 03 декабря 2023

Проголосуйте, обираю горнятко на подарунок

Готую подарунки усім своїм друзям, задум - шкарпетки (останнє фото) і горнятко (косівська кераміка) - допоможіть обрати яке симпатичніше
Результат:
вже голосів: 870
267 (30.69%) 2
257 (29.54%) Поглядіти результат
123 (14.14%) 4
113 (12.99%) 3
110 (12.64%) 1
lilu502• 03 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
оно неаккуратно сделано. стиль левой пятки. некрасиво.
Вам ніхто й не пропонує

автор angelannet • 03 декабря 2023
Ответ дляlilu502
Ви все правильно робите! Просто почитавши коменти якось не по собі стає
Ага, є такий післясмак мерзкий...
Аnnеt• 03 декабря 2023
Ответ дляlilu502
Вам ніхто й не пропонує
у меня спросили мнение. для этого создали тему. нет?
Апель-синка• 03 декабря 2023
Ответ дляЙцфыяч
фото
Вот, отличная косовская чашка. И недорого.
Rina_europa• 03 декабря 2023
Мені також все подобається, але особливо припала більше до душі на третьому фото та шкарпетки)
lilu502• 03 декабря 2023
Ответ дляangelannet
Шкарпетки dodo socks, там багато гарнезних... Я теж на 1 фото певно зупинюсь
зайшла на сайт, розміри тільки великі🥹 Сподіваюся, зʼявляться!
Аnnеt• 03 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
А чи є така кераміка, але щоб не виглядала так грубо?
у меня была сахарница в таком стиле. уже не помню кто дарил. ужасная. выбросила.

автор angelannet • 03 декабря 2023
Ответ дляlilu502
На свята розібрали, з´являться потім точно
Nataly_Nab• 03 декабря 2023
Дуже дивні, як на мене.
Я зі скромної сім´ї, у нас не дуже ’перебирають ’ , але я би не користувалась таким посудом 100% і не із за ціни. Але якщо Вам подобається і Ви впевнені, що вашим друзям це до душі, чого б ні, але не можу проголосувати за жодну, вибачте.
автор angelannet • 03 декабря 2023
Ответ для_Н_а_т_а_л_и_
Автор, чашки прикольні. Але сфоткали ви їх коряво. Це приклад, як не треба фотографувати товар на продаж.
Перша мені здається зручнішою, але то на мій розсуд. Єдине, що мені не подобається в такому посуді, що треба ручками мити, але то таке.
А я спробую у посудомийці, думаю можна, там же гразурь, фарба під глазурью
Kysya 26• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
У Карпатах немає слова Чашка
Зато есть слово ’ поглядиты’
Mira29-c3c3• 03 декабря 2023
Ответ дляKysya 26
Зато есть слово ’ поглядиты’
А що не так з цим словом?
автор angelannet • 03 декабря 2023
Ответ дляKysya 26
Зато есть слово ’ поглядиты’
У вас проблеми з гумором
Rolisa• 03 декабря 2023
Автор, я была бы рада такому подарку. Я не в Украине и с удовольствием бы имела дома что-то подобное, аутентичное, домашнее, теплое, напоминающее о стране. Это посуда не на каждый день, под настроение конечно. И когда было бы настроение я пила бы с этой чашечки глинтвейн, каждый раз с тёплыми чувствами вспоминая дарителя
Mira29-c3c3• 03 декабря 2023
Ответ дляangelannet
У вас проблеми з гумором
То не гумор .то відверте глузування над українською мовою .
YOzhik v tumane• 03 декабря 2023
Вспомнилось выступление в метро виртуоза на дорогущей скрипке. Почти для всех прохожих это было пиликанье. Но на его концерт ценой несколько сотен баксов шла уже другая публика. Так и тут...
Ksenia-e9d7• 03 декабря 2023
Прикольно, як у всіх змінилася думка після зняття анонімів)) Я за шкарпетки, ніколи зайвими не будуть
Kysya 26• 03 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Вы в се6е, уважаемая? Не знаю где Вы откопали этот скрин. Лечите свою параною.https://uk.worldwidedictionary.org/подивитися
Аnnеt• 03 декабря 2023
Ответ дляYOzhik v tumane
в метро люди идут по своим делам и пиликанье на скрипке в помещении с плохой акустикой - с чего там быть в восторге?

автор angelannet • 03 декабря 2023
У мене враження, що більшість і справді їздить в гори лиш бухати..жодних спостережень, знайомств з місцевими і тд
Аnnеt• 03 декабря 2023
Ответ дляRolisa
по-моему, красная кружка нескафе нам как-то аутентичнее будет. и уж поаккуратнее и удобнее этих.
автор angelannet • 03 декабря 2023
Йой, а я ще такі підсходинки собі хочу..і повний комплект посуду...
granfola• 03 декабря 2023
Ответ дляТрусиковед
Нашо воно таке страшне
Косовскую керамику внесли в Репрезентативный список нематериального культурного наследия человечества ЮНЕСКО.
WomAnn• 03 декабря 2023
Ответ дляЙцфыяч
фото
На ваших фото кращі варіанти!
WomAnn• 03 декабря 2023
Ответ дляangelannet
Собі беру першу, подрузі другу... Приїде то оціню розміри і ТД, тоді контрольно вирішу і докуплю іншим додатково
А ваші подруги вони ваші землячки і ви всі з одного регіону?
WomAnn• 03 декабря 2023
Ответ дляangelannet
У вас схожий будинок?
WomAnn• 03 декабря 2023
Ответ дляangelannet
А де ви мешкаєте?
Юлия_Юлия-2175• 03 декабря 2023
Автор, горнятко дуже на любителя.
Я люблю і українську вишивку, і ляльки мотанки (сама і вишиваю, і мотанки робила), люблю глиняний посуд, але от такі горнятка взагалі не подобаються, не моє і в інтер´єрі дратували б.
WomAnn• 03 декабря 2023
Люблю українське, але щось витончене, для мене ці чашки занадто грубі і не гарні.
Моя дитина робила такі на гончарстві, тримали вдома лише тому що робила дитина. А так..
Гори і подорожі на Закарпаття не люблю. Чому всі їх мають любити.
Odetta Furs• 03 декабря 2023
Удалено администрацией...