Пьяная вишня• 03 декабря 2023

Проголосуйте, обираю горнятко на подарунок

Готую подарунки усім своїм друзям, задум - шкарпетки (останнє фото) і горнятко (косівська кераміка) - допоможіть обрати яке симпатичніше
Результат:
вже голосів: 870
267 (30.69%) 2
257 (29.54%) Поглядіти результат
123 (14.14%) 4
113 (12.99%) 3
110 (12.64%) 1
Odetta Furs• 03 декабря 2023
Ответ дляangelannet
У мене враження, що більшість і справді їздить в гори лиш бухати..жодних спостережень, знайомств з місцевими і тд
не знаю,какие там местные в горах,но после 24.02.22- восток очень хорошо знаком с местными Львова и .д.

nova_mama• 03 декабря 2023
Тут ще питання зручності.
У моєї мами була чашка за формою схожа на фото 2.
Досить довго мама пила з неї каву.
Хоч і товсті стінки, чашка була зручною.
На рахунок зручності решти я не впевнена.
Ворона• 03 декабря 2023
Мне понравилось фото 4 своей необычной формой.
Allize_di• 03 декабря 2023
Мені краще невелику тарілку ніж горнятко. Шкарпетки гарні
Подрысь• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
В Карпати ж їздили, хоч половина, то як не зрозуміти що то за горнятка і в чому фішка?...
Автор, если кто-то из друзей любит такую аутентичность, то дарите. Но не всем друзьям подряд. Как сувенир для заграницы неплохо. Но местные не оценят, им практичность нужна.
А вот носки всегда гуд! Хотя бы дома носить это супер.
автор angelannet • 03 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
А ваші подруги вони ваші землячки і ви всі з одного регіону?
Саме так
Киппи• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
фото
Якби щось і брала собі, то миску на вареники і борщ. От саме з глиняного посуду мені ці страви просто ух!

автор angelannet • 03 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
У вас схожий будинок?
У мене сучасніший, але сходинки в будинок будуть з такими підсходинками певно..буде щось середнє між скандинавією і дозованою гуцульщиною
автор angelannet • 03 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
А де ви мешкаєте?
Івано-Франківськ
Подрысь• 03 декабря 2023
Ответ дляБутербродница
Що таке ліжника узор? Як воно перекладається на російську?
это коврики такие покрывала толстые, местные умелицы плетут
Rey_555• 03 декабря 2023
Тут всі так зафукали :( Ну посуд керамічний такий дійсно дуже специфічний. Але в моєї бабусі були схожі горнятка і кераміка. Мені було б приємно щось таке отримати, бо ностальгія. Ну а більшість - так, не зрозуміють.
Rey_555• 03 декабря 2023
Ще хочу додати, що були саме по формі такі, як горнятко №2. Просто з іншим малюнком (простішим). Згадую, як пила з них в дитинстві кисіль, какао гаряче взимку, молоко
автор angelannet • 03 декабря 2023
Ответ дляRey_555
Осьо мені вислали ще інші на вибір, гарненькі
shkoda_anna• 03 декабря 2023
Ответ дляangelannet
Ну як чашки в купі стоять, то ще нічого. А як одну взяти до рук, то назвати її гарною язик не повертається. Історія, спадщина, розумію, але не охайна, малюнок не виважений, як викопали десь із середньовічного кургану.
Adelyna• 03 декабря 2023
Автор, тему всю не прочла, но нашла https://kosivbazar.net.ua/ru/category/36 Вам подешевле ,не знаю ,может и старый сайт со старыми ценами, а может реально сами производители, мое мнение - возможно 2 чашки набором , пара, будут смотреть гармоничнее на кухне.
Киппи• 03 декабря 2023
Ответ дляУгги в горошек
https://shop.brave.ua/uk/clothes/socks/42737-hutsu...
Склад: 82% бавовна, 15% поліамід, 3% еластан. і ціна 550? Як патріотично гроші за фігню деруть.
Киппи• 03 декабря 2023
Ответ дляКлементина
Проголосувала за першу.
Мені подобаються і чашки і шкарпетки. Взяла б собі на дачу пити чай біля каміну.
Вас ціна 550 грн за це не дивує? Склад: 82% бавовна, 15% поліамід, 3% еластан.
ellllena.ua• 03 декабря 2023
Ответ дляgranfola
Косовскую керамику внесли в Репрезентативный список нематериального культурного наследия человечества ЮНЕСКО.
Удалено администрацией...
Киппи• 03 декабря 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Прикольно, як у всіх змінилася думка після зняття анонімів)) Я за шкарпетки, ніколи зайвими не будуть
У мене не змінилася. Несмак є несмак і за дурні гроші.

Киппи• 03 декабря 2023
Ответ дляangelannet
Заспокойтеся зі своїми горами. У мене з 2019 року Закарпаття = влетиш на дурні гроші. З тими цінами захмарними хай самі знайомляться зі своїм краєм і спостерігають.
Киппи• 03 декабря 2023
Ответ дляangelannet
Йой, а я ще такі підсходинки собі хочу..і повний комплект посуду...
У Вас будинок в такому стилі?
shamarik_turk• 03 декабря 2023
Ответ дляangelannet
Справа не в горах чи в традиціях Прикарпаття і тд, просто більшість зараз полюбляє все гарненьке, ладненьке. Та й з часом ми всі ’підсіли’ на фабричне, західне, більш зручне, а ручна робота недосконала як фабрічна, то й виглядає більш грубою і негарною.
В нас на півдні і сході був такий самий посуд, тільки візирунки інші. В прабабці в 80-х як село на Херсонщині вже вимирало і її до себе забирали в Запоріжжя, то мама взяла на згадку про дитинство такого плану чашку і 2 миски для вареників. Чашка залишилась, а миски побились. Сестра моя електрик, якось прийшла на виклик до будинку що в спадщину отримали онуки. Бачить, в кутку такі ж самі декілька мисок лежать. Спитала звідки вони, типу в прабабці такі самі були, навіть квітки такі ж, тільки іншого кольору. Їй-ой, як хочете то забирайте, бо ми ремонт тут робитемемо, то на смітник приготували. Мама така щаслива була побачити ті миски. Для неї це щось про теплі спогади з дитинства, для молодих нащадків-несучасне і несмак.
Обирайте за своїм смаком. Мені б така чашка, живучи за кордоном, була б теплою згадкою про Батьківщину.
Ann1380• 03 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
А вы ей что дарили?
Ничего, я не люблю бестолковые подарки. Дарила деньги крестнице, с собой брала угощения к столу, когда приходила.
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Ответ дляangelannet
Ой,мені дзвоник сподобався))))
vihola• 03 декабря 2023
Шкарпетки сподобались, а кераміка ні.
Svitlaaana• 03 декабря 2023
мені подобається косівська кераміка
Аквис• 03 декабря 2023
Ответ дляshamarik_turk
Очень понимаю то, что вы описываете. У меня в оккупированном Донецке осталось много знакового и родного, как бы хотела забрать эти частички прошлой жизни.

Девочки, цените тех людей, которые дарят подарки душой и с душой.
автор angelannet • 03 декабря 2023
Ответ дляКиппи
Там чудова якість, беру не перший рік на подарунки... Всі носять роками - щоразу бачу на ніжках свої даровані шкарпетки, навіть які подарувала ще кілька років назад.. і сама ношу
__Jane__• 03 декабря 2023
Ответ дляТрусиковед
Нашо воно таке страшне
Бо воно ж ’ горнятко’😄 якщо не помиляюсь— горнятко то горщик, а чашка то чашка, або філіжанка.
Короче,шо горнятки, шо носки,— суперподарунки
Rey_555• 03 декабря 2023
Ответ дляangelannet
Дійсно гарні) Я думаю, що це хороший подарунок) Оосбливо, якщо Ваші друзі з західних областей України, думаю, що оцінять)