Анонимушка• 03 декабря 2023

Іграшка на 9 міс.

Що зараз цікавого для дітей на цей вік? Дівчинка яещо має значення. До 700 грн
Olga_72• 03 декабря 2023
Жук каталка музыкальный с малышом
бизи-домик, , бизи погремушка, юла, музыкальный слоник, пультик,книжка бабочка музыкальная.
автор Анонимушка • 03 декабря 2023
Ответ дляOlga_72
Жук каталка музыкальный с малышом
Величезне вам дякую
А Я Самая Самая• 03 декабря 2023
Ответ дляOlga_72
Жук каталка музыкальный с малышом
А почему именно слоник?
Olga_72• 03 декабря 2023
Слоник потому что качество, потому что кнопки легко нажимаются, и укр мова
Olga_72• 03 декабря 2023
Это хиты
Царевна_несушка• 03 декабря 2023
Якщо ви живете в Києві то поїхати в дитячий світ в Дарниці та подивитись іграшки.. такж магазин Антошка . Там такий великий вибір іграшок раніше був, і не тільки іграшок для дітей. Музичні іграшки не всі діти люблять. Моїй дитині не подобалось. Я б не купляла музичну , якщо на подарунок.
Царевна_несушка• 03 декабря 2023
Юла також ну таке . Раз чи 2 покрутить і буде валятися . Можна купити хай буде , але не дуже дітям воно цікаво. Це в наше дитинство та юла та неваляшка
Тектологиня 80lv• 03 декабря 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
+100
Психологи не радять музикальні іграшки.
автор Анонимушка • 03 декабря 2023
Ответ дляOlga_72
Это хиты
Дякую.
автор Анонимушка • 03 декабря 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ні, я$не в Києві
Царевна_несушка• 03 декабря 2023
Ответ дляАнонимушка
Ні, я$не в Києві
Подивіться щось таке .. повинно бути в дитячих магазинах чи щось подібне. Раніше було подібне. То буде цікаво . У моєї дитини як машинка був будиночок з ключами фігурками виробник Україна Дуже подобалось
Царевна_несушка• 03 декабря 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
+100
Психологи не радять музикальні іграшки.
Так. Дратує дитину. Якби просто виключалося воно і були інші функції то так. От сам собі включи і увесь час слухай.. Дратує. У нас було піаніно в магазині порадили. Дитині не подобалось іграшка. Погрався 1 хвилину і кинув
Царевна_несушка• 03 декабря 2023
Ось знайшла на розтетці. Був дешевий, але дитина увесь час гралася. Улюблена іграшка. 259 грн. Справа не в ціні , а щоб буласцікава
Царевна_несушка• 03 декабря 2023
Дивіться який вибір
автор Анонимушка • 03 декабря 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ооо, в моєї такий був 12 років назад
Царевна_несушка• 03 декабря 2023
Ответ дляАнонимушка
Ооо, в моєї такий був 12 років назад
От бачите. Гралася? В моєї дитини улюблена. Не купляйте дороге , а щоб дитині цікаве було.. навіть зараз продають бо актуальне. У мене хлопчик 13 років . Теж на рік купляла .
автор Анонимушка • 03 декабря 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Гралась. Думала може щось цікавіше тепер є
Царевна_несушка• 03 декабря 2023
Ответ дляАнонимушка
Ну можна і плейстейшен подарувати , але гратися не буде . Зайдіть на сайт розетка то там такий вибір. Якщо ви в іншій країні то взагалі вибір величезний.
Кудрі кручу сама• 03 декабря 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
+100
Психологи не радять музикальні іграшки.
О боги… почему ? Что за бред ?
Кудрі кручу сама• 03 декабря 2023
Автор, приблизительно в этом же возрасте бабушка подарила дочке мультикуб от киддиленд. Это просто восторг и чудо игрушка . Дочка ею играла постоянно, даже сейчас ( ей скоро 4 года) достает иногда ее. Правда цена на него не 700 грн
Кудрі кручу сама• 03 декабря 2023
Из дешевых и классных развивашок
Olga_72• 03 декабря 2023
Ще вот такой авокадо со шнуровкой червячком и бизи погремушка ракета. Ракета очень классная. У нее есть розетка на шнурке и вибрирует после прокрутки
Olga_72• 03 декабря 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Это кому как заходит. Кому-то сортер и пирамидка нужны с 2 лет, а ребенку автора 9 месяцев. В этом возрасте половина детей ещё только погремушками играют, а вторая половина музыкальными игрушками играет.
Olga_72• 03 декабря 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
В 9 месяцев ребенок не будет вставлять ключики по цвету. Это домик на 18месяцев и старше.
автор Анонимушка • 03 декабря 2023
Ответ дляOlga_72
Моя вставляла, тчно пам´ятаю.
автор Анонимушка • 03 декабря 2023
Ответ дляOlga_72
Дякую
Alyoshca• 03 декабря 2023
Не впевнена що на 9 міс, але на рік малій купували сортер, рамки-вкладиші, каталку-візочок. Сортер і рамки не одразу виходило, але поступово навчилась і гралась часто. Вона любить розвиваючі іграшки:) А зараз на 2 роки купила ось такий трек-спуск, як на фото. Прикольна іграшка:) Думаю можна і раніше брати. Правда машинки там не дуже великі ( десь 3*4 см), тож потрібно слідкувати.
Царевна_несушка• 03 декабря 2023
Ответ дляOlga_72
На сайте есть разные сортеры . . Не обязательно домик. Ну тогда игрушки ’тоmy ’для малышей до года не сортеры . Ну юлу он тоже крутить не будет. Там усилие надо чтобы покрутить.