Бізешка• 03 декабря 2023

Довбаний міг, чого він кожного дня вилітає?

Можливо, хтось знає для чого він постійно літає? Це ж скільки пального потрібно. Задовбали.
prosto_aisha• 03 декабря 2023
Нерви тріпати хіба не ясно?
Nathalie27• 03 декабря 2023
Навчання нових пілотів, напевно
MagaMama• 03 декабря 2023
Они ж обещали патрулирование моря
Zelenkа• 03 декабря 2023
Нє сука, другий день тільки зберусь в Мак, воно летить.
автор Бізешка • 03 декабря 2023
Ответ дляMagaMama
Они ж обещали патрулирование моря
Жаль, що в нас немає чим їх збивати.
Ирина-bbd0• 03 декабря 2023
Сейчас позвоню заразе узнаю чо на жопе ровно не сидится мразоте!
автор Бізешка • 03 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Подзвоніть! Бо вже ніяких нервів не вистачає, тільки подумаю десь піти і та курва вилітає
олена олена• 03 декабря 2023
Ваньок писав, тренуються на дозаправлення в повітрі один літак з іншого(( просить повторювати народне заклинання - «упаді», інколи спрацьовує
Я не Сірожа• 03 декабря 2023
Сприймайте простіше. Політає, курва, і сяде.
Пофіг.
Чи то я вже просто дзен зловила - вчора 10 тривог, сьогодні вже п´ята, на всі бурхливо реагувати - нервів не вистачить.
Ольга-f5e3• 03 декабря 2023
Ответ дляолена олена
Ну мы только на ’упади’ и надеемся.
Pole• 03 декабря 2023
Ответ дляЯ не Сірожа
Пофіг.
Політає і впаде))
олена олена• 03 декабря 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Ну мы только на ’упади’ и надеемся.
Не тільки. Але і такий варіант непоганий
Я не Сірожа• 03 декабря 2023
Ответ дляPole
Політає і впаде))
Ідеально
Teonaa• 03 декабря 2023
Він патрулює
Це взагалі не по нашу душу
ViktoryjaG• 03 декабря 2023
Пусков нет, так и переживать нечего.
Меня больше Столтенберг и Кличко сегодня расстроили.
ПЛЮС-МИНУС• 03 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Жаль, що в нас немає чим їх збивати.
и не будет. оружия давать не будут. конца-края этому не видно
Леска• 03 декабря 2023
Ответ дляZelenkа
Це знак
Charming• 03 декабря 2023
Замахав, скот такий, щоб його гепнуло. І щоразу коли діти в садку спати лягають...
Zelenkа• 03 декабря 2023
Ответ дляЛеска
Це знак
Та я так і зрозуміла😁
il-mari• 03 декабря 2023
Ответ дляViktoryjaG
Пусков нет, так и переживать нечего.
шо сказал Столтенберг..
чир• 03 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Він патрулює
Це взагалі не по нашу душу
А в чем смысл этого ’патрулирования’ по три часа в сутки и не каждый день?
Аnnеt• 03 декабря 2023
Ответ дляil-mari
шо сказал Столтенберг..
Генсек НАТО натякнув, що у нас найближчим часом на фронті будуть погані новини і, можливо, нашому військовому керівництву доведеться приймати якісь складні рішення:

«Нам треба готуватися до поганих новин. Конфлікти розвиваються поетапно. Але ми маємо підтримувати Україну як у погані, так і в добрі часи ... Найближчим часом в Україну не вдасться поставити достатню кількість військової техніки, зокрема через проблеми з логістикою ... Я не можу сказати, як українським військовим слід діяти в такій ситуації, потрібно переадресувати ухвалення цих складних оперативних рішень українцям та їхньому військовому керівництву».

Також він закликав не недооцінювати росію, яка значно розширила виробництво озброєння, та порадив Україні перейти до активної оборони і готуватись до затяжної та важкої війни.
ViktoryjaG• 03 декабря 2023
Ответ дляil-mari
шо сказал Столтенберг..
Україна перебуває в критичній ситуації. Нам потрібно готуватися до поганих новин.
il-mari• 03 декабря 2023
Ответ дляАnnеt

жах...
Zenkas• 03 декабря 2023
правильно говорит и правду.пока сядем в оборону.придет оружие авиация ракеты и потом посмотрим.в обороне мы кацапов уложим намного больше.
Zenkas• 03 декабря 2023
у остина в пентагоне пессимизма нет!чуть подождем.
Zenkas• 03 декабря 2023
в румынии наши уже летают на ф16.мигу видно в бинокль
Teonaa• 03 декабря 2023
Ответ длячир
Шо Вас сказать))
Немає сенсу.
Контролює щось там по ізраільській війні
Манула• 03 декабря 2023
Коли до 10 тривог на добу з реальними виходами ракет, то вже пофіг на той МІГ, якщо нічого не летить ... Вже не кажу про Херсон, якій майже цілодобово бомблять Z-фашисти ...