Можливо, хтось знає для чого він постійно літає? Це ж скільки пального потрібно. Задовбали.
олена олена• 03 декабря 2023
Ваньок писав, тренуються на дозаправлення в повітрі один літак з іншого(( просить повторювати народне заклинання - «упаді», інколи спрацьовує
Я не Сірожа• 03 декабря 2023
Сприймайте простіше. Політає, курва, і сяде.
Пофіг.
Чи то я вже просто дзен зловила - вчора 10 тривог, сьогодні вже п´ята, на всі бурхливо реагувати - нервів не вистачить.
Пофіг.
Ольга-f5e3• 03 декабря 2023
Ответ дляолена олена
Ну мы только на ’упади’ и надеемся.
олена олена• 03 декабря 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Ну мы только на ’упади’ и надеемся.
Не тільки. Але і такий варіант непоганий
ViktoryjaG• 03 декабря 2023
Пусков нет, так и переживать нечего.
Меня больше Столтенберг и Кличко сегодня расстроили.
ПЛЮС-МИНУС• 03 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Жаль, що в нас немає чим їх збивати.
и не будет. оружия давать не будут. конца-края этому не видно
Ответ дляil-mari
шо сказал Столтенберг..
Генсек НАТО натякнув, що у нас найближчим часом на фронті будуть погані новини і, можливо, нашому військовому керівництву доведеться приймати якісь складні рішення:
«Нам треба готуватися до поганих новин. Конфлікти розвиваються поетапно. Але ми маємо підтримувати Україну як у погані, так і в добрі часи ... Найближчим часом в Україну не вдасться поставити достатню кількість військової техніки, зокрема через проблеми з логістикою ... Я не можу сказати, як українським військовим слід діяти в такій ситуації, потрібно переадресувати ухвалення цих складних оперативних рішень українцям та їхньому військовому керівництву».
Також він закликав не недооцінювати росію, яка значно розширила виробництво озброєння, та порадив Україні перейти до активної оборони і готуватись до затяжної та важкої війни.
ViktoryjaG• 03 декабря 2023
Ответ дляil-mari
шо сказал Столтенберг..
Україна перебуває в критичній ситуації. Нам потрібно готуватися до поганих новин.
Ответ дляАnnеt
жах...