Jave• 03 декабря 2023

Що там з коровою у сусіда

Бачу що наша "хата -країна" "горить", давайте ділитися позитивними новинами чи здохла вже на кінець другого року повномасштабної війни корова у сусіда?)))
Чи світ влаштованний так, що з агресором торгує весь світ, діти їхніх чиновників та виробників зброї працюють в комітетах по розброєнню, а нам блокують дороги наші найближчі сусіди члени ЄС..
Дівчата, коли здохне корова сусіда і він перестане палити нашу хату?
Metelitsa• 03 декабря 2023
Ответ дляБізешка
В нас взагалі зараз в політиці робиться, казна що, не туди свою енергію використовує влада, замість того щоб мати одну стратегію та позицію, вони сваряться та влаштовують 95 квартал. Я думаю західним партнерам це дуже подобається і вони від цього ще більше будуть нам допомагати та давати зброю. От хто хоче вкладати кошти в країну, де під час війни основні гілки влади влаштували публічні сварки?
А що Кличко повинен був сказати?
Його слуги не кошмарять 2 роки?
lus_so• 03 декабря 2023
Світ, на який ви жалієтесь, ’прожував і виплюнув’ ссср і зробив це суто економічними методами.
Pole• 03 декабря 2023
Ответ дляPeres Lal
Ближе к вечеру ожидаем прямое включение нашего корреспондента Мани Кимберли, которая в прямом эфире нам продемонстрирует пустые коридоры рашкиных военкоматов, бунты российских матерей готовых снести власть хуйла, голодающих лаптеногих, о которых она каждодневно вещает. Не переключайтесь.
Ви дещо запізнилися, он вище вона під ніком Ізідда))
lekon-lekon• 03 декабря 2023
Ответ дляIrinkalak
А чому вони мають з рашкою воювати?
Кожна краiна пилюе своi iнтереси. Украiнцiв скоро попруть поганою метлою з Польшi та ЕC. Нашо нам допомагати якщо ми всi грошi пизди.., ?
Вже набридли зі своїми п*здемо гроші, випруть біженців (які зараз нормально підтримують економіку Польші). Польща забула вже від кого стримують їх кордони українці. Я їм бажаю відчути теж, що і в 1939 році, раз у них пам´ять коротка. Виросли на грошах ЄС, були ж такими совками, ще й гонорові, пам´ятають тільки як українці їх вбивали, а як рашисти, то з ким не буває.
Бізешка• 03 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
А що Кличко повинен був сказати?
Його слуги не кошмарять 2 роки?
А чи повинна влада під час війни взагалі влаштовувати такі публічні розбирання?
автор Jave • 03 декабря 2023
Ответ дляlus_so
І скільки років знадобилось світу щоб виплюнути срср? І скільки років війни в Афганістані для цього знадобилось?
Peres Lal• 03 декабря 2023
Ответ дляPole
Да, раненько появилась. Значит ждем инсайд-откровений из жизни лаптеногих.
автор Jave • 03 декабря 2023
Ответ дляБізешка
на зелених управи вже не найти, якщо безмозгла безугла дозволяє собі тролити Залужного то уявіть в якому безвиході вже був Кличко що сказав це німецьким журналістам
Pole• 03 декабря 2023
Ответ дляlekon-lekon
Ну так вони ж поляки і порушили, спочатку війни відкрили нам кордони ЄС, щоб якось полегшили ношу війни, а тут вони вже мало заробляють. Хай з рашистами воюють, мы їм будемо допомагати, зброю слати. Гнилі людішки, гонорові, їх влаштовує тільки Україна як щит і на колінах, а вони будуть розвиватися за рахунок нашої війни.
Зараз всі кругом розвиваються за рахунок нашої війни, і тільки Україна- загибається((
Metelitsa• 03 декабря 2023
Ответ дляБізешка
І ше про 95 квартал і аідсутність єдиної позиції: осінь 2021.
КМДА ініціює утворення Тероборони. Міноборони називає це піаром.
Що про це Лаченпише?
Якщо пише взагалі
Бізешка• 03 декабря 2023
Ответ дляJave
Та я це розумію, просто таке відчуття, що для них вже війна закінчилася і вони думають тільки про своє політичне становище, а від цього страждають звичайні люди. Розвели цирк, з нас весь світ сміється, вони думають, що будуть в ЄС і НАТО? Нас туди ніхто не кликав і не буде.
Metelitsa• 03 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Спитайте в ОПи.
Не мери міст на них нападали, а вони на мерів.
Нагадати як?
Metelitsa• 03 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Чк Ви розцінюєте дії Безуглої і Арахамії?

Знову хтось нападає на бідну-нещасну владу чи все ж таки вони когось атакують?
Бізешка• 03 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa

Ви напевно мене не зрозуміли, я не захищаю владу, а навпаки, вважаю це все і безуглу і всіх інших тупими, якщо під час війни вони можуть собі дозволити такий срач. Де ви прочитали, що я вважаю, що на бідну нещасну владу нападають?
Metelitsa• 03 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Так а навіщо ОПа 2 роки кошмарить Кличка?
Навіщо через суди знімають із посад мерів тих міст, які не ’зелені’?
Чи це мої вигадки?
Бізешка• 03 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
Чи це мої вигадки?
До чого тут це? Я вважаю що розбірки не мають виносити в медіапростір, взагалі під час війни розбирань не має бути, я засуджую всіх і Зе в тому числі.
Metelitsa• 03 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Можливо я Вас і не зрозуміла.
Але Ви иак прдали інформацвю. Бо не я одна так трактувала подану Вами новину.

Посилання на Лачена також неоднозначне.
Де він був, коли Кличка травили медійно осінню 2021?
Бізешка• 03 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
Можливо я Вас і не зрозуміла.

Посилання на Лачена також неоднозначне.
Прочитайте мій текст до фото, а не тільки статтю про Кличка. Я Лачена взагалі до війни не знала, скажу чесно. Політичні розбірки, це такий бруд, аж гидко читати та слухати, я вже мовчу про те, як обгадили Залужного, це взагалі за гранню розуміння.
Ольга-f5e3• 03 декабря 2023
Ответ длянова_Я
Нічого не здохла(( гуляють в ресторанах як і гуляли, правда за кордон обмежено. І машину вже можуть купити лише Китайця. А так_живуть як і жили, не паряться.(Родич прислав відео якм вони там відпочивають)
Ну так и у нас гуляют в ресторанах как и гуляли с песнями и плясками. Попробуйте заказать вечером столик в Днепре, Одессе или Киеве
Ольга-f5e3• 03 декабря 2023
Ответ дляIrinkalak
Наверное с себя все таки начинать нужно
Гонора у нас много, а оснований неочень
Блокируют нам дороги потому что рынок перевозок отжали у поляков и плюс подали на Польшу в суд изза зерна. Норм? Сначала рассказывали какие поляки нам братья, а потом в суд на них
Та кто тот рынок отжимал? У них и не было его
KrupinkaSs• 03 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Всі готуються до виборів.
lilu1990• 03 декабря 2023
Мене дивує в цій ситуації поведінка зеленського найбільше.

Ото пустиш до кормушки, навіть селф мейд бізнесмена, і уже поганою мітлою не відгониш.

Він комусь там у військовому керівництві пред´являє про політичні амбіції. А сам? Що у кого болить, про те й говорить.

Друге - нащо було говорити про кордони 1991 року? От нащо? На якій підставі? Хто і що їм такого пообіцяв? Чи вони просто д*рні? Нема на кого жалітись. Самі все зіпсували.
5thelement• 03 декабря 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Кто, простой народ ?
У людей денег на еду из супермаркета нет , какие рестораны ?
А мужчины вообще из-за отловов лишний раз не выходят на улицу .
Блатные да, сидят конечно , для них ничего не изменилось
lus_so• 03 декабря 2023
Ответ дляJave
Я бачу, що вам хочеться ’тут і зараз’, але це так не працює. І наші проблеми за нас ніхто вирішувати не буде. Допомогти - допоможуть, і допомагають. Але сісти на шию не дадуть, тому що розуміють, що шия зламається і мало нікому не покажеться.
trickywicky• 03 декабря 2023
Ответ длянова_Я
Купують всі люксові авто через Киргизстан
Про лише китайця брехня
trickywicky• 03 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
А що Кличко повинен був сказати?
Його слуги не кошмарять 2 роки?
Правду сказав
liss• 03 декабря 2023
Ответ дляIrinkalak
Наверное с себя все таки начинать нужно
Гонора у нас много, а оснований неочень
Ага братья ))) просто наш рынок дешевле перевозок , а те не конкурентны .
Украинцы сидящие там и работающие на экономику Польши вопиюще ((((
Ольга-f5e3• 03 декабря 2023
Ответ для5thelement
Кто, простой народ ?
Прикиньте! Простой народ. А для вас это новость? вы в каком городе живёте?
5thelement• 03 декабря 2023
Ответ дляОльга-f5e3
В Киеве и не вижу забитых ресторанов .
Фото у вас есть ?
liss• 03 декабря 2023
Ответ дляStar39
Читала, что новый Cybertrack Маска тоже доступен к заказу в рф
Он такой галимый что вся сетка ржет на ними ))) « консервная банка « заслуженное название