А_я_ЛОЖУ!• 03 декабря 2023

А вы покупаете сейчас польские товары?

Украина находится на 8-м месте по объему экспорта польских товаров.
Вы продолжаете их покупать на фоне того, что творится сейчас на границе?
Результат:
вже голосів: 64
34 (53.13%) Да
30 (46.88%) Нет
Дама_с_караваем• 03 декабря 2023
Ответ дляГарнюнька
Чому ні? Вони якісніше і дешевше. Заблокували і що? Наші чоловіки заблоковані в Україні вже два роки. А там, то лише бізнес наших бариг і недобросовісна конкуренція
Вы вообще не в курсе кто это все организовал? У вас в коробочке опять шифр, что наши виноваты?
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Гарнюнька• 03 декабря 2023
Ответ дляДама_с_караваем
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Якщо ви думаєте про ро ійський слід, то помиляєтеся. Поляки завжди ненавиділи українців, хто не був там, той не розуміє. Вони відстоюють свої інтереси, не треба було нашим нагліти. Таке блокування мене не зачіпає, як і вас, як і мільйони. Кордони закриті зсередини. Давайие почніть з істини, а тоді чіпляйтеся за другорядні речі. Я не переживаю за чужий бізнес, і дальнобоїв, які заробляють, коли решта закриті
Дама_с_караваем• 03 декабря 2023
Ответ дляГарнюнька
У вас прямо все по тексту))) ще й українською для правдоподібності
Откройте хотя бы гугл и почитайте, кто такой Рафал Меклер.
Хотя я уверена, вы знаете.
Леопардові панчохи• 03 декабря 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Как амёба...
А у Вас высшая цель? Жизнь в борьбе. Вам 17?
Потребую апгрейду• 03 декабря 2023
Вы сначала поймите почему то происходит, частично наши в этом виноваты
#Пойду_кгадалке• 03 декабря 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
А там, где вы сейчас, норм?
Норм
Гарнюнька• 03 декабря 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Хотя я уверена, вы знаете.
По тексту, то у вас. У мене по логіці

Фима Собак• 03 декабря 2023
Ответ дляГарнюнька
Поляки ненавидят украинцев - это новый вброс русни. И вся эта ситуация очень разогрета с их помощью. Поляки нам очень помогали с самого начала войны и продолжают помогать.
Очень жаль что русня своими клещами везде влазит , а люди не понимают
В рот не ложи• 03 декабря 2023
Ответ дляФима Собак
Наскільки прослідковується з змі це робота олігархів оркостанівських.
Сплюшка• 04 декабря 2023
Я не купувала польські товари